ECE UÇAN KALİTELİ ÇÖZÜM ORTAĞINIZİstanbul Rumeli Hisarı doğumluyum.Marmara Üniversitesi Diş Teknisyenliği Bölümü ve Mimar Sinan Güzel Sanatlar Akademisi Fotoğraf Bölümü Mezunuyum.
Profesyonel hayata 2006 yılında Kurumsal bir firmayla başladım kendimi daha profesyonel olarak geliştirmek içi REMAX Ailesine katıldım.Butik otellerde kendimi uzman olarak geliştirdim.Satış ve kiralamasında uzmanlaştım, müşterilerime REMAX GUİDE da A.plus hizmet vermekteyim.
Kaliteli hizmet için her zaman çözüm ortağınız ECE UÇAN...
ALDIĞIM EĞİTİMLER
-RE/MAX Kariyeriniz ve Power Up Eğitimi (2013)
Daha fazlası...

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2013

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.
Ece De Tuglie portföyünde 14 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 14 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Emel Hülagü

Sevgili Ece, evimin kiralanmasında gösterdiğin özverili çalışma sonucunda kısa sürede evim kiralandı. Çok mutluyum. Bundan böyle tüm emlak kiralama ve satış işlerinde benim yanımda olmanızı diliyorum.

Hakan Ay

Ece Hanım yaptığınız katkılardan dolayı size çok teşekkür ederim çalışkan, başarılı, doğru ve samimi.

Mehmet Özcan

Ece Hanım sayesinde ben ev sahibi oldum, kusenim de çok güsel bir lokasyonda ev kiraladı. Alıcı-satıcı kiracı-ev sahibi ilişkisini çok doğru ve iki taraf için de güvenilir organize etti. Gönül rahatlığıyla herkese tavsiye edebileceğim bir emlakçı tanımış oldum.

Dida Maraşlı

Hayatımın zor bir döneminde , ev değiştirmek zorunda kaldığım sırada imdadıma yetişen Sayın Ece De Tuglie 'ye işine profesyonellikle yaklaşımı , her aşamada bana yardımcı olması , verdiği güven duygusu sonucunda istediğim eve ulaşmamı sağladığı için sonsuz teşekkürler

İrfan Hüseyin

Zorlu geçen satış sürecimizde iki tarafında haklarını gözeterek, tüm sorularımıza cevap bulduğumuz, işlem öncesi ve sonrası verdiğiniz destekten ötürü çok teşekkür ederim. Sabırlı, anlayışı, şeffaf ve anlaşılır hizmetinizden de çok memnun kaldım.

Tümay Atakan

Satış sürecimizi çok iyi yönettiniz. Tüm hizmetlerinizden çok memnun kaldım. Çevreme tavsiye edeceğim. Tekrar birlikte çalışmak dileğiyle.

Yunus Engin Deniz

Ben Mimar Yunus Engin Deniz ece hanım aracılığı ile Gayrettepe'de bir daire aldım. Genel yaklaşımı, iş birliği, çözüm odaklı oluşu ile süreci başarılı bir şekilde yönetmiştir. Kendisine çok teşekkür ederim.

Serap Tekin

Sonsuz güven duyduğum, her konuda yardımcı dost bildiğim bir kişidir.

Zafer Ekin

Her şey için teşekkürler. Başarılar dilerim.

Halit Gürsoy

Ece hanım işi bağlamada deneyimli, Müşteri ilişkileri son derece güçlü. Kendisine çok teşekkür ederim.

Muharrem Derinkök

İstediğimiz evi 1 günde buldu. Güven veren, işini bilen Ece hanıma teşekkür ederiz.

Samet Kara

Uzun zamandır aradığımız ofisi bize kısa sürede buldu. Çalışmalarından çok memnun kaldık. Teşekkür ederiz.

Abdullah Akgün

Yardım ve desteklerinizden dolayı teşekkür ederim. Ayrıca hizmetinizden çok memnun kaldığımı belirtmek isterim. Tekrar çalışmak dileğiyle.

