1976 Tekirdağ doğumluyum. İlk ,Orta ve Lise eğitimimden sonra Bodrum"da 10 yıl boyunca Turizm sektöründe hizmet verdim.2003 yılında evlenip Almanya"nın Stuttgart şehrine yerleştim. 10 yıl süren Almanya ikametimiz sonrasında 2013 yılında ailece Türkiye"ye kesin dönüş yaptıktan sonra 3 Nisan tarihinde Gayrimenkul Danışmanı olarak RE/MAX"TA hizmet vermeye başladım. 3 Yıllik Gayrimenkul danışmanlığı tecrübem sırasında bulunduğum kurumda birçok başarıya imza attım ve Ciro, portföy, işlem ve müşteri memnuniyeti alanlarında dereceler aldım. Daha sonra Remax çatısı altında kendi Gayrimenkul ofisimi açarak 7 yıl Broker/Owner olarak Bakırköy de hizmet verdim. Şu anda RE/MAX Marca ofisinde Ticari ve Endüstriyel Gayrimenkul Uzmanı olarak Gayrimenkul alım / satım / kiralama işlemlerinde 'DOĞRU FİYAT ve HIZLI İŞLEM' politikası kapsamında, Güven ve Dostluk temelleri üzerine kurulu Profosyonel Hizmet vermekteyim. Gayrimenkul danışmanlığı konusuna duyduğum özel ilgi ve insanların bana duyduğu güveni boşa çıkarmamak adına bu sektörde yol almak en büyük arzumdu, artık sizlere bir telefon kadar yakınım. Bu güne kadar olan süre içerisinde aldığım başlıca eğitimler; Halkeğitim Merkezi-Emlak danışmanlığı /Millieğitim Bakanlığı Cenker Erdamar-Karıyeriniz / ReMax Azerşin Saraç-Power up/ ReMax Barış Kılıçarslan-Motivasyonnun Şifreleri / ReMax Ebru Zeybekoğlu-Topluluk önünde Konuşma sanatı / ReMax Angelo Fradera-Müzakere ve satış kapama stratejileri / ReMax Gil Ostrender-Bölge çalışması / ReMax Karl landreneau/B.K.Allen-CCIM / ReMax Kürşat Tuncel-Proje eğitimi Kürşat tuncel-Tek vuruşta Satış / Kişisel Gelişim ve Eğitim akademisi-Gayrimenkul danışmanlığı İntibak / Kişisel Gelişim ve Eğitim akademisi-Temel Brokerlik / Kişisel Gelişim ve Eğitim akademisi-Teknoloji / Kişisel Gelişim ve Eğitim akademisi-Temel Dijital fotoğraf teknikleri / Power Camp / REMax Temel Brokerlık Eğitimi / ReMax Gayrimenkul Mevzuatı / ReMax Aldığım Ödüller; 2014 Yılı Ofis Ciro Birinciliği (40 kişilik Ofis) 2014 Yılı Ofis İşlem Birinciliği (40 kişilik Ofis) Kırmızı Bölge Ticari Gayrimenkul Birinciliği Avrupa Yakası Ticari Gayrimenkul Dördüncülüğü Saygılarımla, Turgay Baykal

Uzmanlık Bölgesi

Basınköy Mah. / Bakırköy Şenlikköy Mah. / Bakırköy Yeşilköy Mah. / Bakırköy Yeşilyurt Mah. / Bakırköy Bahçelievler Mah. / Bahçelievler

Uzmanlık Alanları

Arsa AVM Fabrika & Üretim Tesisi Lojistik Mağaza/Dükkan Plaza/Ofis Turizm Tesisi

Bildiği Diller

Türkçe, İngilizce, Almanca

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2013

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.

2014

RE/MAX'linin Ticari Gayrimenkul konusunda uzman, profesyonel hizmet verme yetkinliğini sağlar.

