DANIŞIN, KAZANIN.SOĞUKKANLI, SABIRLI, DÜRÜST ve ADİL 1982 yılı İstanbul doğumluyum.
Aslen Denizli / Babadağ lıyım.
İlkokulu Fatih Gazi İlköğretim Okulu nda,
Orta ve Lise öğrenimimi Fatih Koleji nde,
Üniversiteyi Uludağ Üniversitesi / Maliye Bölümü nde okudum.
Askerlik hizmetimi de Ardahan / Posof ta tamamladım.
Aile şirketimiz olan, ev tekstili toptancılığı sektöründe faaliyet gösteren firmamızda, tüm pozisyonlarda görev aldıktan sonra, yeni bir hedef belirleyerek, gayrimenkul sektörüne geçmeye karar verdim.
Daha fazlası...

Uzmanlık Bölgesi

İkitelli Osb Mah. / Başakşehir

Uzmanlık Alanları

Fabrika & Üretim Tesisi Lojistik Mağaza/Dükkan Plaza/Ofis

Bildiği Diller

Türkçe, İngilizce, Rusça

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2013

Bu eğitim, RE/MAX'in katılan yeni gayrimenkul danışmanlarının daha başarılı performans sergilemesi için ofisinde aldığı mentorluk programıdır. RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.

2014

Bu eğitim, RE/MAX'linin var olan performansının daha da artırılması için hazırlanmış bir programdır.

2016

Bu eğitim gayrimenkul değerleme süreçlerinin tamamını tüm detaylarıyla inceleyip, uygulama yaparak öğretmeyi hedefler.
Mefhar Sakacı portföyünde 5 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 5 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

B******* E*******

Arsamızın satış sürecini ilgili ve profesyonelce yürüttüğü için Mefhar bey ve ekibine teşekkür ederiz.

İ******* D*******

Mefhar bey örnek hizmet anlayışı ile çalışmakta ve satış sürecinde göstermiş olduğu gayretten dolayı kendisine teşekkürlerimi iletiyorum.

M******* K*******

Profesyonellik ve kalite tesadüf değildir.Tecrübe,bi̇lgi̇ ve özen gerekir.Mefhar bey gibi işinde uzman kişiyle çalışmak işinizi kolaylaştırır.

F******* C*******

Mefhar bey işinde profesyonel, çözüm odaklı ve müşteri memnuniyeti üst düzey bir gayrimenkul danışmanı. herkese tavsiye ederim.

G******* S*******

Ticari alanda bilgisi,deneyimi, profesyonelliğinin üst düzeyde olduğunu bize satış sürecinde gösterdi. mefhar bey sizle çalışmaktan çok memnun oldum.

S******* P*******

Sabrınız,güleryüzünüz,kaliteli hizmetiniz için çok teşekkür ederim.

M******* K*******

Tüm süreçte gösterdiği gayreti̇,ilgisi̇,bilgisi için mefhar bey ile çalişmaktan dolayi çok memnun olduğumuzu beli̇rtmek i̇steri̇m. işi̇nde uzman olan nadi̇r ki̇şi̇lerden. çok teşekkür ederi̇z.

F******* P*******

İşini bilen,anlayışlı ve müşteri memnuniyetine önem veren bir danışmanla süreci sorunsuz tamamlamış olmaktan dolayı mefhar beye çok teşekkür ederim.

A******* B*******

Son derece titiz,özenli bir süreç ile kiralama işlemini mefhar bey sayesinde tamamladık. herkese tavsi̇ye ederi̇z.

S******* T*******

Tecrübesi ile hızlı işlem gerçekleşti. teşekkür ederiz.

Neriman Savaş Erdoğdu

Ciddiyeti ve samimiyeti ile ev sahibi olarak bize güven verdiğini söylemek isterim. Ayrıca bilgilendirme ve uyarıları ile karar vermemizi kolaylaştırmasından memnun kaldık.Kısa sürede müşteri bulması konusunda ayrıyeten teşekkür ederiz.

Mehmet Maruf Ekici

Gerekli sorulara tatmin edici cevaplar verdiler. Mülk sahibi ve kiracı arasında sıcak, samimi sohbete vesile oldular.

Mapast Otomotiv Tolga Kahveci

Büyük Kurumları büyük yapan doğru personel seçimi olduğuna inanmışımdır. Her zaman Ticari hayatım boyunca da bu prensibi edindim. Mefhar bey tanıştığımız ilk andan itibaren gerek enerjisi, gerek profesyonel tutumu ile iste tamda bahsettiğim ''büyük firma'' algısını oluşturdu. Remax için kendisinin büyük değer olduğunu biliyor ve böyle kıymetli personellerle çalışmalarımızın devamını diliyorum.

