İŞİMİZ GÜCÜMÜZ GAYRİMENKUL !!!

Gayrimenkul sektöründe 10 yılı aşkın bilgi ve tecrübelerim ile;

Gayrimenkul alım, satım, kiralama sürecinizde

Profesyonel hizmet, doğru analiz,

Hızlı ve etkili çözüm istiyorum diyorsanız

Birlikte çalışmaktan onur duyarım...


Gayrimenkulünüz bizimle değer kazansın...!

Zaman en değerli hazinedir...

Kısa zamanda hızlı çözümler için RE/MAX MEYDAN'dayım.


Daha fazlası...

Uzmanlık Bölgesi

Söğütlü Mah. / Akçaabat Ortahisar Mah. / Ortahisar Kaşüstü Mah. / Yomra

Uzmanlık Alanları

Arsa Konut Mağaza/Dükkan Plaza/Ofis Residence

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2013

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.
Mehmet Peker portföyünde 13 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 13 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

R******* D*******

Remax Mehmet Peker dairemizin satışını kısa sürede gerçekleştirdi. Kendisini tanımaktan çok memnun kaldım. Enerjisi, güler yüzlülüğü ve pozitif yaklaşımıyla her konuda yapmış olduğu yardımlar için teşekkür ederim. Herkese tavsiye ederim.

Kamuran Muhcu

Mehmet Peker beyefendiden daire satın aldım. İlk dairemizi satın aldığımız için biraz tedirgindik. Süreci hızlı ve kusursuz yönetti. Her aşamada bizlere güven verdi. Tecrübeli güler yüzlü işinin ehli bir danışman. Remax Meydan ofisi ve Mehmet beyden ziyadesiyle memnun kaldık.

Abdurrahman Yıldız

RE/MAX Mehmet Peker Bey Yıldızlı Toki'de ki dairemin satışını kısa sürede gerçekleştirdi. İşlemin her aşamasında bizi bilgilendirdi. Güven veren tavırları akılcı çözüm önerileri ile saygımızı kazandı. Biz sadece tapuda bir imza attık. Her şey kusursuzdu kendisine çok teşekkür ediyorum.

Fatih Aladağ

Mehmet Peker beyefendi işine aşık dürüst kişiliği ve donanımıyla kendisiyle çalışmaya başladığınız andan itibaren özlemini duyduğunuz güven duygusunu hissediyorsunuz. Herkese tavsiye ediyorum.

Halil İbrahim Koçhan

Remax Mehmet Peker beyefendinin ilgi ve alakasından çok memnun kaldık, teşekkür ederiz sevgilerimizle...

Zeynep Çarkacı

Remax Meydan ofisi ve Mehmet Peker beyle ilgili buraya satırlar dolusu güzel şeyler yazabilirim. Karadeniz bölgesindeki tek adresimiz. Başarılarınız daim olsun.

Gürsel Çakır

Bir çok şehirde bir çok farklı markalarla çalıştım, ama Mehmet Peker gibisine rastlamadım. Kendisi işinde çok profesyonel bir danışman. Her şey için teşekkür ediyorum.

Levent Salih Erol

RE/MAX Mehmet Peker Bey'in tecrübesi, sektöre bilgisi ve güven veren güler yüzlü sohbetinden çok memnun kaldım. Sayesinde emlak sektörüne olan düşüncelerim değişti. kendisine çok teşekkür ediyorum. Başarılarının devamını dilerim.

Mehmet Bekar

Dairemi satmak için RE/MAX ofisinden Mehmet Peker Bey'le görüşmeler gerçekleştirdik. Benim için önemli olan sürecin çok hızlı olmasıydı. Harika bir deneyim yaşadık. Çok güler yüzlü, işini iyi bilen birisi. Kurumsallık farkını hissettiriyor. Çok memnun kaldık.

A******* A*******

Mehmet Peker bey bugüne kadar karşılaştığım en tecrübeli ve bize yardımcı olan gayrimenkul danışmanı. Akılcı çözüm önerileri sayesinde daire sahibi olduk. Her konuda yardım ettiği için ve tüm destekleri için teşekkür ederim.

Refik Davulcu

Mehmet Peker beyle çalışmak çok keyifliydi. Sektör bilgisi tecrübesi ve her konuda her zaman destek olması kısa sürede karar vermemize vesile oldu. Herkese tavsiye ediyorum. teşekkürler.

S******* Ö*******

RE/MAX Meydan Mehmet Peker beyefendiye ilgisi alakası ve konuya hakimiyeti için teşekkür ederim. Süreç boyunca sözüne güvenilir biri olduğunu hissettirdi. Artık ailemizden biri oldu. Bütün emlak işlerimizde kesinlikle RE/MAX Meydan ofisini tercih edeceğiz. Her şey için minnettarız.

Hasan Ölmez

Her konuda profesyonel işinin hakkını veren güvenilir firma RE/MAX Meydan ofisine Ve Mehmet Bey'e başarılar dilerim.

Mustafa Yurtsever

Çok iyi ve profesyonel bir kişi işini başında her aşamaya hakim oldukça tecrübeli. Mehmet Peker Bey'i tanımaktan onur duydum.

Sedat Özgüneş

Mehmet Bey ve ofis arkadaşları beni ve ailemi çok nazik, kibar bir şekilde ağırladı. Emlak piyasası hakkında çok donanımlı olduklarını söyleyebilirim. Teşekkür ederim.

Hakan Saruhan

RE/MAX Mehmet Peker kardeşim, bizleri konut ve arsa piyasası hakkında bilgilendirdi. Hoş sohbetinden ve güler yüzünden dolayı kendisine memnuniyetimizi belirtmek isteriz.

Hacer Sünger

RE/MAX Meydan ofisi Mehmet Peker beyefendiden gayrimenkulüm için fiyat aldım. Piyasaya hakim, güler yüzlü bir çalışan ve iyi bir ekip, teşekkürler.

Fahri Hellaç

İşini iyi yapan insanlara hep saygı duymuşumdur. Daire arayışımız sürecinde anladım ki gayrimenkul danışmanları ikiye ayrılır; Mehmet Peker ve diğerleri... Remax Meydan ofisini ve Mehmet beyi herkese tavsiye ediyorum.

Nazar Özyazıcı

Remax Meydan Mehmet Peker beyefendi işinde bir numara çok tecrübeli hızlı etkili ve çözüm odaklı.

Gonca Gül Özkaya

Güçlü iletişim samimi ve doğru yönlendirmeler aldım. Remax Meydan ofisinin amacı sadece satış yapmak değil. Yatırımlarını müşteri memnuniyeti üzerine yapıyorlar. Mehmet Peker beye ve ekip arkadaşlarına ailem adına teşekkür ederim.

Filiz Hacıoğlu

Remax Meydan Mehmet Peker ve ekip arkadaşlarının profesyonellikleri, samimi davranışları yaratıcı çalışma ortamları verdikleri güven alışılmışların çok ötesinde. Sektörde farklı bir atmosfer oluşturmuş ve çıtayı yükseltmişler. Tebrikler...

Habip Kutlu

Remax Mehmet Peker bey çok başarılı !!! Emlak sektörüne hakim. Profesyonel hizmet aldım. Herkese tavsiye ederim.

Zeynep Yeşilyurt

Remax Meydan Mehmet Peker son derece güler yüzlü samimi işinde profesyonel olduğunu her aşamada hissettiriyor. Kendisini tanımaktan çok memnunuz bundan sonraki bütün yatırım işlemlerimizde de desteğini bekliyoruz. herkese tavsiye ederim.

Elanur Saraç

Remax Mehmet Peker yeğenim gayrimenkul hakkında her detaya hakim, tüm sorularımıza çok net cevaplar verdi. Samimiyeti ve dürüstlüğü için minnettarız. Değerli bir insan tanımış olduk, her şey için teşekkürler.

Adem Çağılcı

Mehmet Peker bey gerek kişiliği gerek ise işine olan sevgisi takdire şayan. Müşterilere olan saygısı ve işinde bu derece güvenilir olması takdir edilesi. Gayrimenkul değil güven veriyor. Başarılar...

Fatih Bahadır

Mehmet Peker çok tecrübeli ve dürüst bir gayrimenkul danışmanı. İletişime geçtiğimiz anda farkını hissettirdi. Emlak sektörüne bakışınızı anında değiştiriyor. Güven, özveri ve profesyonelliğiyle çok başarılı buldum kendisini.

Mehmet Başoğlu

Çok değerli ve bilgili bir danışman. Mehmet Peker bey temas kurduğumuz ilk andan itibaren güler yüzlü anlayışlı her konuda bilgili tecrübesiyle fark yaratıyor.

Duran Ali Odabaş

Mehmet Peker bey çok profesyonel güven duygusunu hissettiriyor. Tecrübesi giyimi duruşuyla örnek bir danışman. Bizlere gösterdiği ilgi ve anlayış için ayrıca kendisine çok teşekkür ederim.

Emrah Girişken

RE/MAX Meydan Mehmet Peker uzun yıllardır çalıştığımız profesyonel işinin ehli emlak sektöründe saygın güvenilir danışmanımızdır. İnşallah birlikte çalışmalarımız uzun yıllar devam edecektir. Saygılar sunuyorum.

Süleyman Balaban

Trabzon emlak sektörünün güçlü temsilcisi Mehmet Peker bey güvenilir saygılı işinde çok başarılı. Ailece bütün işlerimizde kendisiyle çalışmaktan çok memnunuz. Herkese tavsiye ederim. Bol kazançlar dilerim.