Mehmet Değirmenci

Profesyonel hizmet anlayışınız, disiplinli ve çalışkan profiliniz kurumsal firmanın önemini ve öncülüğünü hissettiriyor. Çok memnun kaldık. Tekrar sizinle çalışmaktan memnuniyet duyarız.

Ayşe Göksel

Sevgili ece hanım yaklaşık 1.5 senedir. Sayenizde 1. ev kiraladık, kardeşimi ve babamıda ev sahibi yaptık. Tüm süreçteki ilginiz, desteğiniz, çözümcül yaklaşımınız ve müşteri odaklığınızı takdir etmemek mümkün olamazdı. Herşey için size ne kadar teşekkür etsek az kalır. İşini ve müşterilerini bu kadar seven bir danışaman ile çalışmak bir ayrıcalıktır. Teşekkürler,

Murat Şimşek

Ece hanım gayrimenkulle ilgili bizim aile danışmanımızdır. Tüm alım satım, kiralama işlerimi Ece hanıma emanet ediyorum ve çok memnunum. Kendisine çok teşekkür ederim.

Meliha İlkim

Ece hanımın çalışma ve iş takibinden çok memnunum. Tüm süreci hızlı ve çok başarılı yönetiyor. Sabırlı, ilgili, disiplini ve güven veren bir yapıya sahip. Kendisine çok teşekkür ederim.

Sema Ercan

Ece hanım işinde çok profesyonel, güler yüzlü ve çok samimi, ben kendisine çok güvendim . Herkese tavsiye ederim. Çok teşekkürler Ece Hanım.

Eray Acar

Ece hanın işini iyi bilen, sakin, güvenilir sıcak kanlı ve samimi, satış işlemimizi çok hızlı bir şekilde sonuçlandırdı. Kendisine çok teşekkür ederim.

Seher Akın

Ece hanıma bir arkadaşım yönlendirdi, Ne istediğimi anlattım ve bana tam istediğim evi ilk serviste buldu. Yüzlerce ev gezmekten bizi kurtardı. Teşekkürler Ece hanım.

Yağız Alaz

Samimi, güler yüzlü, işini iyi takip eden, çok başarılı başarılının devamını dilerim. Herkese tavsiye ederim.

Gülsen Yıldırım

Ece Uçan bizim ailemizin gayrimenkul danışmanı Tüm alım ve satımlar ona aittir. Evimizi çok kısa sürede doğru fiyata sattı. Teşekkürler Ece Uçan

Didar Koru

Ece hanım iletişim becerileri yetkin, müşterisinin ihtiyaçlarına odaklanan iyi bir danışman. Teşekkürler.

Serpil Çetkin

Çok güler yüzlü, yardımcı, işinde başarılı .Tavsiye ederim.

Halit Güray

Sn. Ece Uçan ile çalışmaktan dolayı memnun kaldım. Kendisini benzer arayış içinde olan kat maliklerine ve kiracı adaylarına özellikle tavsiye ederim. Gelecekte kendisi ile tekrar çalışmaktan da bilhassa memnun olacağımı özellikle belirtirim.

Halit Akyol

Ece hanım çok sıcak kanlı, samimi doğru bir alışverişe vesile olduğu için teşekkür ederim.

Figen Demirbulak

Huzurlu, akıcı bir sözleşme oldu. Teşekkürler.

Nilgün Akyollar

Güleryüzlü son derece destek konusunda yardımsever ve başarılı.

Halit Nebi Gürsoy

Ece hanıma çok teşekkür ederim. samimiyeti ve yaklaşımı ile sonsuz güvenimizi kazandı. sonsuz teşekkürler.