2017

RE/MAX'in Brokerlık hakkında temel bilgileri aktardığı Broker eğitimidir. Bu eğitim katılan Broker'ın, ofisindeki gayrimenkul danışmanlarının daha başarılı, daha kalıcı ve daha istikrarlı olması için hazırlanmış ofis içi eğitim programıdır. Bu eğitim programıyla güncel gayrimenkul mevzuatına hakim olup, satış ve kiralama süreçlerinde hız kazandıracak pratik mevzuat bilgilerinin öğretilmesi hedeflenir.

2018

Bu programa tamamlayan RE/MAX'liler ister ticari ister konut olsun Arsa ve Arazi'nin her alanında bilgi sahibi olurlar.

2021

Bu program ile yeni Gayrimenkul Danışmanlarına Tüm Süreçleri Öğretebilmek, Yol Gösterebilmek ve İş Alışkanlığı Kazanmalarını Sağlamak hedeflenir.
Turgay Baykal portföyünde 13 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 13 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Esra İliç

Turgay bey sürecimizi son derece profesyonel ve sabırla yönettiği için artık ailemizin danışmanı kendisi bir sonraki kiralama ve satışlarımızda mutlaka kendisiyle çalışmak isteriz.Her şey için teşekkürler

Ali Babal

Turgay Bey'e ilgisi, sabrı ve profesyonelliği için çok teşekkür ederiz biz çok memnun kaldık

Ayşe Gözben

Kendisi işini kesinlikle çok iyi yapan bir gayrimenkul danışmanı. Süreci çok iyi yönetti ve RE/MAX'ın adına yaraşır şekilde profesyonelliğiyle tamamladı her şeyi, çok teşekkür ediyoruz.

Betül Koçer

İşine çok hakim,bilgili ve çok güler yüzlü bir danışman kendisi.Bütün sorularımıza sabırla cevap verip bizi sonuca götürdü.

Esra Durmaz

Çok iyi bir ticari uzman kendisine gözü kapalı güvenebilirsiniz.Bizim mülkümüzün işlemini çok kısa sürede ve profesyonelce bitirdiği için kendisine çok teşekkür ediyoruz.

Ali Aşçı

Satış sürecini beklediğimizden çok çok daha hızlı ve kurumsal şekilde yöneten Turgay Beye ne kadar teşekkür etsek az. Kendisi ailemizin danışamanı oldu. Başarılarınızın devamını diliyoruz.

Mert Uçkan

Turgay beye ilgisinden sabrından ve güvenilirliğinden dolayı çok teşekkür ederiz satış sürecini süper yönetti

Şeref Atız

Çok iyi bir Ticari emlak danışmanı çok samimi ve dürüst güven veriyor yolunuz açık olsun REMAX KALE AİLESİ.

Alev Aytaş

Turgay bey tüm sakinliği ve nezaketiyle bize o kadar nitelikli bir bilgilendirme yaptı ki süreç içerisinde hiçbir tereddüt yaşamadık. Çözüm odaklı profesyonel Ticari danışmanı.

Ferdi Açıkgöz

Nazik ilgisi ve güler yüzlü hizmeti için Turgay bey'e teşekkürlerimi sunarım.

Olgar Şen

İşine çok hakim, bilgili, hızlı ve güvenilir hizmet veren bir danışman . Teşekkürler Turgay bey

Bedri Alagöz

Turgay bey işini iyi bilen bir insan güvenilir ve dürüst kurumunuz için bir değer.

Emre Atınç

Bölgeyi çok iyi bilen, gayrimenkul konusunda uzman, son derece güvenilir Turgay bey.