S******* P*******

Dairemi kiralamak için Mehmet Peker Bey'le çalışma imkanım oldu. Kısa sürede istediğim kriterlerde kiracı buldu ve evimi kiraladım. Profesyonel yaklaşımları her konuda detaylı bilgi vermesi ve hızlı sonuca ulaşmasıyla bizleri kendine hayran bıraktı. RE/MAX Meydan ailesine ve Mehmet Peker beyefendiye teşekkür ediyorum.

Aykut Cürüt

Yeni yuvamızı bizimle tanıştıran RE/MAX Mehmet Peker beyefendi hem çok cana yakın hem çok profesyonel. Her an ulaşılabilir olması sebebiyle bizi kısa sürede yeni evimizle buluşturdu. Her şey için ailem adına kendisine çok teşekkür ederim. Kesinlikle eş dost akraba herkese tavsiye ediyorum.

Sefer Öztürkoğlu

Dairemizi satmak için RE/MAX Meydan Mehmet Peker Bey ile iletişime geçtik. Kısa sürede dairemizin satışını gerçekleştirdi. Herkese tavsiye ederim. Her şey için Mehmet Bey'e teşekkür ediyorum.

Rasim Şimşek

RE/MAX Mehmet Peker beyefendiden daire satın aldım. Satış süreci boyunca aklımızda ki bütün soru işaretlerini eksiksiz giderdi. Sektöre hakim tecrübeli hızlı, güler yüzlü, oldukça ilgili, samimi ve güvenilir bir kardeşimiz. tanımaktan çok memnun oldum. Tavsiye ediyorum.

Hatice Ozdemır

Arsamın satışıyla ilgili dostlarımızın tavsiye üzerine Mehmet Peker evladımla tanıştım. Arsamız için çok büyük emekler sarfetti. güvenimizi kazandı. Güler yüzlü tecrübeli işinin hakkını veren ekmeğini helal kazanan birisi. RE/MAX Meydan ofisine ve her aşamada yanımızda olan Mehmet Peker evladıma çok teşekkür ederim. Herkese tavsiye ediyorum.

Ş******* O*******

Mehmet peker kardeşimden arsa satın aldım. her aşamada yanımızda yer aldı. hızlı ve güvenilir çözüm odaklı, sonuca ulaşmada zorlanmama, sorulara kısa sürede cevap vermesiyle çok memnun kaldık. bundan sonra da her işimizde kesinlikle kendisiyle çalışacağız. herşey için teşekkürler.

İsmail Yetım

RE/MAX Meydan Mehmet Peker Bey ile çalışma şansımız oldu. Tecrübeli işinde son derece titiz ve özverili , güven duyabileceğiniz, sizi sizden çok düşünen, güvenle mülkünüzü teslim edebileceğiniz biri. Başarılarının devamını dilerim .

Ş******* S*******

RE/MAX Mehmet Peker Bey'den daire kiraladık. Tüm süreci sorunsuz hızlı bir şekilde yönetti. Aklımızda ki bütün soru işaretlerini cevaplandırdı. Memnun kaldık. Kendisine sizin aracılığınız ile bir kez daha teşekkür ederim.

Süleyman Akyüz

RE/MAX Meydan Mehmet Peker Bey'den bostancı mahallesinde daire satın aldım. Satış sürecinde güven veren çalışmaları ve mesleki tecrübesiyle kendisinden oldukça memnun kaldık. Herkese tavsiye ediyorum.

Süleyman Çelik

RE/MAX Mehmet Peker beyefendi dairemizin satışını sorunsuz bir şekilde gerçekleştirdi. Gayrimenkul sektörüne hakim bilgili tecrübeli kendisiyle çalışmaktan çok memnunuz. RE/MAX Meydan ofisine ve Mehmet Bey'e çok teşekkür ediyorum.

Cansu Söğüt

RE/MAX Meydan Mehmet Peker sözünün eri bir beyefendi. Sayesinde daire sahibi olduk. Bizimle çok güzel bir şekilde ilgilendi, fikirlerimize saygı göstererek en uygun daireyi bulmamıza yardımcı oldu. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

İbrahim Ayaloğlu

Remax mehmet peker beyi dostlarımın tavsiyesi üzerine tanıdım. dairemizi kısa sürede bize hiçbir iş bırakmadan sattı. bütün satış prosedürü kredi vs bütün işlemleri bizzat takip etti. iş ahlakı güler yüzü hızlı ve etkili çözüm önerileriyle saygımızı kazandı. ailemizden biri oldu. herkese kesinlikle tavsiye ediyorum.

Vahap Kurtoğlu

Remax meydan mehmet peker beyefendi ile sorunsuz bir tapu işlemi sağladık. gayrimenkul sektörünün ihtiyacı olan güvenilir, tecrübeli, yapıcı ve müşterisi ile empati yapabilen saygılı bir kişilik. kendisine teşekkür ederim.

Şükrü Özdemir

Remax meydan ofisi mehmet peker beyden daire satın aldık. çok hızlı, nitelikli, anlayışlı ve iş bitiren bir beyefendi. kesinlikle çok memnun kaldım. çevreme rahatlıkla tavsiye edeceğim. i̇lgiliniz için teşekkürler.

Musa Çelik

Remax meydan ofisinden daire satın aldık çok memnun kaldık. mehmet peker bey inanın çok dürüst insana güven veriyor. i̇lgi̇ özen ve profesyonel destekten dolayı çok teşekkür ederi̇m. herkese tavsiye ediyorum.

Aykut Aydemroğlu

Gayrimekulümüzün satışı ile ilgili tavsiye üzerine mehmet peker beyle çalışmaya başladık. aciliyetimizi belirttik. doğru fiyat ve profesyonel çalışma ile 3 gün içerisinde satışı gerçekleştirdi. samimiyetle söylüyorum çok memnun kaldık. kendisine inancımız güvenimiz sonsuzdur. başarılarının devamını diliyorum.

Burhan Çelikoğlu

Remax meydan mehmet peker bugüne kadar tanıdığımız en profesyonel gayrimenkul danışmanı. emlakçılık hakkında kafamızdaki izlenim ve önyargıların aksine kazandığı paranın son kuruşuna kadar hak eden, muhteşem enerjisi ile işini maxi̇mum verimlilikle sürdüren ve ticarette güven veren bir insan ve dost. allah yolunu açık kazancını bol ve bereketli etsin.

Ahmet Ertürk

Mesleğimiz gereği inşaat sektörünü yıllardır takip ederim. trabzon emlak sektöründe mehmet peker ile çalışmıyorsanız zaman kaybediyorsunuz demektir...

F******* A*******

Remax meydan mehmet peker beyefendi dürüst, samimi ve gerçekten çok gerçekçi bir danışman. i̇şi̇nde de ekstra bi̇lgi̇li̇ ve profesyonel.

Fatih Kalkanoğlu

Remax mehmet peker işinizi kolaylaştıran tecrübeli güler yüzlü güven veren mükemmel bir danışman. remax meydan ofisini ve mehmet peker beyi herkese tavsiye ediyorum.

Zuhal Sandıkçı

Mehmet peker bey her konuda çok yardımcı ve çok profesyoneldi. bütün sorularımı özenle yanıtladı. güvenilir, iletişimi çok güçlü ve destekleyici biri.

Ali Kemal Akkuş

Süper, harika başarılı mehmet peker beyefendiden çok memnunuz. sürekli çalışmayı isterim.

Gökhan Aydemir

Remax meydan mehmet peker bey üst düzey çaba sarf ederek kısa sürede dairemizin satışını gerçekleştirdi. satış esnasında ortaya çıkan banka tapu alıcı arasında ki zorlukları tecrübesiyle bilgi birikimiyle çözdü. kendisine çok teşekkür ediyorum. gayrimenkul sektörünün bir numarası mehmet peker beyi herkese tavsiye ediyorum.

Nurcan Durmuş

Mehmet peker bey işinde çok başarılı, detaylar konusunda dikkatli, ilgili ve tecrübeli olması bize çok güven verdi. bizler iş hayatımızla uğraşırken ona emanet ettiğimiz işin çok disiplinli bir şekilde yönetildiğini görmek bizi çok mutlu etti. kendisine ailem adına çok teşekkür ederim.

Zafer Kibar

Bu sektörde uzun süredir tanıdığım, beyefendi, donanımlı, çözüm odaklı, güler yüzlü ve dürüst kişiliğe sahip mehmet peker beyin trabzon da ki tüm emlakçıların i̇dolü olması gerektiğine inanıyorum. yolun açık, başarıların daim olsun kardeşim.

Y******* S*******

Remax meydan mehmet peker bey gibi donanımlı, kültürlü, nazik ve benim için en önemlisi zaman ve dürüstlük ilkesi çerçevesinde sunduğu hizmet ve kalite anlayışı ile verdiği hizmetlerden dolayı çok teşekkür ediyorum.

Tülay Yazıcıoğlu

Yapmış olduğu ekspertiz çalışması sonrası özel bir sebepten satışından vazgeçtiğim gayrimenkulümün satışını üzülerek kendisine vermesem de; kaliteli duruşu, kibarlığı, kendinden emin tavrı, ilgi ve bilgisiyle güven veren çalışabileceğim ve tavsiye edebileceğim tek danışman mehmet peker beydir.

Emre Yeşilyurt

RE/MAX Mehmet Peker Bey kardeşim mükemmel insan mükemmel danışman... Herkese tavsiye ediyorum.