Ayla Topak

Evimi kiraya vermeye karar verdiğimde arkadaşlarım size yönlendirdiler. Güler yüzlünüz sıcak sempatik tavrınız yanında hemen farkedilen işinizdeki profesyonelliğiniz, zekanız, güven veren tavrınız beni etkiledi, doğru yerdeyim dedim. Gerçekten sayenizde 4.gün gibi kısa sürede çok iyi bir değere oldukça saygın genç bir çifte evimi kiraladım. Çok teşekkür eder. Tavsiye ederim.

Bora Ünlü

Ece hanıma yardımlarından dolayı çok teşekkür ederim. Tavsiye ederim.

Ozan Cem

Ece hanım benim aile gayrimenkul danışmanım oldu, Tüm alım ve satımlarımı kendisiyle çalışıyorum. Hiç sorunsuz bir şekilde hızlıca sonuca gidiyoruz. Teşekkür ediyorum kendisine.

Tarkan Sezgin

İşini iyi bilen, sabırlı, güven veren ece uçanla çalışmak bizim için çok doğru bir seçimdir. tüm sorunları tek tek çözerek satışımızı gerçekleştirdi. Çok teşekkür ederiz

Tan Burak

Uzun ve zorlu bir süreç ardından tüm problemleri tek tek sabırla çözerek satış işlemini başarıyla bitirdi.Ece uçan'a çok teşekkür ederiz.

Melda Şahin

Ece hanım bizim güvendiğimiz, işini iyi bilen ve çok samimi, bu ay kendisiyle 2. satışımızı yaptık. Teşekkürler ece hanım.

Murat Şimşek

Ece hanım artık bizim ailemizin gayrimenkul danışmanı oldu. Ev alırken veya satarken kendisiyle çalışmayı tercih ediyoruz. Kendisine çok güveniyoruz. Ona danışmadan herhangi bir yatırım yapmıyoruz. Teşekkür ederiz. Çok memnunuz.

Meliha İlkim

Tüm alım ve satış işlemlerimiz kendisine emanettir. Hızlı ve çözüm odaklı, işini iyi bilen ve güven veren bir danışman. Ailecek kendisini tercih ediyoruz. İyi ki onu tanıdık. Teşekkür ederim.

Ayşe Özcan

Ece hanım daha önce bana kiralık daire için çok yardımcı olmuştu. Verdiği hizmetten çok memnun kaldık. Bizim güvenimizi kazandı. Kardeşim için satılık e aradığımızda, hemen ece hanımı aradık istediğimizi evi 1 hafta içinde aldık.

Cem Işık

Ece hanım aradığımız evi bize buldu. Çok teşekkür eder. Tavsiye ederim.

Işıl Yavuz

Doğru duruş, doğru yönlendirme ece hanıma çok teşekkür ederim .

Ozan Şahin

Yurt dışında yaşıyorum, Türkiye'de emlak sistemi ve emlakçılar beni yoruyordu.Ne zaman ece hanımla tanıştım farklı duruşu ve tarzıyla bakış açımı değiştirdi. Ve kendisi benim en yakın arkadaşım ve ailemizin danışmanı oldu.

Mehmet Özcan

Bir çok emlakçı ile muhatap oldum. Ama ilk kez doğru yönlendirildim.ve içime hiç şüphe kalmadan evi 1 haftada buldum. Saniyesinde hiç yorulmadım.

Ersel Gümüş

Ece hanım güven verici ve bilgilendirici tutumuyla bizlerin her zaman tercihi olmaya devam edecektir. Kendisi gibi bir insanı bünyenizde bulundurmanın firmanıza büyük zenginlik kattığını düşünüyorum. Çalışmalarınızda başarılar dilerim.

Hüseyin Güneş

Ece hanım istediğim daireyi kiralamamda çok yardımcı oldu. İlgisi, alakası ve profesyonel hizmeti için çok teşekkür ederim.kısa sürede kiralama işlemimizi sonuca ulaştırdı. Teşekkürler.

Semra Sarmot

Ece hanımın ilgisi, alakası, samimiyeti ve hissettirdiği güvenle işlemimizi hızlı bir şekilde bitirdik.Kendisine çok teşekkür ederim.tavsiye ederim.

