Gayrimenkulde SONUÇ ODAKLI Danışmanınız
Aynur Dinçel Mesleğimde Üst Seviyede Olmak İçin Sürekli Öğrenme ve Gelişim
Yaptığım İşi En İyi Şekilde Yapmak
Azim ve Hedef Odaklı Çalışma Disiplini

Gayrimenkulde SONUÇ ODAKLI Gayrimenkul Danışmanınız

Hakkında Bilmek İsteyeceğiniz Her Şey...

1986 

Özel Moda Koleji Matematik Fen Bölümü Mezunu...

1992 

Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi Mezunu...

1992-1994

Yıldız Teknik Üniversitesi İşletme Yönetimi Master (Yüksek Lisans) Derecesi)

2000-2001

USA Harvard University Extension School 

2000-2001

Cambridge MA Adult Center 

2010-2013

Dönüşüm Konağı İletişim Ustalığı, Başarı Psikolojisi ve NLP Eğitimleri

2012-2016

Kadir Has Üniversitesi Gayrimenkul Varlık Değerleme Fakültesi Mezunu

2016-2017

Sola Unitas Uluslararası ICF Coaching Yaşam Koçluğu

2018-2019

Daha fazlası...

Uzmanlık Bölgesi

Erenköy Mah. / Kadıköy

Uzmanlık Alanları

Arsa Fabrika & Üretim Tesisi Konut Lüks Konut Mağaza/Dükkan Plaza/Ofis

Bildiği Diller

Türkçe, İngilizce, İtalyanca

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2020

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir. Uluslararası geçerliliği olan, Lüks Konut Uzmanı unvanı ve sertifikasının yanı sıra, emsali olmayan lüks konutlar dahil olmak üzere lüks konutun tüm süreçleri bu eğitimde öğretilir.

2021

RE/MAX ELEVATE EĞİTİMİ

2022

Viviana Esteves ile Alıcılarla Çalışma Eğitimi
Aynur Dinçel portföyünde 3 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 3 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

All About Dining

Aynur Hn size, bizim ev satış ve alış sürecinde gösterdiğiniz destek için teşekkür etmek isteriz. Öncelikle kendi evimizin satış sürecinde profesyonelce yaklaşımınız ve önce bizi eğiterek potansiyel müşterilere nasıl bir tutum sergilememizi öğretmeniz hem de ilan -müşteri-tur akışını organize etmeniz sayesinde kolayca evimizi istediğimiz değerden sattınız. Aynı süreçte alacağımız ev içinde bize potansiyel seçenekleri karşılaştırmalı belirlemeniz sonrasında da seçimi yaparken önceliklerimizle bize bizim için doğru olanı seçtirmeniz ve bunun da zamanlaması çok yerinde oldu. Satış alış tapu süreçlerinin de hızlı profesyonelce yönetilmesi tüm süreci taçlandırdı. Her konuda size güvenerek bu süreçlerin sizin tarafınızdan yürütülmesinin konforunu yaşadık.Siz ve asistanınız Berk Beyle yaşadığımız bu tecrübeyi herkese gönül rahatlığıyla tavsiye edebiliriz.

Hakan Sesigür

Aynur Hanım, evimizin satışı ve hemen akabinde yeni evimizin satın alınması sürecinin çok başarılı bir şekilde yürütülmesi, bu zorlu süreçte samimi ve seviyeli yaklaşımınız, takipçiliğiniz, etkili iletişiminiz, yerinde ve doğru öngörüleriniz için çok teşekkür ederiz. Sizi tanımak ve sizinle çalışmak önemli bir ayrıcalıktı. Sevgi ve saygılarımla.

Suna Albayrak

Başından sonuna kadar aldığımız hizmetten ve Aynur Hanım'ın güler yüzü, Profesyonelliğinden çok ama çok memnun kaldık. Her şey için çok Teşekkür ederiz.

Ömer Bilge

Uzun zamandır boş duran gayrimenkulümüze, güleryüzlü, çalışkan ve iyi ilişkileri ile kısa süre içerisinde kiracımızı buldu, Aynur Hanım'a çok teşekkür eder ve kariyerinde başarılar dilerim.