Tülay Aymaz

Remax mehmet peker güler yüzlü güven veren tecrübeli çok ilgili herkese tavsiye ederim. destekleriniz ve herşeyde çözümcül olduğunuz için teşekkürler.

Aynur Tekke

Mehmet peker emlak danışmanından çok daha fazlası.. daha önce bir emlakçıdan yardım almayı beraber çalışmayı hiç düşünmemiştik.. taki yollarımız buluşana kadar. iyi ki sizin gibiler var😊

E******* K*******

Remax meydan mehmet peker beyin ev bulmadaki sürecimizdeki desteği çok samimi ve içtendi. süreci hızlandırmak adına aldığı aksiyonlar için kendisine teşekkür ederiz.

Barış Atasoy

Remax meydan ailesi sizinle tanışmış olmaktan dolayı çok mutluyum. özellikle mehmet peker beyin ilgi alakası güven veren çalışma anlayışı içinde teşekkür ediyorum....

Emrah Topçuoğlu

Mehmet peker kardeşim işini ciddiyetle ve titizlikle yapan, sizi sizden çok düşünüp iyi bir yol gösteren nadir insanlardan birisi. işinin hakkını çok iyi veriyor. gördüğüm en kusursuz emlakçı. bilgi birikiminden yararlanmayı herkese tavsiye ediyorum.

Suzan Ezgi İlyas

Remax meydan mehmet peker emlak konusundaki uzmanlığı yanında, piyasa ve müşteri konusundaki doğru yönlendirmeleri ile son derece güven duyduğumuz bir gayrimenkul uzmanıdır. kendisine her türlü desteği için çok teşekkür ediyoruz.

Emre Er

Mehmet peker bey ile tanıştığımız günden itibaren kendisini hem çok sevdik hem de ona çok güvendik. titizliği, pratikliği, profesyonelliği, sabrı, anlayışı için kendisine çok teşekkür ediyoruz. tüm kriterler için beş değil en az on yıldızı hakediyor. ömrü boyunca işi gücü rast gitsin. tekrar çalışmak dileğiyle..

Hakkı Talipoğlu

Remax mehmet peker beyi eksiksiz yorumlayabilmek çok zor. kendileriyle birkaç kez çalışma imkanımız oldu. i̇şlerini bu kadar düzgün yapan kişilere rastlamak gerçekten güzel. güler yüzlü, iş bitirici, becerikli... vs say say bitmez. titizlikle çalışıyorlar. kendilerine çok ama çok teşekkür ederim. başarılarınızın devamını dilerim.

Emre Hasret

Yıllardır bütün emlak işlerimizde gayrimenkul sektörünün güçlü danışmanı mehmet peker bey ile çalışıyoruz. güler yüzlü işini kendi takip eden çevresinde sevilen güvenilir bir yapıya sahip. biz çok memnunuz. tavsiye ediyorum.

D******* Y*******

Remax meydan emlak adına son derece ilgili güler yüzlü güven verici bir şekilde bizlere yardımcı olduğu için mehmet peker beye çok teşekkür ederiz.

F******* İ*******

Remax meydan ofisi mehmet peker beyden çok ilgili ve güler yüzlü hızlı bir hizmet aldık. herşey için çok teşekkürler.

Mustafa Koç

Remax meydan mehmet peker beyefendi ile uzun süredir çalışıyoruz. gayrimenkullerimiz ile alakalı her konuda bize yardımcı oluyor. tecrübeli güler yüzlü samimi işini profesyonelce yapıyor. kendisine yardımlarından dolayı teşekkür ediyoruz.

Şenol Yalçıner

Mehmet peker beyin saygısı, güvenilirliği, ciddiyeti ve işine çok hakim duruşuyla bütün işlerimizi kolaylaştırdı. herkese remax meydan ofisini öneriyorum.

Osman Özderya

Güvenerek çalıştığım ve tavsiye edebileceğim, samimi, profesyonel, bilgili tek danışman; remax mehmet peker beyefedidir. teşekkürler.

E******* D*******

Remax meydan mehmet peker profesyonelliğinin yanında bir o kadar yardımsever ve sıcakkanlı. her konuda tam bilgilendirme ve bağlantı kurma konusunda çok pratik. gayrimenkul ofislerine karşı bakışımı değiştirdiniz. teşekkürler.

Eser Marabaoğlu

Remax mehmet peker üst düzey memnuniyetle güvenerek çalıştığım, halen çalışmakta olduğum ve bundan sonra da çalışmaya devam edeceğim güvenilir danışmanımızdır. herkese tavsiye ediyorum.

Halil İbrahim Boran

Mükemmel şahsiyet, bilgili yardımsever en önemlisi iş bitirici ve tecrübeli güven veriyor. remax meydan ofisi ve mehmet peker bey gayrimenkul sektörünü çok başka seviyelere taşıyor. bütün dostlarıma tavsiye ediyorum.

Esmagül Butuloğlu

Mehmet peker beyin özenli, profesyonel ve hızlı çalışma biçiminden çok memnunuz. bugüne kadar emlak danışmanlığı konusunda çok pozitif bir hizmet aldık. başarılar diliyorum.

Mustafa Erbil

Remax mehmet peker bey işine hakim, bizi hep doğru yönlendiren, güvenilir beraber calışmaktan çok memnun olduğumuz bir kişi, ilgi alakası için teşekkürler.

Erol Akyüz

Değerli mehmet peker bey tanıştığımız ilk günden bu yana göstermiş olduğunuz ilgi, sektörünüzdeki tecrübe bizleri hep mutlu etti. sayenizde remax'ı tanıdık ve memnun kaldık. kolaylıklar diliyoruz, yürekten destekliyoruz.

Gökdeniz Erdal

Huzur içinde güven duyarak, sanki aileden biriymiş gibi, size en doğru bilgiyi ve hizmeti verebilecek en iyi insan ve danışman... mehmet peker tecrübesi ve donanımıyla bu işi standartların çok üzerinde yapıyor. tavsiye ediyorum.

Çetin Özkalfa

RE/MAX Meydan Mehmet Peker hızlı, pratik, bilgili, işini iyi yapan ve güvenilir. başka ne diyebilirim bilmiyorum. Başarılar diliyorum.

Erkan Tuncer

Trabzonda güven duyduğumuz, bilgi ve tecrübesine inanarak gayrimenkul ile ilgili her şeyi sorunsuz halledebilecek danışmanımız mehmet peker kardeşimizdir. kendisine hayatında başarılar diliyorum. tavisye ediyorum herkese.

Ercan Ertem

RE/MAX Meydan Mehmet Peker bir danışman değil, i̇şini çok iyi yapan güvenilir, pozitif, çözüm yeteneği yüksek gerçek bir dost ve arkadaş bizce! teşekkürler.

Fahri Gürpınar

Kendisini tanımaktan çok memnun olduğumuz güvenerek çalıştığımız işini iyi yapan mükemmel bir insan mehmet peker beye çok teşekkür ediyorum. başarılarının devamını diliyorum. yürekten herkese tavsiye ediyorum.

Elif Keleş

Remax meydan mehmet peker işini düzgün yapan güven veren deneyimli bir gayrimenkul danışmanı. yardımlarınızdan dolayı teşekkür ederiz. herkese tavsiye ederiz.

S******* H*******

Ilgi ve alakanız sürekli bilgilendirme yapmanız ve her aradığımda ulaşılabilir olmanız beni çok memnun etti. remax meydan ofisini ve mehmet peker beyi emlak işi olan herkese tavsiye ediyorum.

E******* D*******

Sıcak kanlı işlem ve profesyonel biri ilgisi alakası ve iş bitiriciliği mükemmel. remax mehmet peker beyefendiye başarılar diliyorum.

Hasan Cemil Taşkıran

Remax meydan mehmet peker bey işini severek yapıyor ve çok tecrübeli, ikili ilişkileri güçlü. trabzonda tanınan son derece sevilen sayılan biri. başarılarının devamını diliyorum.

Mehmet Apaydın

Verdiği sözleri takip eden geri dönüşleri zamanında yapan ve en önemlisi her aradığımızda ulaşabildiğimiz remax mehmet peker beye teşekkür ediyorum.

Salih Vardal

Profesyonel yaklaşımı ve başarılı iletişimi için mehmet peker beye şükranlarımı sunuyorum. güvenilir bir hizmet için doğru adres. teşekkür ediyorum.

Murat Boyner

Danışmanımız mehmet peker, çalışkan, dürüst, samimi ve içten, sevgi dolu insanı rahatlatan güzel insan. bütün emlak işlerimizde kendisiyle çalışmaktan son derece memnunuz. sana her şey için çok teşekkür ederim , her şey gönlünce olsun. başarılar.

Cevdet Sarioğlu

Mehmet peker beyefendi bütün gayrimenkul işlerimizi başarıyla sonuca ulaştıran profesyonel gayrimenkul danışmanı kardeşimizdir. bizde ki yeri çok başkadır. herkese tavsiye ediyorum. başarılar diliyorum.

Ceyhun Alemdar

Bu güne kadar birçok emlak firmasıyla çalıştım. hepsinin sloganları ilgi çekiciydi. kimi emlak ağası kimi paşası bölgemizde bu tarz söylemler çok kullanılır remax meydan mehmet peker kardeşim ile tanışınca emlak dünyasının kralının kim olduğunu anlamış oldum. yıllardır bütün işlerimizde birlikte çalışıyoruz. herkese tavsiye eder başarılarının devamını dilerim.