Nakşiser Sürek

Ece hanıma çok teşekkür ederim.Profesyonel bir hizmet aldık.İşlemimizde yardımı ve desteklerinden dolayı teşekkür eder.Başarılar dilerim.

C.hazal Karataş

Ece hanımın ilgisi ve desteğinden çok memnun kaldım. Güler yüzü ve yaklaşımı için özellikle kendisine çok teşekkür ederim.

Selma Turan

İşini çok iyi bilen, her konuda çözüm üreten, sonuç odaklı, güler yüzlü, samimi danışman . Kendisine çok teşekkür ederim.

Nakşiser Sürek

Verdiği hizmetten çok memnun kaldım.tekrar kendisiyle çalışmak isterim.Tavsiye ederim.

Meliha İlkim

Bizim aile danışmanız oldu. Gayrimenkulle ilgili her konuda kendisine danışıyoruz. Sektör bilgisi, problem çözme yeteneği, doğru bilgilendirme ile bizi yönlendiriyor. Bu sene birlikte 3. işlemimizi gerçekleştirdik. Kendisine sonsuz güveniyoruz. Teşekkür ederiz.

Murat Şimşir

Kendisine sonsuz güveniyorum. İşini iyi bilen hakkıyla yapan, dürüst.güvenilir danışman arkadaşımız Ece hanıma teşekkür ederim.

Nuran Aydın

Ece hanımla bir akrabam aracılığı ile tanıştım. Bize evimizin doğru fiyatını çıkartıp bir haftada sattı. Güler yüzlü samimi biri. Çok memnun kaldım.

Sadık Saka

Ece hanım arayışımıza uygun yeri çok hızlı bir şekilde buldu ve vakit kaybetmeden hemen satın aldık. Hizmetinden güler yüzünden ve samimiyetinden çok memnun kaldık.

Doğan Can

İşini çok iyi takip eden, güvenilir bir danışman. Çok memnun kaldık. Teşekkür ederiz.

Murat Dere

Bir hafta gibi kısa bir sürede aradığımız kriterlerde evi bize buldu. Tapu işlemlerinin zor olacağını düşünürken bir günde tüm işlemlerimizi halletti ve satışımızı gerçekleştirdi. Hızlı, güvenilir bir danışman. Kendisine çok teşekkür ederim.

Meriç Karaçay

Danışman arkadaşlardan profesyonel hizmet aldım çok teşekkür ederim.

İlkim Şimşek

Kısa zamanda evimizi karlı bir şekilde sattığınız için bizi çok memnun ettiniz. Teşekkür ederiz.

Mehtap Kaya

Hayalimizdeki evi kısa sürede bulup bize üstün hizmet sunarak aldıran danışman arkadaşlarıma minnettarım.

Murat Kuru

Hizmetlerinden çok memnun kaldım. 2 çalışmamda da mükemmel sonuçlar la karşılaştım.Teşekkür ederim.

Levent Setenci

Gayrimenkul danışmanlarınız Sevcan Günaydın ve Ece Uçan'ın bilgi ve birikimleri doğrultusunda yapmış oldukları tavsiyelerden, ilgi ve alakalarından çok memnun olduk

Selçuk Kasap

Remax Guide ofisinden gayrimenkul danışmanları Ece ve Sevcan hanım'ın performansından memnun kaldık. Başarılarının devamını dileriz.

Hande Baltaşı

İstediğimiz evi istediğimiz şartlarda almamıza olanak sağlayan danışman arkadaşımız Ece hanıma teşekkür ederiz.

Aynur Şen

Teşekkür eder, başarılar dilerim

Fatma Tenci

Hizmetlerinizden çok memnun kaldık. Ekibinizi ve Ofisinizi her zaman herkese tavsiye edriz.