Necip Boz

Mefhar bey ve Asistanı Ömer bey dairemin satışı çok sıkıntılı olmasına rağmen işimi kolaylaştırıp hızlanmasına vesile olmuşlardır. Bundan sonraki gayrimenkul işlerimi ve çevremi kendilerine yönlendireceğim. Alfa Team'e teşekkürler.

Ümit Perinçek

Mefhar bey ve Asistanı Ömer bey çok iyi bir ekip olmuşlar. İşlerimi kolaylaştırdılar. Teşekkür ederim.

Oguzhan Şentürk

Mefhar bey iş disiplini olan, özverili, tecrübesi olan bir danışman. Kendisi işlemlerimiz sürecinde işimizi hızlandırıp kolaylaştırmıştır. Teşekkür ederiz.

Prestij Gümrük Müşavirliği Ltd. Şti. Cenan Genç

Mefhar bey işlemleri çok seri, çözüm odaklı takip edip kısa sürede sonuçlandırmıştır. Kendisinden çok memnun kalmış olup emek ve çabasından dolayı teşekkür ediyorum.

Fecir Babus

Her şirket çalışanlarının mutlu olmasını sağlamalıdır. Motive olmuş bir çalışan imkânsızı başarabilir.Sağlıklı bir çalışma ortamına sahip olan şirketlerin, Çalışanların çabaları takdir ve ödüllerle kabul edildiğinde, çalışanlar daha çok çalışmaya motive olurlar.Çalışanların, çalışma çabalarından ötürü takdir edilmeleri, ciroya katkı verir.Alfa Team'i takdir eder başarılarının devamını dilerim.

Ertuğrul Bayram Arslan

Yer görmeden kiralama sürecine kadar olan süreçte görüşmelerimiz çok olumlu ve güzel geçti . Sorunsuz ve kısa sürede kiralama işlemimizi tamamladı. Kendisine teşekkür ederim.

Tolga Çokuslu

Tek kelimeyle mükemmel bir deneyim. İlgi ve alakası için teşekkür ederim. Gayrimenkulümü kısa sürede kiraya verdi. Bir sonraki işlemlerimde kendisiyle çalışmaya devam edeceğim.

Ahmet Canbay

Mefhar beyden almış olduğum hizmetten memnun kaldığımı belirterek bundan sonraki gayrimenkul hizmetlerimi REMAX Extra bünyesinde devam ettirmek isterim. Sonuç ve çözüm odaklı olduğu için kendisiyle çalışmalarımız devam edecek. Saygılarımla.

Yabanlar Nakliyat / Hasan Yaban

Başarılı, hızlı ve sorunsuz bir satış oldu. Kendisine işimizi kolaylaştırıp hızlandırdığı için teşekkür ederiz.

Necla Güleş

Kendisi 1 ay kadar kısa bir süreçte işyerimizi profesyonelce sunarak ve planlı bir şekilde kiraya vermiştir. Kurumsallığın temsili Remax Extra ya Mefhar SAKACI ve Özlem SAKACI'ya yakın ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür eder başka işlemlerde tekrar beraber çalışmak dileğiyle...

Bağcı Oğlu Baharat Gıda Ltd. Şti. Resul Bagcı

Remax Extra Danışmanı Mefhar Sakacı çalışmaya uygun bir imajı ve kimliği olan bir arkadaş. Kendisi ihtiyacımız ve beklentimiz doğrultusunda doğru portföyü bulmamıza yardımcı oldu. Gayrimenkul ile ilgili arayışı ve yatırım yapmak isteyen kişilerce tercih edilmelidir...

Seher Şen

Her türlü iletişim ve yaklaşımından memnun kaldım.Saygı ve sevgi içerisinde bir süreç geçirerek iki iyi dost kazandığımı düşünüyorum.Teşekkürler Mefhar Sakacı, Özlem Sakacı

Hakan Öner

Bir dostumuzun emlak danışmanı olarak önermesiyle Mefhar Bey ile tanıştım. 1 aydan kısa sürece İstanbul Başakşehir’deki evimizin satılmasına yardımcı oldu. Satış sürecindeki her türlü desteği ve beyefendiliğinden ötürü kendisine çok teşekkür ederim. Yeni ev arama sürecinde de yine kendisinden destek alacağım. Tüm dostlarıma da Mefhar Bey’den emlak danışmanlığı almalarını öneriyorum. Selamlarımla.

Zeynep Birgen

Süreç biraz meşakkatli olmasına rağmen kısa sürede çözümleyip, işleme dönüştürdü. Kendisine teşekkür ederiz.

Mehmet Baduk

Yatırımcı olarak dürüstlük ve güven vermesi bizim devamlılığımız açısından önemli.Bize bu güveni verdiği için Mefhar Beye çok teşekkür ederiz.

Milat Grup Ayakkabı Ltd. Şti. Murat Topçu

Memnun olduk ilgi alaka, dil, güzel ve yapıcıydı.

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.