Davut Köstereli

Remax meydan ofisi hizmetlerinden danışmanlarının bilgi birikiminden yararlanmanızı tavsiye ediyorum. çevremde ev arayan tanıdıklarıma mehmet peker ile görüşmelerini söylüyorum. çok memnun kaldık.

Gamze Dedeoğlu

Remax mehmet peker i̇şini düzgün ve hızlı yapan saygın bir kişi. daha önceden görüştüğüm emlak ofisi ve kişilerden çok farklı. teşekkürlerimi sunuyorum.

Fatma Mazlum

Remax meydan mehmet peker profesyonel ve kurumsal çalışıyor. tavsiye ederim. ekibine ve kendisine teşekkür ediyorum.

Cüneyt Kara

Müşteri profilini titizlikle analiz ederek en uygun seçenekleri sunan güven arz ederek ve profesyonelce çalışan işinde çok iyi mehmet peker beye ve remax meydan ofisine çok teşekkür ederim.

Ç******* Ö*******

Aldığım hizmetten son derece memnunum. mehmet peker bey çok tecrübeli güler yüzlü son derece yardımcı oldu. her şey için teşekkür ederim.

Mustafa Hellaç

Remax meydan ofisinden çok memnun kaldık. mehmet peker beyefendi tüm işlemlerimizde kendisi gibi pozitif ilerledi. deneyimli, enerjisiyle yüksek sinerji yaratan ve tümüyle güven veren harika bir emlak danışmanı. tavsiye ederim. çok teşekkür ediyoruz ailecek kendisine.

Kesim Kadakal

Remax meydan mehmet peker beyin kafamızda oluşan tüm soruları çözüp bize güvenilir bir hizmet verdiği için çok teşekkür ederiz. tavsiye ediyorum.

Okan Kardelen

Remax meydan mehmet peker çok değerli bir kardeşim, işine sahip çıkan, son güne kadar takip eden tecrübesi bilgi birikimiyle gülen yüzüyle bizleri memnun etti. herkese tavsiye ediyorum.

Hakkı Sancak

Remax mehmet peker bey ile dairelerimiz vesilesiyle tanıştık. ilk andan itibaren satış sürecinde başarıya ulaşacağını önceden size hissettiriyor azmiyle ve bilgisiyle. oldukça güzel çalışmalar sunumlar dikkat çekici paylaşımlar yapmakta evin satışıyla ilgili buda bir şekilde size sonucu başarıyı getiriyor. kendisine iş hayatında başarılar özel hayatında mutluluklar dilerim kendisine.

Mustafa Bektaş

Remax mehmet peker beyin mükemmel karakteri, sabrı, pozitifliği, ve bilgisiyle bizleri memnun etti. kendisine çok teşekkür ediyorum. i̇yi ki varsınız..

Çetin Yalçıntaş

Remax meydan mehmet peker bey titiz, detaycı, her şeyin en iyi olması için elinden geleni yapan biri. çok başarılı bir danışman. kesinlikle herkese tavsiye ediyorum.

Suat Küleyn

Mehmet peker kardeşim sözünün eri bir beyefendi. bizimle çok güzel bir şekilde ilgilendi, fikirlerimize saygı göstererek bizimle iletişimi hiç kesmedi. kendisine çok teşekkür ediyorum.

Serap Altındaş

Remax mehmet peker bey tecrübeli inşaat bilgisi çok yüksek çalışmaktan memnun olduğumuz gayrimenkul danışmanımız. bütün dostlarımıza tavsiye ederim.

Ceyhun Hekimoğlu

Kendisine çok çok teşekkür ediyorum, çok emek verdi. remax meydan mehmet peker çok başarılı olduğunu düşünüyorum. bütün herkese tavsiye ederim.

Özgür Kalender

Öncelikle mehmet peker beyin ilgili ve güler yüzlü olması bize güven verdi. ne zaman arasak direk ulaştık. müşteri olduğumuzu hissettirmedi, dosthane ve empati odaklı sunum yaptı. her zaman tercih edeceğimiz güvenilir bir danışmanımız oldu.

Hüseyin Eraydın

Remax mehmet peker bey ile referans üzerine tanıştık. hiç sıkılmadan büyük bir sabırla bize danışmanlık yaptı. bize gerçekten güven verdi. mutlaka çevremize tavsiye edeceğiz. teşekkürler.

Sezen Kalafat

Kurumsal olarak sıralamak gerekirse re/max meydan 1 numara. özellikle mehmet peker bey'in ilgi ve alakası için çok teşekkür ederim. gözü kapalı güvenin adresi.

Davut Kayadağ

Mehmet peker kardeşim emlak sektörünün büyük markası. 10 yılı aşkın süredir bütün işlemlerimizi birlikte yönetiyoruz. ailemizden biri oldu artık. çalışmaya başladığınız an farkı tecrübe ve profesyonelliği hissediyorsunuz. herkese tavsiye ediyorum.

K******* D*******

Remax meydan mehmet peker güler yüzlü sektörün en eskilerinden tecrübeli donanımlı güven veren bir yapısı var. anlatımı güzel ve ikna edici sade ve yeteri kadar.

Derya Karadeniz

Remax mehmet peker bey vermiş olduğunuz hizmetten güler yüzlü tavrınız ve ilgi alakanızdan ailece memnun kaldık. başarılar dilerim.

M******* H*******

Konu inşaat gayrimenkul olunca işi uzmanına bırakıyoruz. trabzon piyasasına yön veren emlak sektörünün güçlü ismi remax meydan mehmet peker bey kardeşime saygılarımı sunuyorum. başarılarının devamını canı gönülden diliyorum.

Fatih Aras

Remax mehmet peker bey emlak sektörüne renk katan güven veren tecrübesiyle her bölgede adından söz ettiren güler yüzlü kardeşimizdir. içimizden biridir. sürekli esnafla mahalleliyle iç içe olan deyim yerindeyse adam gibi adamdır. yolun açık olsun kardeşim. herkese tavsiye ediyorum.

Hatice Erkan

Remax meydan mehmet peker beye herşey için çok teşekkür ediyorum. başarılar diliyorum.

Murat Aydinli

Remax mehmet peker beyle dairemi satmak için tavsiye üzerine tanıştım. tecrübeli samimi, dürüst, profesyonel aklınızda soru işareti bırakmayacak kusursuz danışman. her zaman sizinle çalışmak bana güven veriyor. başarılarınızın devamını diliyorum.

Kadriye Asan

Remax meydan ofisini özellikle de mehmet peker beyefendiyi herkese tavsiye ederim çok memnun kaldım çok ilgililer teşekkür ederim.

Dündar Çuvalcı

Remax mehmet peker bulunduğumuz bölgede çok etkili. defalarca gayrimenkul görüşmesine şahitlik etme durumum oldu. bir kere bile müşterilerine yanlış bilgi verdiğini görmedim. işini severek yapan güleryüzlü soğukkanlı beyefendi bir kişiliği var. hem bizim hem de yakın çevremizin i̇çimiz ferah, ona güveniyoruz. gönül rahatlığıyla siz de güvenebilirsiniz.

Ebru Genç

Remax meydan mehmet peker i̇lgi alaka ve mesleğinize olan özverinizden dolayı teşekkürler. bundan sonraki emlak danışmanımızı bulduk sayenizde. kolaylıklar dilerim.

Azra Keskin

Remax mehmet peker bölgesinde uzman, tüm süreçlere hakim, güvenilir, sürekli geri bildirim yapan, rahatlıkla çalışabileceğiniz bir danışman.

E******* İ*******

Tanıdığıma çok memnun olduğum ve emlakçı ön yargımı değiştiren güler yüzlü, samimi, dürüst işine ve müşterisine önem veren güzel insan mehmet peker abime başarılar diliyorum.

Kemal Erkol

Remax mehmet peker bey güvenilir kişiliğiniz, samimiyetiniz ve yakın ilginiz bizi çok memnun etti. herşey için çok teşekkür ederiz.

Ekrem Günaydın

Remax meydan mehmet peker değerli yorumlarıyla yol gösterdi, bilgilendirmelerde bulundu, analiz yaptı. çok samimi, güvenilir bir kişi, kendisine buradan çok teşekkür ediyorum. başarılar diliyorum.

Nihat Burçak

Mehmet peker remax meydan ofisi normal bir emlakçıyla kıyaslanamaz. i̇lginiz ve samimiyetiniz için ne kadar teşekkür etsem azdır. her şey için çok teşekkürler 😊

Haydar Durmaz

Güleryüzlü tecrübeli profesyonel mesleğinin gereklerini hakkıyla yapan mehmet peker beyefendiye başarılar diliyorum.

Halil İbrahim Canik

Bizi doğru yönlendirip profesyonel bir şekilde bilgilendirdiği için mehmet peker beye çok teşekkür ederiz. kendisi her konuda bilgili ve tecrübeli bir danışman başarıların devamını dilerim.

Cafer Can Kalamış

Mehmet peker bey işinin hakkını veren gördüğüm en iyi danışman. ilani olduğundan daha güzel göstermeye calışmadı. olumlu olumsuz bütün özelliklerini anlattı. bize yardımcı olmaya calıştı. emekleri için cok teşekkür ederiz.

Demet Taşkın

Remax mehmet peker mükemmel bir danışman. herkese tavsiye ediyorum.