Oğuz Set

Remax guide ofisinden Gayrimenkul danışmanları Ece uçan ve Sevcan günaydın hanımın gayrimenkul'ümüzün satışı konusunda gösterdiği üstün performans ve yaklaşımlarından dolayı son derece mutlu olduk. Ofisi ve arkadaşları kutlarım.

Özgü Gökyar

Emlak platformlarına bile ilan girmeye vakit olmadan evimize bir saat içinde müşteri bulup satan Ece Hanıma teşekkür ederim. Çok ilginç bir deneyimdi .Artık gayrimenkul ailemiz ve danışmanımızdır. Hizmetinden çok memnunuz. Teşekkür ederiz.

Tolga Yar

Dairemin bir günde satışını sonuçlandırdı. Çok başarılı bir çalışma gerçekleştirdi. Gerçekten çözüm odaklı ve profesyonel bir hizmet sundu. Teşekkür ederim.

Yalın Gök

Çok hızlı ve güvenilir bir hizmet aldık. Teşekkür eder, başarılar dilerim.

Özgür Şen

Hizmetlerinden dolayı çok teşekkür eder, başarılar dilerim.

Önder Şenyer

Doğru bilgilendirme ve yönlendirmeleriyle bize çok iyi bir yatırım yaptırdı. Mükemmel bir danışmanlık hizmeti aldık. Teşekkürler.

Hüseyin Şahin

Aldığım hizmetten çok memnunum. Teşekkür ederim.

Savaş Küt

Bizi işlem sırasında doğru yönlendirdi ve bilgilendirdi. Başarılı ve güvenilir bir danışman. Teşekkür ederiz.

Beyhan Kaya

Doğru ve eksiksiz hizmet, güvenilir danışman ve haliyle sorunsuz işlem. Teşekkürler.

Mustafa Ayan

Her şey çok hızlı gelişti. Profesyonel bir hizmet aldık. İşine hakim danışman Ece hanıma teşekkür ederim.

Berat Barış Ay

Bir günde arayışımıza uygun yeri bulup doğru fiyattan kiralamamızı sağlayan, işine hakim danışmanla yol almaktan dolayı çok mutluyuz. Teşekkür ederiz.

Ege Portakal

Her şeyden önce insana güven veriyor. Kesinlikle işinin uzmanı, doğru danışmanla çalışmaktan çok mutluyum.

Nurcan Orman

Önce evimizi satıp kısa sürede bize istediğimiz evi aldıran mükemmel danışmanlık yapan emlakçılarımdan çok memnunuz.Herkese tavsiye edrim.

Orhan Seyfi

Ailemizin gayrimenkul danışmanları yine başarıyla işlemimizi halletti, herkese tavsiye ederim.

Seyfettin Otlu

Aldığım hizmette çok memnun kaldım teşekkürler.

Furkan Şen

Ece hanımdan aldığım hizmetten çok memnun kaldım teşekkür ederim.

Murat Altın

Tüm işlemlerimizde çıkan zorlukları sakinlikle çözen, işini bilen, güvenilir bir danışman olduğu kanaatindeyim.

Sema Doğa

Ece hanımı uzun zamandır tanıyorum. Gayrimenkulle ilgili bütün işlerimde kendisiyle çalışırım. Bizi çok iyi tanıdığı için aradığımız evi ilk seferde buldu. Ayrıca çok sempatik ve güler yüzlü biridir.Kendisine çok güveniyorum. tüm yardımları için çok teşekkür ederim.

Nesim Eliz

Ulustaki evimizin satışı hususunda çalışmalarından çok memnun kaldığımı belirtmek isterim. Çalışkan, işinde başarılı, güvenilir danışman arkadaşımız Ece hanıma teşekkür ederiz.

Vedat Diyar

Evimizi çok hızlı ve doğru fiyata satarak hem maddi hem de zamandan kazandıran, belediye ve tapuda çıkan sorun ve aksamaları hızlı bir şekilde çözüme ulaştıran ve başarıyla satış işlemini tamamlayan Ece hanımı tebrik eder, başarılarının devamını dilerim.