Ayşe Alkan

Benim için en önemlisi işini severek yapan kişiler, Turgay bey in başarısız olması mümkün değil. Güleryüzü ve bilgisi benim için önemliydi,

Yasemin Sayan

Enerji ve samimiyeti ile güven vererek, Turgay bey çok teşekkür ederiz

Ahmet Bayat

Saygıdeğer Turgay beyi tanımak bizim için bir ayrıcalık oldu, Tecrübesi ve yaklaşımı özellikle ses tonu ve giyim stili ile tam bir profesyonel, Güven ve tam bir netlik söz konusu .Herşey kayıt altında herşey söylendiği gibi işliyor .Daima beraber çalışabilir herkese tavsiye ediyoruz Teşekkürler REMAX KALE

Fatma Şahin

Sayın Turgay Baykal işini gereğince yapan gayet saygılı bir kişi işini severek yaptığından memnuniyetim en üst düzeyde, Herşey için teşekkürlerimi sunarım

Necati Toklu

Turgay bey çok etik ve çok başarılı aynı zamanda kurumsal samimi içten bir hizmet verdi. Çok tesekkür ederim .

Yaşar Tekin

Karşılaştığımız ilk andan itibaren, çok donanımlı bir Ticari gayrimenkul danışmanıyla tanışmanın rahatlığı içerisindeydim. Çok başarılı ve tecrübeli , eğitimli daha önce yurtdışında yaşamış olması her halinden beli çok disiplinli. Turgay bey başarılarınızın devamını dilerim.

Veli Ulukaya

Remax ile tanışmak istememin temel nedeni olan profesyonel hizmeti çok başarılı bir şekilde sunan Turgay beye çalışmalarından ötürü çok teşekkür ederim. Çevrem de herkese Turgay bey ile çalışmasını tavsiye ediyorum.

Melis Çimendereli

Turgay bey Son derece profesyonel ve temel eğitimi sağlam bir emlak danışmanlığı. Kendisine başarılar diliyorum

Erol Güler

Turgay bey işinde gayet başarılı bir danışman. Gerek ilgisi, gerekse bilgi birikimi. Kendisi ile çalışmaktan çok mutluyuz güven veren duruşu disiplini yıllardır yurt dışında yaşamış olduğu çok belli. Kendisine başarılar dileriz.

Fatih Baltaçı

Turgay bey profesyonel iş anlayışı ve dürüst davranışlarından dolayı çok teşekkür ederim.

Onur Ergenç

Emlak sektöründe bu güne kadar tanıdığım en başarılı, işini en iyi yapan, bütün mevzuata hakim, güvenilir, güler yüzlü, hoş sohbet insan...Kendisi ile tanıştığım için kendimi çok şanslı hissediyorum. Teşekkürler turgay bey

Didem Sezgin

Emlak ile ilgili işlerimde her zaman Turgay Bey'i tercih ederim. Kendisi işlemleri çok kısa sürede sonuçlandırıyor ve sürekli olarak bilgilendiriyor. Her zaman gözüm kapalı güveniyorum.

Ahmet Erkut

Turgay Bey son derece güvenilir, işine hakim, doğru işler yaptıran, doğru yaptırımlar yaptıran bir danışman. Daima onun fikrini alarak yatırım yapıyor ve etrafıma yaptırıyorum. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

Fatih Girgin

Turgay bey, çok kibar, zarif, çalışkan, işlerinde başarılı, bizlerle kurduğu ilişkilerde mükemmel bir kişidir.

Hande Sevim

Son derece güvenilir, yardımsever ve çözüm üreten, insan ilişkilerini mükemmel yöneten bir Ticari gayrimenkul danışmanı Turgay bey.

Hakan Kul

Herşey güzel ve ilgiliydi, şaşırtıcı şekilde çok dürüst bir insan Turgay bey. Daha önce çalıştığım emlak firmalarından çok farklıydı insanlığı ve verdiği danışmanlık hizmeti. Herşey için çok teşekkür ederim.