Canan Kırımlı

Mehmet peker beyefendi emlak danışmanlığı konusunda tam bir profesyonel. alıcı veya satıcı olarak her iki taraf için dört dörtlük bir hizmet sunuyor; işe ve sürece çok hakim, güvenilir, bilgi akışı cok sağlıklı ve iletisim konusunda cok başarılı, güler yüzlü. emlak alım veya satımında onunla çalışmanın şans olduğunu düşünüyorum, fırsatı olanlara kesinlikle tavsiye ediyorum.

C******* A*******

Remax meydan ofisini ve özelikle de mehmet peker beyi gerçekten tebrik ederim , çok profesyonelsiniz.

C******* B*******

Remax mehmet peker çok iyi bir emlak danışmanı çok samimi ve dürüst güven veriyor yolunuz açık olsun.

Hasan Çavuş

En iyi danışman kusursuz hizmet almak istiyorum diyorsanız. trabzon gayrimenkul sektörünün bir numarası mehmet peker bey ile çalışmanızı tavsiye ediyorum. ilk andan itibaren farkı göreceksiniz.

Ömer Latifoğlu

Remax meydan mehmet peker samimi doğal işini oldukça iyi yapan, iyi takip eden ve güven veren profesyonel bir gayrimenkul danışmanı. i̇yiki tanışmışız , inşallah tekrar birlikte iş yaparız. başarılarınızın devamını dilerim. saygılarımla i̇yi çalışmalar

Celal Çağlar

Remax mehmet peker i̇nsana güven duygusu veren sempatik ve ilgili bir insan işimiz bittiği halde her daim arayabileceğim çözüm ortağım tekrar tekrar teşekkür ederim.

Hasan Celal Yılmaz

Prensiplerinden ödün vermeyen işini sevgiyle yapan, müşterilerinin haklarını sonuna kadar savunan remax mehmet peker beyi tebrik ediyorum. başarılarının devamını diliyorum.

Begüm Belkıran

Remax meydan mehmet peker beye herşey için çok teşekkür ediyorum. başarılar dilerim.

Hacı Bayram Karali

Karşılaştığımız ilk andan itibaren, çok donanımlı bir gayrimenkul danışmanıyla tanışmanın rahatlığı içerisindeydim. remax meydan mehmet peker beye saygılar sunuyorum. başarılar diliyorum.

Cem Toprak

Mehmet peker beyefendi ile tanıştığımız ve birlikte iş yapmaya başladığımız zamandan beri gerek mesleki tecrübesi gerekse insani yaklaşımı ve samimiyetiyle bizim güvenimizi kazanarak yatırımlarımız konusunda güven içinde ve doğru şekilde hareket etmemizi sağlamıştır. çok teşekkür ederiz.

Cemal Sezgin

Remax meydan mehmet peker çok tecrübeli, güler yüzlü, işini seven bir arkadaşımız. çok memnun kaldık. herkese tavsiye ederim.

Gürsel Şahin

Çok yardımcı ve güvenilir. remax meydan mehmet peker beyin donanımı bilgi birikimi müşterisine olan saygılı davranışları takdirimizi kazandı. herkese tavsiye ediyorum.

Zeynep Çoban

Mehmet peker beyin bilgi birikimi samimiyeti ve doğru müşteri profiline ulaşması size güven veriyor. ayrıca trabzonda her bölgeye hakim olup, tarafları ortak noktada buluşturma konusunda profesyonel yaklaşımı var. i̇lgi ve alakaları için mehmet beye ve remax meydan ekibine teşekkür ederim

Asım Balcı

Remax meydan ofisinden mehmet peker bey gayrimenkul konusunda üst düzey bilgili güleryüzlü prensipli bir danışman, diğer gayrimenkul işlemlerimde de kesinlikle kendisiyle calışacağım, teşekkür ederim.

Mustafa Beşikçi

Uzun zamandır remax meydan mehmet peker bey kardeşimle çalışmaktayım, disiplin ve işine olan bağlılığıyla vazgeçilmezimiz oldu. başarılarının devamını dilerim, kendisine çok teşekkür ederim saygı ve sevgilerimle.

Haydar Özdoğan

Remax meydan mehmet peker özellikle müşterinin ihtiyacına uygun ve her profile ayrı gayrimenkul yönetimi sergilemesi hoşgörülü, sabırlı ve anlayışlı ayrıca geniş bir vizyona sahip öngörülü olması sebebiyle kesinlikle sıradışı bir emlak danışmanıdır. halen kendisiyle çalışmaktayım, teşekkürler emekleriniz için.

Ali Osman Bulut

Remax meydan mehmet peker diyorum başka da birsey demiyorum... inşaat sektöründe uzun yıllarım geçti. kesinlikle gördüğüm en iyi emlakçı. bütün alım-satım konularında daima birlikte olacağız...

Adil Karaca

Mehmet peker bey göstermiş olduğunuz üstün performans, özveri ve güler yüzünüz için sonsuz teşekkürler. başarılarınızın da sizinle birlikte varolacağına, sizi her an takip edeceğine yürekten inanıyorum.

Berna Şimşek

Mehmet peker beye göstermiş olduğu ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ederim. tavsiye ediyorum.

Nur Beyda Sarıhan

Remax meydan ofisinden aldığım hizmetten çok memnunum. danışmanımız mehmet peker beye herşey için teşekkür ederim.

Salih Zorlu

Gayrimenkul işlerimizde bize yardımcı olan mehmet peker beye ilgisi, samimiyeti, güleryüzü ve bizi sonuca ulaştırma çabaları için teşekkür ederiz. bundan sonraki gayrimenkul alışverişlerimizde kendisiyle birlikte çalışmaktan mutluluk duyacağız, teşekkür ederiz.

Hayrettin Hacısalihoğlu

Remax meydan mehmet peker bey ile çalışmaktan çok memnun kaldık. başarılarınızın devamını dilerim.

Muhammet Usta

Remax meydan mehmet peker i̇steğimize uygun konutlarda nokta atışı yaptınız. tüm detaylarda yardımcı oldunuz. ilginiz ve samimiyetiniz için tşk ederim.

Hakkı Dayıoğlu

Danışmanınız mehmet peker beye memnuniyetlerimi bildirip teşekkürlerimi sunuyorum. her daim çalışmak dileğiyle.

Semih Yurdanur

Remax meydan ofisinin ilgisinden dolayı memnuniyet duyduk. ayrıca mehmet peker beyin çalışmalarından verdiği güvenden dolayı teşekkürlerimi iletiyorum. i̇yi çalışmalar dilerim.

Emine Çuhadar

Remax meydan ofisi mehmet peker bey emlak konusunda profesyonel olduğunu sürekli hissettirmesi memnuniyetimi oldukça arttırdı. bütün alım satım işlerimizde birlikte çalışmayı isterim. teşekkür ederim.

Bahri Yalçın

Danışmanlık hizmeti aldığımız mehmet peker beyden çok memnun kaldık. i̇şini layıkıyla yapan, güven veren bir arkadaşınız.. kurumunuza teşekkür eder, mehmet beye kolaylıklar dilerim.

Özkan Çalışkan

Remax mehmet peker bey sıcak ve sevecen bir kişiliğe sahip. kendisiyle çalışmak gerçekten keyifliydi ve bana hep güvende hissettirdi. i̇şini ciddiye almasının yanı sıra, müşterilerine de çok saygılı davranıyor. i̇şini severek yaptığı açıkça belli ve bu da işine olan bağlılığı ve ilgisiyle kendisini belli ediyor.

Celal Akıncı

Her konuda danışmanımız mehmet peker beyden memnun kaldık, her işlemimizde kendisiyle mutlaka çalışacağız. remax meydan ofisine çok teşekkür ederiz.

Fatih Denizer

Gayrimenkul danışmanımız mehmet peker beyefendiye çok teşekkür ederiz

Gülsüm Yüceol

Remax meydan ofisi ve özellikle de mehmet peker bey bütün ekspertiz işlemleri sırasında her türlü yardım ve hizmeti fazlasıyla gerçekleştirdiler. tüm samimiyetimle herkese tavsiye ederim. teşekkürler

Hayriye Özdemir

Mehmet peker bey müşteri ilişkilerinde güvenilir, samimi ve kibar. emlak danışmanlığı sektöründe sonuç odaklı. aldığım hizmetten son derece memnun kaldım. kendisine çok teşekkür ediyorum başarılar diliyorum.

A******* G*******

Remax meydan mehmet peker beye teşekkürler.

Bilal Şen

Kısa zamanda sunduğu hızlı çözümler için remax meydan mehmet peker beyefendiye çok teşekkür ederim. memnun kaldık herkese tavsiye ediyorum.

F******* A*******

Aradığımızda ulaşabildiğimiz dürüst, samimi, gerçekci amacı sadece satış yapmak olmayan insan kazanmak için uğraşan değerli mehmet peker bey ilginize alakanıza çok teşekkür ediyorum başarınızın devamını diliyorum.

Birkan Sunguroğlu

Güven ve profesyonellik anlamında mükemmel bir hizmet aldım. mehmet peker beyefendi remax ailesinin 1 numarası. mükemmel bir insan kazandım. tüm çevreme güven ve dostluğunuzdan bahsedecek, herkese tavsiye edeceğim. her şey için çok teşekkürler

Ali Birol Pekşen

Mehmet peker trabzon inşaat sektöründe iz bırakmış saygımızı kazanmış güvenilir danışmanımızdır. sorumluluklarının bilincinde ve işini yakından takip eden bir çözüm ortağıdır. kesinlikle tavsiye ederim !

Murat Yazıcı

Güven, sürece hakimiyet ve takip konuları çok önemli. bunların hepsini barındıran remax meydan mehmet peker bey ile çalışmaktan memnunuz tavsiye ediyorum.

