Ailenizin Remaxlı Gayrimenkul Danışmanıİstanbul Teknik Üniversitesi"nde Kimya Mühendisliği öğrenimimin ardından çalışma hayatına başladım. 10 yıl boyunca, çok uluslu Alman kökenli bir şirketin Pazarlama Bölümü"nde Grup Ürün Müdürü olarak çalıştım. Geçen bu 10 yıldan sonra, Amerikanın Boston şehrinde 3.5 yıl süresince, Harvard Extension School, Boston University gibi önemli üniversitelerin pazarlama ve ekonomiyle ilgili programlarına katıldım. Daha sonra New Yorkta Ibex ve Blue Ribbon Sports adında iki şirket sahibi oldum. Toplam 11 yıl sonra geri döndüğüm ülkemde inşaat sektörünü son derece gelişmiş ve kentsel dönüşüm planlarıyla gelişmeye devam edecek bir trend içerisinde buldum. Amerikadan iyi tanıdığım bir şirket olan RE/MAXın Türkiyede de emlakçılık kavramını profesyonel bir yapı içerisinde geliştirdiğini gözlemledim. Sektöre getirdiği 'Gayrimenkul Danışmanlığı' kavramı benim tercih sebebim oldu. Bir yıldan daha fazla süreyle incelediğim RE/MAX dünyasında, 230 ofis içerisinden, başarılarıyla en üst sıralarda yer alan RE/MAX Arge' ofisini seçtim. Danışmanlık hizmetimi eğitimim, 15 yıllık bilgi birikimim, Arge ofisinin her türlü sorunu çözme kapasitesi ile birlikte gerçekleştiriyorum.

Uzmanlık Alanları

Konut Mağaza/Dükkan Plaza/Ofis Residence

Bildiği Diller

İngilizce

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2013

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir. Bu eğitim, RE/MAX'in katılan yeni gayrimenkul danışmanlarının daha başarılı performans sergilemesi için ofisinde aldığı mentorluk programıdır.

2014

Bu eğitim, RE/MAX'linin var olan performansının daha da artırılması için hazırlanmış bir programdır.

2019

Bu programa tamamlayan RE/MAX'liler ister ticari ister konut olsun Arsa ve Arazi'nin her alanında bilgi sahibi olurlar.

2022

RE/MAX'linin Ticari Gayrimenkul konusunda uzman, profesyonel hizmet verme yetkinliğini sağlar. RE/MAX'lilerin işlerini daha profesyonel daha sürdürülebilir hale getirmeleri ve kendi marka değerlerini yükseltebilmeleri için gerekli olan tüm ileri düzey teknikleri içerir.

2023

Bu eğitim, RE/MAX ofisindeki gayrimenkul danışmanlarının daha başarılı, daha kalıcı ve daha istikrarlı olması için programlanmıştır.
Aytül Işık portföyünde 6 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 6 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

B******* T*******

Aytül Hanım'ın dürüst ve şeffaf iletişimi, ev satış sürecinde güven duygusu oluşturdu. Çok teşekkür ederiz.

S******* B*******

Aytül hanım kalitesi ve bilgisiyle gerçekten fark yaratan bir danışman.

P******* S*******

kendisine çok teşekkür ediyorum, çok iyi bir danışman ve işini çok iyi yapıyor

F******* Y*******

Aytül hanım işini gerçekten ciddiye alıyor. Kendisiyle çalışmak, her aşamada sağlam bir destek ve güvence anlamına geliyor.

M******* E*******

Aytül Hanım'a her şey için teşekkür ederim.

M******* M*******

Aytül hanım zorlu bir süreçten kurtardı bizi. Kendisine ne kadar teşekkür etsek az.

M******* K*******

Aytül Hanım'a tüm destekleri için çok teşekkür ederim. En kısa sürede işlemimizi tamamladı.

B******* T*******

Aytül hanım gerek bilgisi,gerek nezaketi ile gerçekten sektörde aranan danışmanlardan. kendisini tanıdığımız için çok mutluyuz. iyi ki aytül hanım ile çalışmışız.

V******* Ö*******

Aytül hanım ile 2. işlemimiz. Her konuda deneyimi, bilgisi, empati duygusu yüksek bir hanımefendi kendisi. Sizinle çalışmak çok güzel.

P******* S*******

Çok güvenilir, İşinin ehli bir emlak danışmanı. Karakteri ise ayrı bir güzel. Hiç şüphe etmeden kendisiyle çalışabilirsiniz.

Ali Osanloo

Aytul, I am writing to express my deepest gratitude for the outstanding support that you have provided us during our relocation to Istanbul. Your exceptional commitment and unwavering dedication made our transition into this new city seamless and memorable. Your professionalism, knowledge, and excellent negotiation skills enabled us to find the perfect apartment which exceeded our expectations. Your unwavering attention to detail and willingness to go above and beyond was truly remarkable. All the necessary furnishings and amenities were taken care of without any hassle, and the process was seamless and stress-free. Furthermore, your friendly, patient, and kind approach made us feel comfortable and safe, as you took us through the entire process at a pace that was suited to us. We deeply appreciate your willingness to answer all our questions and concerns with great care and insight, and it made us feel at ease in our new home. We highly recommend your exceptional services to anyone looking for a reliable, knowledgeable, and trustworthy real estate agent in Istanbul. We are glad to have met you, and we value your exceptional work. Thank you again, Aytul, for all your fantastic work, and we wish you continued success in your endeavors.

Nursel Franko

RE/MAX Armoni ile ikinci işimiz ve ikisinden de memnun kaldık. Aytül Hanımdan çok memnunuz.

Kadir Utku

Güler yüzlü ve pozitif hizmet aldım. Profesyonelliği hissettim.

Sıla Girgin

Aytül hanımı yönlendirici ve yapıcı buldum. Herşey için teşekkürler..

Bilkay Kanaat

Aytül Işık Hanımefendi, mal sahibi olarak kiraya vermek istediğim daire için 1hafta içinde göstermiş olduğu gayret, ilgi ve alakayla doğru profil bulabilme adına çok gayret göstermiş olup kendinden memnun kalmışızdır.

Sadettin Girgin

Aytül hanımdan almış olduğum hizmetten çok memnun kaldım.Teşekkürler.

Saniye Şaldırdak

Aytül hanım, samimiyetiniz, güler yüzünüz, işinize göstermiş olduğunuz titizliğe ve ilginize çok teşekkür ederim.Söz vermiş olduğunuz tarihte evimi teslim ettiniz üstelik tek tek tüm ustalarda irtibat halinde işleri hızlandırdınız çok teşekkür .

Sinan Ercan

Aytül Hanım işine çok önem veren, hizmet verdiği kişilerin hakkını sonuna kadar savunan, kendisine çok güvenebileceğiniz bir Emlak Danışmanı.

Taşınmamızın her aşamasında kendisini yanımızda hissettik. Gösterdiği yakın ilgiye çok teşekkür ediyorum.

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.