Aradığınız doğru Danışman benim. Size Doğru Lokasyonda, Doğru Fiyatla, Doğru portföyler Sunmayı ilke edindiğim bu yolda benimle yürüyebilirsiniz...1977 Kars doğumluyum.Uzun yıllar futbol oynadığım için Tüm Türkiyeyi ve 7 bölgeyi gezip yaşama şansına sahip oldum.Yani hepinizden bir parça var bende.Daha sonra Global - Bilgi Teknoloji şirketinde Turkcell, Diğiturk, Superonline müşteri hizmetlerinde pazarlama satış depertmanlarında çalıştım.Ardından Yaklaşık 10 yıl kadar Kendi Seyahat Acentamda paket tur ve tatil organizasyonu yaptıktan sonra ''Akan su yatağını bulur'' misali yerimi buldum ve Remax ailesine katıldım.Çalıştığım kurumu, Bölgeyi özellikle seçtim ve en verimli olacağım, müşterilerimin beklentilerini karşılayacak lokasyonda hizmet vermeye özen gösterdim.Son olarak;Satma yada Kiralama sorumluluğunu aldığım her Gayrimenkulü Doğru fiyat değerlemesi yaparak, Doğru pazarlama planımla Sattım-Kiraladım.Müşterim alıcı yada Satıcı olsun farketmez, süreç sonunda mutlaka ''Mutlu Müşteri''olmalarını sağladım...

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2013

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.

2021

RE/MAX'linin dijital pazarlama tekniklerini kullanarak en etkin ve hızlı şekilde, doğru yöntemlerle satış ya da kiralamasını sonuçlandırması hedeflenir.
Gökhan Şahin portföyünde 12 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 12 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Müge Kayacı

Nekadar şanslıyız ki ilk mülkümüzü Gökhan Bey sayesinde hiç bir sıkıntı yaşamadan emin ellere teslim ettik. Bu süreçte profesyonel, dürüst ve samimi duruşu ciddi anlamda takdire şayandı. Eşim ve kendi adıma tekrar tekrar teşekkür etmek isterim. İşinize duyduğunuz saygı ve sevgi inanın bizlerede güven duygusu olarak geçti. Harikasınız harika.

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.