Duygu Kalyoncu

Mehmet peker bey bu işin uzmanı sabırlı güler yüzlü onunla işbirliği içinde olmak,bize güven verdi. bundan sonra gayrimenkul ile alakalı her konuda remax meydan ofisi ile çalışacağız.

S******* S*******

Remax meydan mehmet peker işini profesyonel ve titizlikle yaparken aynı zamanda son derece samimi ve güçlü iletişim becerilerine sahip bir danışman. kendisini tanımaktan mutluluk duydum...

Yusuf Menteş

Remax mehmet peker beyle 2010 yıllardan beri birlikte çalışmalar yapıyoruz. güleryüzlü ve güvenilir kişiliği olması, her zaman bir telefon uzağımızda olması, çözüm odaklı hizmet anlayışı gibi güçlü yönleri var. birlikte çalıştığımız için mutluyuz.

Sadullah Çelebi

Mehmet peker bey trabzon gayrimenkul sektörüne çok şey katıyor... başarılarının devamını diliyorum desteği ve profesyonelliği için teşekkür ederim.

D******* G*******

Remax meydan mehmet peker enerjisi yüksek, yaklaşımı samimi. teşekkürler 🙏

Burak Acar

Her konuyu müşterisine titizlikle anlatan karakterli tecrübeli danışman. mehmet peker kardeşim emlak sektörünün gözbebeğidir. her işimizde öncülük eder. herkese tavsiye ediyorum.

Bülent Mataracı

Merhaba dairemiz hakkında bize her konuda yardımcı olan, güleryüzlü, ilgili, dürüst ve sorduğumuz her soru için bize detaylı bilgi veren mehmet peker beye sonsuz teşekkürlerimizi borç biliriz.

Ali Can Gayretli

Remax meydan mehmet peker tecrübeli güleryüzü ve hızlı geri bildirimleri sayesinde takdirimizi kazandı çok teşekkür ediyorum.

Ö******* M*******

Remax mehmet peker beyden daire satın aldım. profesyonelliği ile bizlere güven verdi. satış işlemini çok hızlı ve kusursuz biçimde gerçekleştirdi. herşey için teşekkür ediyorum.

Aydın Memiş

Remax mehmet peker son derece deneyimli, mevzuat ve emlak işlemleri hakkında bilgili, ilgili, çözüm odaklı, sorumluluk sahibi, her konuda özverili, sabırlı, yardımcı ve işinin hakkını veren bir emlak danışmanı. sözleşme sonrası bile desteğini ve ilgisini devam ettirdi. teşekkür ediyorum.

Ayşe Odabaş

Remax meydan mehmet peker bey her iki taraf içinde güven veren dürüstlüğünden ödün vermeyen bir emlakçı. işine duyduğu saygıyı bize her an hissettirdi. emlakçılar hakkındaki düşüncelerimizi değiştirdi. kendisine çok teşekkür ederim. kesinlikle herkese tavsiye ederim.

Bekir Celaloğlu

Gayrimenkul sektörde nadir görülen güven veren kişiliği ve duruşuyla, açık net dürüst yaklaşımıyla, hızlı ticaretimizin sebebi remax meydan ofisinden mehmet peker beye teşekkür ederim. tavsiye ediyorum.

Bekirp Okur

Mehmet peker bey ile dairemi satmayı düşünürken tanışma fırsatımız oldu. her konuda bana yardımcı oldu. kibarlığı ve nezaketiyle tüm görüşmelerimizde kurumsal bir firma ile muhatap olduğumu her zaman hatırlattı. kendisine çok teşekkür ediyorum. gayrimenkul işlerimde hiç düşünmeden kapısını çalarım. başarılar diliyorum.

Birsen Çebi

Remax meydan mehmet peker i̇ş disiplininiz ,nezaketiniz ve güven veren tavrınızdan dolayı çok teşekkür ediyorum emeklerinize sağlık🙏

Burak Sürmeneli

Danışmanlarınızdan mehmet peker güven veren konuşmaları, güler yüzü, ilgi alakasi, problem çözme yetisi ile ofisinizle çalışmaktan memnun olmamızı sağladı. kendisine ve remax meydan ailesine çok teşekkür ediyorum iyi ki varsınız.

Sibel Savcılı

Remax mehmet peker gayrimenkul konusunda her sorumuza yardımcı olan, bilgi birikimi, eğitimi ve hepsinden öte güvenilir bir abi olarak her zaman yanımızda oldu. emeği ve ilgisi için teşekkür ediyoruz. ailemizin emlâk danışmanı olarak herzaman kendisi ile çalışmaya devam edeceğiz.

Ziya Torun

Remax meydan ofisinden çok memnun kaldık. danışmanımız mehmet peker gerek bizimle kurduğu iletişimiyle gerek profesyonel yaklaşımı ve mesleki bilgisiyle bize oldukça yardımcı oldu. süreç içerisindeki destekleri, ilgi ve özeni için çok teşekkür ederiz.

Z******* A*******

Remax meydan ofisine ve mehmet peker beye profesyonel hizmetinizden dolayı teşekkür ederim.

Galip Demir

Remax ofisinden mehmet peker abi gibi biriyle iş yaptığım için cidden çok mutluyum, hem işini bu kadar ciddi ve doğru yaptığı için, hem pozitif enerjili bir insan olduğu için ve en önemlisi verdiği güven içinde ayrı minnettarlığımı söylüyorum.

Hasan Bayrak

Remax ofisiyle i̇letişime geçtiğimiz ilk günden itibaren mehmet peker beyefendi bizimle guleryuzlu bir şekilde ilgilendi. tüm sorularımızı yanıtladı. dürüst, bilgili ve güvenilir bir gayrimenkul danışmanı olan mehmet beyle tanıştığımız ve çalıştığımız için çok memnunuz. kesinlikle tavsiye ederim.

Sadettin Sungurlu

Mehmet peker bey gayrimenkul ile alakalı her konuda tecrübeli iletişimi kuvvetli ve çözüm odaklı kusursuz bir danışman. kendisiyle tanıştığım ve çalıştığım için çok memnun oldum.

Yusuf Birinci

Mehmet peker olmadan herhangi bir emlak işimi halletmeyi düşünmüyorum çünkü ne istediğimi hemen anlayan, çözüm üreten güven veren donanımlı bir danışman. kendiniz bu sektörde bir markasınız. ilginize sonsuz teşekkürler.

Salih Yurdakul

Yaklaşık 5 yıldır mehmet peker bey ile birlikte gayrimenkul sektöründe çalışmalar yapıyoruz. bize yol gösterdiğiniz, yarattığınız fırsatlardan dolayı sizlere ve remax meydan ekibine çok teşekkürlerimi sunuyorum. başarılarınızın her daim devam etmesi dileğimle, saygılar...

Gülçin Saruhanlı

Remax meydan mehmet peker beyefendi i̇nsanlarla iletişimi güçlü, işinde gerçekten çok saygılı ve işini severek yapan, güleryüzlü dürüst bir insan. sizden gayrimenkul danışmanlığı hizmeti aldığım için kendimi şanslı hissediyorum, tekrar teşekkür ederim.

Murtaza Yorgancı

Danışmanımız mehmet peker bey çok teşekkür ederim her şey için. özellikle bu sektörde sizin gibi güvenilir biriyle karşılaşmak güzeldi. güven kesinlikle çok önemli. remax meydan ofisini emlak işi olan bütün dostlarıma tavsiye edeceğim iyi çalışmalar.

Saliha Alpak

Remax meydan mehmet peker profesyonel çalışma anlayışı ve güleryüzlü yaklaşımı ile birlikte bu sektöre daha nice yıllar damga vuracağını düşünüyorum. başından sonuna kadar işini çok iyi bilen ve bilgisini uygulayan, her şey bittikten sonra dahi bir sorunumuz varsa bizi yalnız bırakmayan güvenilir bir isim.

Hamza Yomralıoğlu

Tecrübesi ve işini düzgün, eksiksiz yapması, prosedürlerin yerine getirilmesi konusunda gayretleri; sabırla bana bilgi vermesi ile çok memnun kaldığım remax meydan ofisi ve mehmet peker bey kardeşime çok teşekkür ederim. çok memnunuz tabi ki herkese tavsiye ediyorum.

Halit Şamlıoğlu

Remax mehmet peker beyefendi tecrübeli iletişimi çok kuvvetli enerjisi güzel karşıya güven veren bir yapıya sahip sizi sadece müşteri olarak görmeyişi ve dostane yaklaşımı için ayrıca teşekkürler.

Deniz Salimoğlu

Remax mehmet peker beyin samimiyeti size doğru adreste olduğunuzu hissettiriyor. ayrıca emlak dünyasına hakim olup sorunları çözme yeteneğide gayet başarılı. i̇lgi ve alakaları için mehmet bey ve remax meydan ekibine çok teşekkür ederim.

Arda Salman

RE/MAX Meydan ofisi i̇şlerinde çok ilgili samimi ve profesyoneller. gönül rahatlığıyla güvenebilirsiniz. özellikle mehmet peker beye teşekkür ediyor, iyi çalışmalar diliyorum.

Armağan Yavuz

RE/MAX Meydan ofisine ve Mehmet Peker beye çok teşekkür ediyorum. çok hızlı ve i̇şlerine çok ilgililer ve sorumluluklarını profesyonelce yerine getiriyorlar. başarılar diliyorum herkese tavsiye ediyorum.

