Hızlı Sonuç için Ali Karataş1976 Konya/Ilgın ilçesi doğumluyum. 2001 yılında Akdeniz Üniverstesi Mühendislik Fakultesinden mezun oldum ve sonrasında özel sektörde 11 yıl yönetici konumunda çalıştım.Her geçen gün yükselen gayrimenkul sektöründe ben de varım demek için; bu işi profesyonelce yapan RE/MAX'de Gayrimenkul Danışmanı olmaya karar verdim. RE/MAX Sisteminde 17 yıldır faaliyet gösteren ve en tecrübeli ofisler arasında yer alan RE/MAX Zirve ofisini seçtim.
Gayrimenkul alırken veya satarken güvenebileceğiniz birine ihtiyaç duyuyorsanız beni arayın.
Uzmanlık Bölgesi: Merter, Güngören ve Fatih, Esenler (Konut ve Ticari)
Katıldığım Eğitimler:
RE/MAX Kariyeriniz
Müşteri Memnuniyeti
Toplam Kalite Yönetimi
Süreç Yönetimi
Kalite Denetçi Eğitimi
Daha fazlası...

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2013

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.
Ali Karataş portföyünde 22 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 22 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Canberk Ay

Kendisi çok deneyimli ve ilgili biri çok yardımcı oldu aslan abim benim

Fatih Saygı

Ali bey sizlere ailem ve kendi adıma tekrar teşekkür ederiz. İlk gün itibariyle göstermiş olduğunuz samimiyet ve yardımlarınız sayesinde bizleri çok iyi anlayıp doğru bir kiracı bulduğumuzu düşünüyoruz. Bu süreçte sizinle tanıştığımız için çok memnun olduğumuzu iletmek isterim. Yine iletişim halinde kalarak bu tarz ihtiyaçlarımızda sizlerin desteklerinizi rica edeceğiz. Görüşmek dileğiyle. Şimdiden Ailenizle birlikte güzel bir sene geçirmenizi temenni ederiz. Saygılarımızla.

Bahadir Ulger

Emlak danışmanı arayanlar için Ali Karataş en doğru kişidir. Her zaman yardım etmeye hazır. Hizmetlerinden dolayı çok teşekkür ediyorum kendisine.Başarılar...

Nedim Aksoy

Göstermiş olduğunuz ilgi ve alakadan dolayı çok teşekkür ederim 🙏 kalite asla tesadüf değildir

N******* E*******

Ali bey Güngören de bulunan dairenin alım işlemi ile ilgili son derece profesyonel ve Güler yüzlü hizmetinizden dolayı teşekkür ederiz. İşini bu denli bilinçli yapan insanlara ihtiyacımız hep var sağolun…

Sakine Toktas

Ali bey ,Güngören bölgesinde bulunan dairemizin satışın gerçekleştirdi.Sıkıntılı ilerleyen süreci idaresi ve profesyonel yaklaşımı bir yana , özellikle güvenilirliği işini yaparken karşındaki kişileri dinleyip iyi analiz etmesi , tartışmasız bu zamanda çok kıymetli ve değerli yardimlarindan dolayı kendilerine çok teşekkür ederim.

E******* P*******

Ali bey gerçekten çok iyi bir profesyonel, Güngören de ki dairemizi çok kısa bir sürede tüm işlemleri hallederek kiralamimizi yaptı çok teşekkür ederiz.

Erhan Okuducu

Ali bey güngören’deki dairemi bir ay kadar çok kısa bir sürede sattığı için teşekkür ederim.İstediğiniz zaman ulaşabileceğiniz , emlak işi ile alakalı kafanıza takılan soruları sorup net ve detaylı cevap alabileceğiniz bir kişidir.Bu sektörde güvenilir ve hızlı bir şekilde iş bitiren olmak önemlidir.Kendisini tavsiye ederim.

Hakan Obut

3 yıl önce tanıştık alibey ile, bir çok gayrimenkul işlemlerimizi sorunsuz olarak halletti. İstediğimiz şartlarda dairemizi kiraladı. Alakanız için çok teşekkürler

Mehmet Fatih Üçüncü

esenlerdeki iş hanımızın kiraya verilmesini Ali beye verdik. gerek belediyedeki gerekse kiracının geçmişinin araştırılması konusunda bize çok büyük katkıları oldu. kendisine buradan çok teşekkür ediyorum yeni yerlerimiz konusunda da kendisiyle çalışmaya karar verdik. herkese tavsiye ederiz.

Zuhal Frohlich

Merter'de bulunan dairemizin satılmasıyla Ali Bey ilgilendi. Fiyat konusunda bizi yönlendirdi. Daireyle ilgili vergi dairesi belediye tapu gibi sıkıntılı işlemleri bir hafta uğraştı ama hepsini halletti sağolsun. Ayrıva biz yırtdışaından geldiğimiz için havalanından karşıladı ve işimiz bitince tekrar havaalanına bıraktı. Kendisine çok teşekkür ediyoruz. Ali Bey'i mutlaka tavsiye ediyorum.

Mehmet Erdoğan

Bayrampaşa Hayattepe Evlerinden 1+1 daire satın almamızda Ali Bey yardımcı oldu. ;Kendisine teşekkür ederim. Satın almış olduğumuz daireyi kiraya verme düşüncemiz var ve yine Ali Beyle çalışacağız..