Özge Kökçü

Aynur Hanım'la evimizi kiraya verme sürecinde tanıştık.Kendisinin dürüstlüğü, doğru tavsiyeleri, ilgisi ve profesyonelliğinden çok memnun kaldık. İşinde başarılı ve fazlasıyla sorumluluk sahibi. Bundan sonraki bütün alım-satım işlemlerimiz Aynur Hanım'a emanet. Kendisine çok teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim.

Ayşe Turna

Aynur Hanım, satışa çıkarttığımız evi çok kısa sürede, gerekli bilgilendirmeleri yaparak ve takip ederek satışını gerçekleştirdi. Her şey için tekrardan teşekkür ederiz.

Mert Sadık

Aynur Hanım ofis arayışımızda istediğimiz kriterleri iyi analiz ederek bizleri hızlı sonuca yönlendirdi. Çok pozitif, yapıcı, profesyonel bir danışman. Kendisine çok teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyorum.

Kemal Arif Küçük

Dört yıldır gayrimenkul danışmanlığımızı yapan Sevgili Aynur Hanımla çalışmaktan çok mutluyuz. Son derece güvenilir, çözüm odaklı , disiplinli ve insan ilişkilerini çok başarılı bir şekilde yöneten mükemmel bir danışman. Her işimizi isteklerimiz doğrultusunda sonuçlandırdı. Bu konuda çok şanslı hissediyoruz. Kendisine tekrardan teşekkür eder, iş hayatında başarılarının devamını dilerim.

Hülya Yeşil

Aynur Hanım'a kiralama işlemimizde gösterdiği çaba ve profesyonelliği için teşekkür eder başarılarının devamını dilerim. Çok memnun kaldık.

Kübra Ağdaş

Gayrimenkul alanında güvenilir bir danışman bulmanın çok önemli olduğu bir dönemde Sevgili Aynur Hanım ile yollarımız kesiştiği için çok şanslıyız. Kendisi işinde oldukça profesyonel , ilgili, gerçekçi ön görüleriyle konusuna hakim bir danışman. Aldığım hızlı ve güvenilir hizmet için tekrar teşekkür eder başarılar dilerim.

Uğur Saygı

Aynur Hanım'a evimizin satılması sürecinde bize sunduğu yardımlarından dolayı çok teşekkür ederim. Güvenilirliğiyle, dürüstlüğüyle, profesyonelliği ve bilgisiyle bizlere hiç bir sorun yaşatmadı. Bu piyasa şartlarında bile kısa sürede evimizi satmamıza yardımcı oldu. Kendisine çok teşekkür eder, kariyerinde başarılar dilerim.

Fevzi Cengiz Özkan

En ufak bir prüze takılmadan, son derece hızlı ve aktif bir iletişimle hızlıca evimizi Aynur Hanım sayesinde tuttuk. Sürecimizi çok güzel yönetti, memnun kaldık. Nazik yaklaşımı için teşekkür eder başarılar dileriz.

Sezer Karadeniz

Aynur Hanım Remax Sonuç ofisinin kurumsallığına fazlasıyla yakışan profesyonel bir danışman. Çok ilgiliydi. Aldığımız hizmetten ve sonuçtan çok memnunuz. Destekleri için çok teşekkür ederiz. Bundan sonra da gayrimenkullerimizle ilgili kendisiyle çalışmaya devam edeceğiz. Teşekkürler.

Volkan Göksel

Aynur Hanım'ın yaptigi kiralama ile mülkümüze iyi bir kiracı bulduk. Özverili ve ilgili tavirlari ile hizmet kalitesi cok yuksek. Kendisine tekrar tesekkur ederiz.