Arif Sungur

RE/MAX Mehmet Peker Bey nezaketi, iletişimdeki güçlü duruşu, güler yüzü ve çözüm odaklı olmasından dolayı çok teşekkür ederiz. RE/MAX'ı tercih etmemizde kendisinin etkisi çok fazla olmuştur. Saygılar...

Ayten Eyüpoğlu

Sayın mehmet peker beyefendinin tecrübesi iş disiplini ve öz güveniyle kendisinden memnun kaldım. aklımızdaki sorulara içtenlikle cevap verdiği için kendisine teşekkür ederim. bütün çevremize tavsiye edeceğim.

Ali Bülbuloğlu

Konu gayrimenkul olunca aklımıza her zaman mehmet peker gelir. tecrübesi ve işine olan saygısıyla her zaman takdirimizi kazanmıştır. bütün herkese tavsiye ederim.

Ali Sağlam

Remax meydan mehmet peker çok tecrübeli aklımıza takılan bütün soruları cevapladı. dairenin olumlu olumsuz bütün özelliklerini bizimle paylaştı. saygımızı fazlasıyla kazandı. profesyonel güvenilir bir danışman. gözünüz kapalı güvenebilirsiniz.

Alperen Cakır

Danışmanımız mehmet peker bey ile iyi ki tanışmışız diyoruz. gerek vizyonu gerek karakteri ile remax ailesinde olması çok iyi. i̇lgili, alakalı, ileri görüşlü ve vizyon sahibi bir danışman. çalışma şekli ve randevu saatine titizliği de çok önemli. başarılar diliyorum.

Arif Yılmaz

Remax mehmet peker kardeşim tatlı dili, güler yüzü ve en önemlisi dürüst yaklaşımıyla bizlere artık zor bulunan güven duygusunu bir anda verdi. gayretleri için çok teşekkür ederim. kendisini tanımış olmaktan çok memnunum. bir dost kazanmış olduk. başarılar diliyorum.

Alper Erkan

RE/MAX Meydan mehmet peker öncelikle işinin ehli profesyonel bir emlakçı. Dürüst şeffaf hoşgörülü güler yüzlü bir insan olması da büyük bir artı. Teşekkür ederim herkese tavsiye ederim.

Murat Bilgili

Remax mehmet peker ile ortahisar bölgesinde ki gayrimenkullerimle alakalı çalışma yaptık. bu süreçte kendisini tanıma fırsatım oldu. ciddi bir iş ahlakı olan bilgi birikimiyle bizleri sürekli şaşırtan profesyonel bir danışman. saygılı, güvenilir, ilgili çözüm odaklı biz çok memnunuz tavsiye ediyorum.

Abdullah Şanlı

Remax meydan ofisi çalışma şekli güzel ilgili ve alakalılar müşteri memnuniyetini gerçekten layıkıyla yaşatıyorlar. özellikle mehmet peker beyefendi gülen yüzü bilgiye dayalı içimizi rahatlatan konuşmalarıyla bizim güvenimizi fazlasıyla kazandı. başarılar diliyorum.

Abdurrahman Yıldız

Remax meydan mehmet peker beyden çok memnun kaldım, güvenilir, profesyonel, tecrübeli, bölgesine hakim, saygılı, müşteri odaklı, son derece duyarlı, tekrar çalışmayı düşünürüm ve tavsiye ederim .İhtiyaçlarımı dinledi benimle bu doğrultuda ilgilendi, yaklaşımı kibar ve samimiydi ihtiyacım olan tüm seçenekleri bana sundu. saygı değer bir insanı tanımış olmaktan mutluyum.

Kadir Sayın

Remax mehmet peker bey için i̇lk belirtmek istediğim her ziyaretimizde güler yüzlü kibar karşılamalarıdır. hem benim hemde karşı tarafın şartlarını kollaması ve profesyonel çalışmaları ile herzaman tercihimizin remax olmasını sağlamıştır. kolaylıklar diliyorum.

Ahmet Iraz

Remax meydan mehmet peker beyefendi son derece ilgili, tecrübeli ve güven veren özellikleri ile gayrimenkul dünyasında fark yaratmıştır. herkese kendisiyle çalışmasını ve profesyonelliğinden yararlanmasını tavsiye ediyorum.

Battal Öğretmen

Her konuda yeterli derecede yardımcı olundu remax meydan ofisine ve çalışmaktan memnuniyet duyduğum mehmet peker beye çok teşekkürler

Ahmet Yiğit

Remax meydan mehmet peker kardeşim ile yıllardır çalışıyorum ve çalışmaya devam edeceğim. emekleri için teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim. herkese tavsiye ediyorum.

A******* B*******

Remax meydan ofisi çok profesyonel yaklaşımı olan ve müşteri ilişkileri çok iyi düzeyde izlenimi verdi bizlere. mehmet beyin ilgi alakası mesleki hassasiyeti memnun olmamıza sebep oldu. remax ailesine teşekkürler.

M. Akif Bulbul

Remax meydan mehmet peker gayrimenkul sektörüne hakim, kişileri doğru yönlendiren danışmanımızdır. güler güzlü ve güvenilirdir. müşteri ilişkileri samimidir. kendisine çok teşekkür ederim.

Ali Sarı

Yaklaşık 10 yıl önce bir dairemizi çok acil satmamız gerekirken remax mehmet peker bey ile tanıştım. kısa zamanda satacağız sözünü verdi. 3 günde dairemizi sattı o günden beri ailemizin gayrimenkul danışmanı oldu. bütün işlerimizde güven ile birlikte çalışıyoruz. yapmak bizim satmak mehmet peker kardeşimizin işi. komple bir insan müthiş donanımlı mesleğine aşık herkese tavsiye ediyorum.

Fuat Baker

Remax meydan mehmet peker bankalar kredileri kapatmış piyasalar sıkıntılı bir süreçten geçerken üstün çaba göstererek çok kısa bir sürede dairemizin satışını gerçekleştirdi.. süreci iyi takip etti ve hızlı bir şekilde bitirdi. beyefendi kişiliğiyle de bizden ayrıca puan topladı. remax meydan ofisine ve inşaat sektörünün bir numarası mehmet peker kardeşime teşekkür ediyorum. herkese yürekten tavsiye ediyorum.

İsmail Yetim

Uzun zamandır aradığım evi, bütçeme uygun şekilde remax mehmet peker bey buldu. satış tamamlanana kadar bütün sorularıma sabırla cevap verdi. bürokratik prosedürlerle beni uğraştırmadı. sadece kapora verip imzaya gittik. kendisine teşekkür ediyorum.

Abdulhamid Macit

Remax meydan mehmet peker emlak sektörünün en iyisi başarılı işinde uzman güler yüzlü ilgili ve alakalı en önemli özelliği hızlı ve sonuç odaklı... fazlasıyla takdir ettiğim emlakçı. kendine başarılar dilerim.

E******* S*******

Dairemizi satmak için tavsiye üzerine tanıştığımız mehmet peker bizim için emlakçı gibi değil de aileden biri gibi oldu çok samimi ve güvenilir. i̇şinin hakkını veren bu işi profesyonelce yapan nadir insanlardan. kesinlikle tavsiye ediyorum.

Adem Botomya

Senin enerjini donanımını tecrübeni yorumlamak için kullanacağımız kelimeler yetersiz kalır. gayrimenkul dünyasının büyük markası mehmet peker kardeşime saygılar sunuyorum...

Tayfun Karaçengel

Bir dost tavsiyesiyle dairemi satmak için RE/MAX Meydan mehmet peker ile tanıştım. dairemizin fotograflarını bizzat kendi çekti. ilanı bizimle paylaştı. en ufak ayrıntıların bile dikkat çektiği profesyonel bir çalışmaydı. kısa sürede dairemizi sattı. ailem adına kendisine teşekkür ediyorum.

Rahman Sarıalioğlu

RE/MAX meydan mehmet peker den daire satın aldım. çok güler yüzlü iyimser hoşgörülü ilgili ve güvenilir. tüm konularda yardımcı oldu. i̇letişimi hiç koparmadı cevapsız bırakmadı. her şey için teşekkürler.

Affan Bektaşoğlu

Dairemi kiraya vermesi için RE/MAX mehmet peker beye emanet ettim. işlemin her aşamasını bizzat kendi takip ederek evimizi kiraya verdi. herkese yürekten tavsiye ediyorum.

Ayşegül Eksilmez

RE/MAX meydan mehmet peker beyefendiye ev kiralama sürecinde bana göstermiş olduğu yardımlardan dolayı çok teşekkür ederim son derece titiz ve profesyonel çalışıyor. çok memnun kaldık.

Çiğdem Alemdağ

Yıllardır satılık olan dairemizi referans üzerine RE/MAX meydan ofisinden mehmet peker beyle çalışma kararı aldık. ilk andan itibaren tecrübesi mesleki bilgisi güven veren tavırları gülen yüzü ile doğru karar verdiğimizi bizlere hissettirdi. dairemizi 1 ay içerisinde sattı. artık içimizden biri bütün aileme arkadaşlarıma tavsiye ediyorum.

Akif Akgün

RE/MAX meydan mehmet peker beyle ortahisar bölgesinde sokakta olmak belediye başkanıyla dolaşıyormuş gibi hissettiriyor. herkesle selamlaşan, insanların sürekli birşeyler ikram etmeye çalıştığı saygı gösterdiği yardımsever neşeli çok farklı bir kişilik sahibi. ve gözlemlerime göre bence gördüğü saygıyı da fazlasıyla hakediyor. tavsiye ediyorum.