Göksel Çimendereli

İşini iyi yapan insanlara güvenirsiniz fakat bu güveni oluşturmak zordur, kişinin bazı özellikleri olması gerekir, bu özelliklerin başında da kişinin karakteri ve iş ruhu gelir. Turgay bey bu kriterleri sahip işini severek yapan bir Ticari danışman. Başarılarınızın devamını dilerim

Zafer Yurtsever

Güvenilir, alanında uzman, işinde başarılı, kibar ve anlayışlı bir Ticari danışman olan Turgay bey 'den ve verdiği danışmanlıktan çok memnun kaldık teşekkür ederim.

Mehmet Bayar

Çevremizde ismini çok duyduğumuz için Turgay beyi tercih ettik. Kendisinden çok memnun kaldık. Güler yüzü, bitmek bilmeyen enerjisi ve destekleri bilgilendirmesi süperdi.

Onur Sapçı

Çözüm odaklı yaklaşımınız için çok teşekkür ederiz. Ayrıca zaman konusundaki hassasiyet benim için çok önemli. Turgay beyin yaklaşım tarzı, özeni ve misafirperverliği için kendisine çok teşekkür ederim.

Nihat Kanca

Turgay bey Kendisi artık bizim ömür boyu dostumuz ve emlak danışmanımızdır. Bu kadar iyi tecrübeli bir insan ile bu vesileyle tanıştığımızdan dolayıda çok mutluyuz.

Hasan İpekçi

Turgay bey prensipli, işinde ve hayatında çözüm üreten, sonuç odaklı profesyonel Ticari gayrimenkul danışmanı harika bir kişi. İyi ki seni tanımışım .Başarılar dilerim

Ahmet Aksoylar

Profesyonel kadrosu ile verdikleri hizmetten dolayı Turgay Baykal beye teşekkür ederiz kurumsal kişiliklerinden dolayı tavsiye herkese ederiz.

Sezgin Tali

Eşimle ofisinize ilk ziyarete geldiğimiz günden bu yana gösterilen ilgiden, misafirperverlikten için öncelikle çok teşekkürler . Hizmet anlayışınız sektör bilginiz çok başarılı Turgay bey.

İbrahim İpek

Bilgisine, samimiyetine, sahip olduğu iş tecrübesine hayran kaldım. Başarılar dilerim Turgay bey

Kann Erman

Turgay bey İlgili, hızlı çözüm odaklı bir yaklaşıma sahip, etkili bir diksiyon ve hitabete sahipti. Karşısındakini iyi dinleyip, iyi bir analiz yaptığını düşünüyorum. Başarılar dilerim

Serdar Kaya

Turgay beyin profesyonelliği, samimiyeti ve dürüstlüğünden çok memnun kaldık. Remax Kale Ailesine Başarılar dilerim

Adnan Yurdakul

Sevgili Remax Kale ofisinin değerli Broker'ı Turgay Baykal Bey ile iyiki sizin gibi dürüst, işine saygı gösteren profesyonelliği ön planda tutan biriyle tanışmışım. Herkese tavsiye ederim. Ekibinize ve size Başarılar dilerim

Ali Güler

Bir çok emlakçı ve emlak firması gezmemize rağmen istediğimiz ilgi ve hizmeti alamadık. Bu noktada kurumsal firma yapısı ve ayrıca Turgay beyin profesyonel hizmeti ve misafirperverliği çok ön plana çıkıyor. Başarılar Başarılar dilerim

Binnur Öztürk

Turgay bey güven veren konuya hakim ve işini severek yapan bir danışman. Sizin gibi değerli bir danışmanla tanıştığıma çok memnun oldum. Teşekkürler

Hüseyin Pala

Sayın Turgay Baykal uyumlu çalışması, tecrübesi ve iyi niyeti ile bende çok olumlu intiba uyandırmıştır. Çalışmalarında başarılar diliyorum

Fatih Akın

Sayın Turgay Bey'in öncelikle verdiği güven, son derece titiz ve başarılı hizmetlerinden son derece memnun ve mutluyum. Tüm samimiyetimle üstün başarılarının devamını diliyorum. Saygılar