Nedim Yusit

Uzman ve profesyonel çalışmalarıyla istediğimiz gibi bir evi çok kısa bir sürede bulup, bizi hayallerimize kavuşturan Ece hanıma teşekkür ederiz.

Eli Adiv

Çok güzel bir hizmet aldık. Teşekkür eder, başarılar dileriz.

Vedat Gök

Aldığımız hizmetten çok memnun kaldık. Teşekkür ederiz.

Emel Elis

Seba residence'deki istediğim özelliklerdeki evi kısa sürede bulup, hem zamanımı hem kazancımı değerli kıldığı için çok memnun ve mutluyum. Teşekkür ederim.

Ormanlar Oto Tic.

Evimizin satışını çalıştığı işte uzman, hızlı sonuca götüren Ece hanımla çalıştım. Çok memnun kaldım. Teşekkür ederim.

Yasemin Öz

İşlemimiz problemsiz halledildi. Memnun kaldık. Başarılar dilerim.

Seyfi Çimen

Kendisiyle bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine tanıştık. İşini çok iyi bilen, hızlı ve çözüm üreten sonuç odaklı bir danışman. Her şey için teşekkür ederim.

Hasan Özer

Ev alım işimiz hızlı ve güvenli oldu. Herkese tavsiye ederim.Başarılar dilerim.

Işıl Türk

Hızlı ilerleyen bir süreç oldu. Teşekkür ederiz.

Özlem Selcen

Ece hanımla bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine tanıştık. İşinde uzman ve severek yapıyor. Başarılı ve profesyonel bir danışman. Çalışmaktan ve tanışmaktan çok memnun oldum. Yardımları için teşekkür ederim.

Ensar Kaynak

Ece hanım ailemizden biri gibi.Sürekli kendisiyle çalışıyorum ve çok memnunum. Ayrıca emlakla ilgili bir iş olduğunda eş, dost, akrabayı kendilerine yönlendiriyorum. Çok teşekkür ederim.

Cüneyt Akar

Evimi hızlı ve doğru fiyata sattı. Çok teşekkür ederim.

Ecem Şengöz

İstediğim evi kısa sürede buldu. Çok sempatik ve çözüm üreten bir danışman. İyi ki tanıdım kendilerini.

Emel Adıvar

Evimizi hızlı ve doğru fiyata satarak bizi çok mutlu etti. İşinde çok başarılı, bilgili, güvenilir ve güler yüzlü kişiliği ile sevgi ve güvenimizi kazanmıştır.

İlkim Şimşek

Kendisi işini çok iyi bilen ve yapan bir danışman olduğu kanaatindeyim. Aradığım evi tek bir seferde bana buldu. Sempatik, güler yüzlü ve iş bitirici özelliği ile satış işlemimiz gerçekleşti. Teşekkür ediyorum.

Zafer Tekin

Hızlı ve güvenilir olması işlerimizi kolaylaştırdı.Ece hanımın verdiği hizmetten çok memnun kaldık.Kendisine çok teşekkür ederiz. Kısa sürede evimizi kiraya verdi.

Serap Tekin

Ece hanımı 2010 yılından beri tanırım, ben Ayvalıkta yaşıyorum . Evimi kiraya vermesi için kendisiyle çalışırım, kiracılarımı hiç görmeden evimi kendisi vasıtasıyla kiraya veririm. Bütün işlemlerimi benim adıma yapıp kontratımı sorun çıkmadan halleder. Güvenilir ve çözüm odaklı bir danışmandır. Teşekkür ederim.

Haluk Göksel

Hizmetinin hızlı olmasından çok memnun kaldık. Güler yüzlü ve iyi bir danışman . Teşekkür ederiz.