E******* K*******

RE/MAX mehmet peker çok tecrübeli, anlayışlı, güvenilir, hızlı ve sonuç odaklı..Emlak işiniz olduğunda herkese koşulsuz tavsiye edebilirim.

Adil Beker

RE/MAX meydan mehmet peker dairemizin satışını kısa zamanda bizi hiç yormadan gerçekleştirdi. başarılarının devamını dilerim.

Nevzat İskender

RE/MAX meydan ofisinden mehmet peker bey aracılığı ile daire satın aldık. oldukça tecrübeli, nazik, güven veren anlayışlı tarzıyla bizleri satış sürecinde çok rahatlattı. her şey için çok teşekkür ederiz.

A******* A*******

Çok beyefendi ve işinin ehli bir insan kendisi, sağ olsun. RE/MAX meydan mehmet peker gayrimenkul satmayı düşünen herkese tavsiye ediyorum.

Halil İbrahim Kocaman

RE/MAX meydan ofisinin çalışma sistemini çok beğendik. özellikle gayrimenkul danışmanı sayın mehmet peker işlem sürecinin her aşamasında yanımızda bulunarak hızlı bir şekilde tamamlanmasını sağlamıştır. kendisi işinde profesyonel birisi, bu nedenle kendisine teşekkür ediyor ve başarılarının devamını diliyorum.

Osman Çolak

RE/MAX mehmet peker kardeşimizden eve hiç bakmadan tavsiyesi üzerine yatırımlık daire satın aldık. kısa zamanda aldığımız dairemizi kiraya verip kira kontratını en iyi şekilde düzenleyip bizi çok mutlu etti teşekkür ediyorum. saygılar sunuyorum.

Murat Sönmez

RE/MAX meydan mehmet peker bu iş için biçilmiş kaftan yeniden dünyaya gelsem ben bu işi yaparım der gibi... zerre şüphesiz gayrimenkul üzerine gördüğüm en iyi danışman.

G******* Ç*******

RE/MAX mehmet peker beyefendinin çalışmalarına teşekkür ederiz, yaklaşımından çok memnun kaldık.

M******* A*******

RE/MAX mehmet peker kısa sürede aileden biri oldu. güven veren tavırları samimiyeti bilgi donanımı 10 numara bence herkese tavsiye edeceği̇m, başarı galiba onun için hobi, yolu bahtı açık olsun...

Metin Yıldırım

Saygı değer mehmet peker beyin bu meslekte profesyonel olduğu her yönden belli. bilgisi, iş ahlâkı ve dürüstlüğü ile bu meslekte nadir görülen bir gayrimenkul danışmanı. her şey için teşekkürler. hizmetinizden çok memnun kaldık.

K******* K*******

Mehmet peker bey güven veren, işini seven, müşterisini önemseyen ve çalışırken kafanızda hiçbir soru işareti bırakmayacak kadar işine hakim bir emlakçı. kendisiyle çalışmaktan çok memnun kaldım.

Hasan Bakar

RE/MAX meydan mehmet peker bey bu meslekte tanıdığım ve çalıştığım en ilgili ve profesyonel emlak danışmanıdır. her müşterisi ile ayrı ayrı bire bir ilgilenmektedir. i̇lgilisi, alakası, dürüstlüğü ve kısa zamanda dairemi sattığı için kendisine teşekkür ediyorum

F******* O*******

Mehmet peker bey ofisimizi kiraya vermek için, karmaşık ve zorlu bir süreci olabilecek en iyi şekilde ele almıştır, her aşamada detaylı bilgilendirme ve yol göstererek bizlere çok yardımcı olmuştur. güvenle çalışabilirsiniz.

Özkan Karpuz

RE/MAX Meydan Mehmet Peker ile evimizi satmaya çalışırken tanıştık. sektör hakkındaki bilgisi, tecrübesi, samimi ve hiç eksilmeyen ilgisi ile bizler için büyük bir şans oldu. güven verdi, süreci çok hızlı, sorunsuz ve mutlu bir şekilde tamamladık. bir kez daha teşekkür ediyor ve başarılar diliyoruz.

Fahri Turan

Hepimizin bildiği gibi kuşaklar arası çatışma hep vardır. ama ben bu mehmet peker kardeşimizle çalışmaktan çok memnun kaldım. teknoloji sayesinde birçok işi aynı anda yapabilen, kibar, çalışkan, temiz ve yüreği de bir o kadar güzel olan genç kardeşimin emeğine sağlık diyorum.

Hasan Çoğalmış

Remax mehmet peker ile dostlarımızın tavsiyesi ile çalışmaya başladık. evimiz ile ilgili verdiği tüm bilgiler söylediği şekilde çıktı. profesyonel, yardımsever, güven verici tavırlarından son derece memnun kaldık. teşekkür ederiz.

Erkan Taşlı

Mehmet beyle tanıştığımız andan itibaren daha önce hiçbir emlak ofisinde görmediğimiz kadar hoşgörü sıcaklık bilgi ve güvene dayalı çalışma sistemine şahit oldum. dairemizi kendi evini kiraya verir gibi kiraladı. i̇lgi ve alakanız için teşekkür ederim.

Gönül Alaz

Remax meydan mehmet peker beyle daire kiralamak için tanıştık. elektrik, su vs sayaç numaralarına kadar bütün bilgileri dosyalayıp bize verdi. herkese tavsiye ediyorum.

Şener Topal

Mehmet peker ile 10 yılı aşkın süredir çalışıyoruz. dairelemizi kendi evini satar gibi sattı. satış esnasında ki bütün soru işaretlerini giderdi. ofisinde kendimizi evimizde gibi hissettik. teşekkürler kardeşim.

Yusuf Aydın

remax meydan mehmet beyden daire satın aldık. pazarlık ve satış süreci biraz zorlu geçti. süreci kusursuz yönetmesi daire sahibi olmamıza vesile oldu. başarılarının devamını diliyorum.

Suat Akgün

Remax meydan mehmet bey herşeyden önce bizim güvenimizi kazandı. dairemiz hakkında bilmediğimiz bütün durumları bizimle paylaştı. tuttuğunu koparan bir yapısı var. biz çok memnunuz tavsiye ediyorum.

Nedim Çakıroğlu

mehmet yeğenim dairemin satışıyla ilgilendi. bizlere de çok bir iş bırakmadı. dairemizi piyasa değerinde sattı. bütün süreci kendi yönetti. biz sadece tapuya imzaya gittik. memnun olduk.

H******* K*******

remax meydan mehmet peker den daire satın aldım. i̇şini iyi yapan deneyimli , ilgili ,bilgili ve en önemlisi dürüst bir danışman.

B******* K*******

Bir emlakçıdan daha fazlası... her sorumuza titizlikle cevap veren re/max meydan mehmet peker bey'e her şey için teşekkürler...

Zehra Muk

remax meydan mehmet peker hızlı, güler yüzlü, oldukça ilgili ve samimi, güvenilir olduğu için sürekli tercih ettiğimiz danışmanımızdır.

Adem Seis

senin enerjini donanımını tecrübeni yorumlamak için kullanacağımız kelimeler yetersiz kalır. gayrimenkul dünyasının büyük markası mehmet peker kardeşime saygılar sunuyorum...

İsa Durna

remax meydan mehmet peker çalışkan, ilgili, iş bitirici, işini layıkıyla yapan biri. kendisine teşekkür ediyor meslek hayatında başarılarının devamını diliyorum.

İlyas Baş

mehmet bey bir soru sorduğumuzda lafı eveleyip çevirmeyen net cevaplar veren dairenin olumlu olumsuz bütün özelliklerini anlatan güven veren bir danışman. özzellikle belirtmek istiyorum saygımızı fazlasıyla kazandı.

Murat Bekar

Dairemizi satmak için RE/MAX Meydan Mehmet Peker ile iletişime geçtik. Profesyonelliği ve bilgisi ile bizlere mükemmel hizmet sundu. Herkese Tavsiye ediyorum. Her şey için Mehmet beye teşekkür ediyorum.

Aydin Dorul

Gayrimenkul alım sürecinde hoşgörülü tavırları akılcı çözüm önerileri ve güven veren bilgi donanımıyla işimizi kolaylaştıran RE/MAX Mehmet Peker beyefendiye şükranlarımı sunuyorum.

Yusuf Büyükbayraktar

Dairemizi satmak için RE/MAX Meydan Mehmet Peker ile çalışma kararı aldık. kısa sürede bizleri her konuda bilgilendirerek işlemi gerçekleştirdi. sadece imzaya gittik. bütün çevremize tavsiye ediyorum.

M******* Ş*******

Daire satın almak için mehmet bey ile görüştük. uzun süren kredi sürecini titizlikle yöneterek bizlere yardımcı oldu. emeği için teşekkürler.

E******* K*******

RE/MAX Meydan Mehmet Bey'i tanımlayacak olursam emlak ve galeri sektörüne bakışımı değiştiren adam olarak bahsederim... Kesinlikle tavsiye ediyorum.

Ö******* K*******

Kat karşılığı arsamızla alakalı yaptığımız görüşmede önceden mimarlık ofisinden ücret karşılığı aldığımız bilgileri yüzümüze anlatması bizi çok etkilemişti. o günden beri birlikte çalışıyoruz. tavsiye ediyorum.

A******* A*******

İşini ciddiye alan, çözüm bulmakta çok çaba sarf eden profesyonel danışman.

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.