Aycan Çevik

Aynur Hanım ile uzun süredir çalışıyoruz, ve açıkçası ondan daha pozitif, hızlı, çalışkan, güvenilir, güler yüzlü, çözüm odaklı ve özenli bir danışman düşünemiyorum. Konusunda son derece bilgili, titiz ve güvenilir Gelismeler hakkında devamlı bilgilendiren bir danışman. Çevremdeki herkese tereddütsüz tavsiye ediyorum. Başarılarının devamını diliyorum.

Önder Öbek

Kadıköy Bahariye Caddesi üzerinde Rumeli Börekçisi Şubemizin açılışı sürecinde Aynur Hanım yılların tecrübesi ve deneyimi ile bizlere çok yardımcı oldu. Kendisine çok teşekkür ederiz.

İbrahim Koç

Aynur Hanım, sizin desteğiniz ve gayretlerinizle kiraladığımız dükkanda Rumeli Börekçisinin dekorasyonunu bitirerek açtık. Yardımlarınız için çok teşekkür ederiz. Yolunuz düşerse böreklerimizin tadına bakmak için bekliyoruz.

Osman Gümüş

Sn.Aynur Dinçel, bugüne kadar sektörünüzle ilgili her konuyu sizlere danıştım. Bana çok yardımcı oldunuz. Sektördeki tecrübeniz, bana hep yönlendirici olmuştur. Teşekkürler.

Aykut Samlı

Yeni şubemizin kiralanma ve tadilat sürecinde Aynur Hanım'ın destekleri ile işimizi çok kolaylaştırdı. İş birliğimizin yeni Rumeli Börekçisi şubeleri ile de devam etmesini diliyoruz. Aykut Samlı

Şebnem Tiryaki

SEVGİLİ AYNUR HANIM İLE, YAKIN BİR ARKADAŞIMA EV ARARKEN TANIŞTIK, SÜRECİ KARŞILIKLI GÜVEN, ANLAYIŞ VE PROFOSYONELLİK ÇERÇEVESİNDE KEYİF VE KOLAYLIKLA HALLETTİK, DAHA NİCELERİNE.... ÇOK TEŞEKKÜRLER

Mehmet Kurtulmuş

Sevgili Aynur Hanım'ın iletişim ve hizmeti, çözüm odaklı oluşu takdire şayan. Kendisine kariyerinde başarılar diliyorum.

Yusuf Aydın

Dairemizin satış süreci ile ilgilenen ve işini profesyonelce yapan Sevgili Danışmanımız Aynur Hanım'a çok teşekkür ederiz. Kendisi süreci en hızlı ve güvenilir şekilde sonuçlandırdı. Herkese tavsiye eder, iş hayatında başarılarının devamını dileriz.

Ali İplikçi

Bir mülk satarken biz müşterilerin en önem verdiği şey güvendir.Tüm olumlu ve yapıcı desteklerinizle, hızlı oluşunuz, profesyonelliğinizle gönlümüzü kazanan bir danışmandır Aynur Hanım. Kendisine saygılarımı sunuyor başarılar diliyorum.

Yiğit Duran

Sevgili gayrimenkul danışmanımız Aynur Hanım'la çok uzun zamandır çalışıyoruz.Bundan dolayı da çok memnunuz. Kendisi artık aile dostumuz gibi oldu. Yaptığı bütün özverili çalışma için kendisine çok teşekkür eder. Başarılarının devamını dileriz.

Ferhan Çalikcan

Bütün emekleriniz için çok teşekkür ederim, aldığım hizmetten fazlasıyla memnun kaldım.

Mehmet Emin Dinç

Kendisiyle çok hızlı bir şekilde kiralamamızı yaptık. Güveni ve özverisiyle kendisine ve iş ahlakına çok saygı duyduğum bir danışman oldu. Kendisine çok teşekkür eder başarılarının devamını dilerim.

Deniz Ak

Aynur Hanım'ın hizmetinden çok memnun kaldım.Çok teşekkür eder başarılarının devamını dilerim

Gül Kurtaran

Aynur Hanım'la mülklerimizin satışı için beş yıldır çalışma imkanı buluyoruz. İşinde çok titiz, disiplinli ve fazlasıyla çözüm odaklı bir danışman. En zor ve çözülmez dediğimiz bütün olayları sorunsuz halletmemizi sağlıyor. Onunla çalışıyor olmaktan çok memnunuz. Ve kendisine bir kez daha buradan teşekkürlerimi sunuyorum.