Hayati Karasu

Turgay bey gerçek bir profesyonel. Konuşma tarzı, bilgilendirmesi her anlamda çok iyi. Tanıştığımız için çok memnun olduk Başarılar dilerim

Mustafa Gönülal

Bilgisi, Görgüsü, konuya ve bölgeye hakimiyeti ve bitmeyen enerjisiyle güvende hissettiriyor. İşini severek yapmanın ötesinde, işine aşık bir gayrimenkul danışmanıyla çalışmak paha biçilemez. Güvenle sizde Turgay bey ile çalışabilirsiniz

Aydın Keser

kaliteli hizmet ve bilgilendirmeden dolayı teşekkür ederim Turgay bey iyi çalışmalar

Kemal Girgin

Turgay bey, Profesyonel, çalışkan ve özverili olduğu kadar çokta güvenilir. Başarılarının devamını dilerim Remax Kale Ailesi

Hasan Özel

Turgay bey Çalışkanlığınızla, samimiyetinizle tüm diğer çalışanlara da örnek olduğunuza inanıyorum. İyiki Ailemizin sizin gibi Ticari Gayrimenkul danışmanı var. Başarılar diliyorum Sevgiler

Derya Yılmaz

Remax kale ofisinde Gayet memnunun kaldık, sıcak ve hoş bir karşılamayla karşılandık. Bilginiz ve tecrübeniz için Teşekkür ederiz Turgay bey

Fatih Dağ

Profesyonel kadrosuyla güleryüzlü ve güven verici tavırlarıyla memnun kalmamı saglamıştır Remax Kale başarılarının devamını dilerim. Herkese tavsiye ederim Turgay bey ile tanışmayı ve profesyonel hizmet almanızı.

Ünal Avcı

Misafirperver, güler yüzlü, samimi bir karaktere sahip. Hem çok ilgili hem de çok ciddi çalışan bir Emlak Danışmanı olarak mesleğe bakış açımı değiştirdi . Teşekkürler Turgay Bey

Ayhan Çelik

Turgay bey İşine ve piyasaya gerçekten hakim olan Profesyonel bir Ticari Danışman. Şimdiye kadar Çalıştıklarımın en İYİSİ ! Şahsım adıma kendisine ve Remax Kale Bakırköy çok teşekkür ederim.

Ş******* A*******

Turgay bey müthiş sektör bilgisi, , çözüm odaklı profesyonel çalışma sistemi uzun yıllar Almanya da yaşadığı çok beli işine gösterdiği özveri ve sorumluluk sahibi dürüst çalışkan güvenilir. O gerçek bir TİCARİ GAYRİMENKUL DANIŞMANI. Başarılar diliyorum

B******* T*******

Bilgi ve deneyimiyle, dürüst tavrıyla satın alma sürecinin en başından en sonuna kadar titizlilikle ilgilendi. Güvenilirliği tüm konulara olan hakimiyeti ile yüzde yüz güvenebilirsiniz.

Ergün Demmun

Hizmetinizden dolayı çok teşekkür ederim. Daire sunumunuzdan ve profesyonel çalışmanızdan çok memnun kaldım. Başarılarınızın devamını dilerim.

Gulyanag İmamverdiyeva

Çok memnun kaldım hizmetinizden bu yüzden çok teşekkürler.

Serkan Tufan

Dünya Ticaret Merkezi EGS Bloklarında yapmış olduğumuz ortak işlemlerde yaklaşımı, profesyonel tavrı, iş aşkı ve sevgisini takdir ettiğim Gayrimenkul Danışmanı Turgay Baykal' a başarılarının devamını diliyorum. Serkan TUFAN

Hakan Kızıldemir

Merhaba Turgay bey alım, satım, kiralama ile emlak sektöründe verdiğiniz HİZMET ve GÜVEN'e teşekkür ederiz.Başarlarınızın devamını dileriz.
www.anindaemlak.com
Hakan KIZILDEMİR.

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.