Şinasi Manduz

Ali Bey dairemizi bir ay gibi kısa bir sürede satışını gerçekleştirdi. Ben şehir dışındaydım 1 günlüğüne İstanbul'a gelip akşam dönmem gerekiyordu. Ali Bey sağolsun belediye vergi ödemeleri, tapu randevusu, Dask sigortası, elektirk abonelik iptallleri yapılması, banka ödemeleri vs... tüm herşeyi hazırlamıştı. işlemimiz çok kolay oldu. bir günde herşeyimiz halloldu.. Kendisine teşekkür ediyorum.

Serkan Öcal

Merter Mehmet Nesih Özmen Mahallesi Uzun Çınar Sitesindeki dairemizin kiralanması ile Ali Bey ilgilendi. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

Gökhan Şen Sbn Buro

Merter'de aradığımız daireyi bulma sürecinde ve istediğimiz şartlarda kiralama konusunda bize çol yardımcı oldu. Kendisine teşekkür ediyorum. Başarılar dilerim.

Nilgün Yorulmaz

Merterdeki dairemizi kiraya verdi Ali Bey, doğru kiracıyı bulmamızda yardımcı oldu.

Mehmet Faik Yılmaz

Ali Bey Merter Nef 12'de ki büromun kiralanması ile ilgileniyor. Kendisi iki defa kiracı buldu bize. Ben Üniversitede ki derslerimin yoğunluğundan ilgilenemiyorum. Ali bey sağolsun eski kiracı ile ilişiği kesiyor, yeni kiracıyı buluyor, kontratı hazırlıyor, ödemeleri alıyor, bize sadece imza atmak kalıyor. Tavsiye ediyorum.

Çağlar Cimşit

Cevizlibağ civarı aradığımız studyo daireyi kısa sürede buldu bize Ali Bey. Ayrıca öğrenci olduğum için hiç çevrem yoktu, eşyalar ve taşınma konusunda yardımcı oldu, nakliyeci de ayarladı. Kendisine teşekkür ediyorum.

Cafer Ünal

Ali Bey Fatih'de bulunan dairemizi 45 gün gibi kısa sürede satışını gerçekleştirdi. Kendisiyle tanışmamız tesadüf eseri oldu. Evimizin satışını emanet edecek emlakcı arayışımız vardı. Ali Beyin ilgilendiği bir dairenin satılık afişi üzerinden telefonda tanıştık. Telefonda konuşmasından çalışabilceğimiz doğru kişiyi bulduğumuzu anlamıştım. İşini profesyonelce yapan bir danışman.

Yonca Akpolat

Ali Bey Aksaray'da ki daire alım sürecimizde bize çok yardımcı oldu. Güven veren bir yapısı var, uzun müzakereler sonucunda daire sahibi olduk. Kendisine teşekkür ediyorum. Ailemizin Emlak Danışmanı artık...

İlkin Acar

Ali Bey, ev kiralama sürecinin her aşamasında bize çok yardımcı oldu. İşlerimizi hızlı halletmemizi sağladı. Kendisinden çok memnun kaldık, çok teşekkür ederiz.

Emre Günay

İşini düzenli şekilde takip eden, bilgili ve sabırlı biridir Ali bey. Pazarlık aşamasının sonunda vazgecen evsahibinin tam 8 ay sonra fikrini değiştirmesi üzerine tekrar bizi arayıp bilgilendirmis ve evi almamiza vesile olmuştur sağolsun. Ayrıca çok hisseli (4) ve anlaşmazlık durumunda bir tapunun tüm ortakları ile görüşmüş uzlaştırmış ve bize sadece tapuda ücreti paylastirmak kalmıştır. Zor bir süreç olabilirdi fakat sayesinde kolaylıkla aştık. Her konuda güvenebilirsiniz.

Can

Ali bey ile uzun zamandır çalışıyoruz ve çalışmaya devam edeceğiz. Konusunda uzman olması bize zaman ve pata kazandırdı

Fevzi

Ali bey bu hafta ikinci isyerimizide kiraya verdi, Beyoglundaki isyerimizi bir gunde kiraya vermesi benim icin rekor hiz oldu bu piyasada, herkese Ali beyi tavsiye ederim, onemli isini iyi yapan bir danisman basarilar.

Seyfi Kurt

Esenler ilçesinde Ali Bey'in ilgilendiği dükkanı satın aldık.. Gerek pazarlık aşamasında, gerekse tapu işlemleri aşaması ve sonrası Belediye'yedeki yapılması gereken beyan işlemlerinde kendisi bize hep yardımcı olmuştur.. İşini severek yapan bir arkadaşımız. Kendisine teşekkür ediyorum..

Fevzi

Ali bey gungorendeki isyerimizi cok kisa bir surede iyi bir kiraciya verme basarisini gostermistir, kendisinden cok memnun kaldim.Basarilarinin devamini dilerim.

Nedime Gündoğdu

Fatih ilçesi Vatan Caddesi üzerindeki dairemizi 1 ay gibi kısa sürede satarak bize yardımcı olmuştur.. Belediye, vergi dairesi, tapu gibi kurumlarla bizim yerimize kendisi ilgilenmiştir.. Buradan Ali Bey'e teşekkür ediyorum. Hatta memnuniyetimizden dolayı bir başka satılık gayrimenkulümüzle ilgilenmisini istedik...

Galip Dülger

Merter'de bulunan işyerlerimizin kiralanmasında hızlı bir şekilde sonuca gitmesi, profesyonel ve güven veren duran duruşundan dolayı kutluyorum. başarılar dilerim

Güner Bakan

Merter'de bulunan evimin satış sürecinde gerek müşteri bulunması aşaması gerekse yıllar önce ödemiş olduğumuz ipoteğin kaldırılması aşamasında avukat, tapu, belediye vs.. gibi resmi işlemlerinde her zaman yanımızda olan Ali Bey'e teşekur ederim.

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.