Mıhammet Turan

Çalışmalarından çok memnun kaldık. Herkese tavsiye ediyorum. Tüm emlak işlerimde kendisine mutlaka danışırım. Piyasaları iyi bilen, işini en iyi şekilde yapan ve sonuçlandıran biridir. Kendisine teşekkür ederim

Ercan Kaynak

Ne istediğini bilen ve işinin ehli bir danışman. Destek ve yardımları için teşekkür ederim.

May El Sanhi

İstediğimiz daireyi kendisinin yardım ve destekleriyle kısa sürede kiraladık. Kendisine teşekkür ederim.

Barış Atasoy

Hizmetinden çok memnun kaldım. Teşekkür ederim.

Özgür Maraş

Ece hanım çok özverili ve sorun halleden bir yaklaşım gösterdi. Teşekkürler

Mishel Anum

Evimi kısa sürede sattığı için sonsuz teşekkürler

Anna Anum

Uzun süredir satılamayan dairemizi hızlı bir şekilde kısa sürede sattı. Çok teşekkür ederim.

Eli Anum

Aldığımız fevkalade emlak danışmanlığı hizmetinden dolayı tebrik eder, başarılarının devamını dilerim.

Marko Anum

Dairemi kısa bir süre içinde sattı. Tüm emek ve yardımları için teşekkür ederim.

Veli Çoban

Evimizi hızlı bir şekilde ve değerinde satan Ece hanıma teşekkür ederim.

Huzeyfe Önal

Satış işleminde bize destek olarak problemlerimizi çözen danışman arkadaşımız Ece Uçan hanıma başarılar dilerim.

Ulvi Gencobay

Evimizi değerinde satan danışman arkadaşım Ece hanıma başarılar dilerim.

Hülya Çoban

Ece hanıma yardım ve desteklerinden dolayı teşekkür eder, başarılar dilerim.

Gümüş Teknoloji

Firmamızın gayrimenkullerini pazarlayan ve işleme çeviren danışman arkadaşımıza başarılar dilerim.

Işıl Önal

Ece hanıma teşekkür eder, başarılar dilerim.

Sevda Uçar

Satış İşlemimizi başarıyla tamamlayan Ece hanıma minnettarız. Çok teşekkür ederiz.

Tunç Berkman

Ece hanımla çalışmaya başladığımızdan beri, ihtiyaçlarımı çok iyi analiz edip, beni anlayarak nokta atışı yerler buldu. Bana sadece içlerinden seçip kiralamak kaldı. Tüm hizmetleri çok profesyonelceydi. Teşekkür ederim.

Abdurrahman Satman

Ece hanımın verdiği hizmetten çok memnunum. Evime kısa sürede çok düzgün bir kiracı buldu ve kiraya verdi. İyi ki kendisiyle çalışmışım. Tüm hizmetleri için teşekkür ediyorum.

Eşref Ünsal

Her şey mükemmel gelişti. Teşekkürler

Yonca Aközer

Her şey harika. Mükemmel bir hizmet aldık.

Atilla Algan

Evimin kiralanmasında istediğim gibi kiracı adayı bulan Ece hanım süperdi.Sıcak kanlı samimi güler yüzlü ve çözüm odaklıdır.Hizmetlerinden dolayı çok teşekkür ederim

Atilla Algan

Evimin kiralanmasında istediğim gibi kiracılar bulan Ece hanım süperdi.Sıcak kanlı, samimi, güler yüzlü ve çözüm odaklıdır.Hizmetlerinden dolayı çok teşekkür ederim.

Murat İnanır

Ece hanıma güveniyoruz.Kendisinin hizmetinden memnunuz.Çalışmaya devam edeceğiz.

Sevan İnanır

İlgilenmesi için yetki verdiğimiz yerimize kısa sürede kiracı buldu ve sonuca ulaştırdı.Memnunuz.Teşekkür ederiz

Ahmet Fehmi Baba

Ece hanımın yönlendirmeleri ve yardımları sayesinde işlemi kolayca bitirdik.Teşekkürler

Mehmet Çetin

Çok memnun kaldık iyi ve hızlı bir çalışma oldu.Teşekkürler

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.