Duygu Durmayan

Merhaba, Aynur Hanım'ın işinde başarılar diliyorum. İlgi ve alakasından çok memnun kaldık,işinde fazlasıyla başarılı bir danışman

Tuğra Hamza

Her şey teşekkür ederiz. profesyonellik, iş bitiricilik,disiplin, güleryüzlü ve pozitif bakış açınız için. İş hayatınızda başarılar

Yusuf Gözcü

Dairemin hızlı bir şekilde satılmasından dolayı Aynur Hanım'a çok teşekkür ederim.

Ali Kemal Dursun

BİR SATIŞIMIZ YİNE HER ZAMAN Kİ GİBİ SORUNSUZ VE HIZLI BİR ŞEKİLDE SONUÇLANDI. AYNUR HANIM'IN VERDİĞİ HİZMET GERÇEKTEN ÇOK ÜST DÜZEY. NE YAPMASI GEREKTİĞİNİ HER ZAMAN FAZLACA İYİ BİLEN ÇOK BAŞARILI BİR DANIŞMAN VE ARTIK AİLE DOSTUMUZ. KENDİSİNE ÇOK SAYGI DUYUYOR VE HERKESE TAVSİYE EDİYORUM

Kıvanç Doğan

Sevgili Gayrimenkul danışmanım Aynur Hanım'ı herkese tavsiye ediyorum. Uzun zamandır kendisiyle çalışıyoruz, iyi ki de tanışmışız ve birlikte çalışma imkanı bulmuşuz. İşine hakim ve çok dürüst birini tanıdım ben bu konuda çok şanslı hissediyorum kendimi

Gizem Dilara Akın

Aynur Hanım'a yardımlarından dolayı çok teşekkür eder iş hayatında başarılar dilerim.

Ali Metin

Konuştuğumuz ilk andan itibaren bizimle olması gerekenden çok daha fazlasıyla ilgilendi Aynur Hanım. Bilgilendirmesi, iş takibi, güleryüzü ve profesyonelliğine hayran kaldık. Kendisine çok teşekkür ederiz.

Zeynep Ilgın

Aynur Hanım ile bir tavsiye üzerine tanıştık ve çok memnun kaldık. Emekleri asla göz ardı edilemez. Kendisine çok teşekkür eder , iş hayatında başarılar dileriz.

Hilal Beyza Aslan

Çok kaliteli bir hizmet aldık. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

Hülya Kumcu

İletişimi çok kuvvetli, çalışkan ve gayet iş bitirici bir danışman. Ev alma sürecimde benim kuracağım yeni hayatı, kendisi kuracakmışçasına ilgili, alakalı ve benim önem gösterdiğim bütün detaylara benden fazla özen göstererek beni kendisine hayran bırakan bir danışman. İyi ki sizinle yollarımız kesişmiş Aynur Hanım, sevgiler saygılar.

Merve Tunç

AYNUR HANIM'A ÖZVERİLİ ÇALIŞMASINDAN DOLAYI ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM VE İŞ HAYATINDA BAŞARILAR DİLİYORUM.

Derin Güden

Hızlı, işini takip eden ve çok profesyonel bir danışmanla çalışmak gerçekten büyük ayrıcalıkmış. Aynur Hanım resmen bütün yükü üzerimizden aldı ve sadece keyifli kısmı bize kaldı. Her şey için buradan tekrar teşekkür ediyorum kendisine ve herkese tavsiye ediyorum.

Rıfat Kılmaz

BİZE SUNULAN HİZMETTEN FAZLASIYLA MEMNUN KALDIK. AYNUR HANIM İLE TEKRAR ÇALIŞMAK İSTERİZ. KENDİSİNE ÇOK TEŞEKKÜR EDER , İŞİNDE BAŞARILAR DİLERİZ.

Serdar Yılmaz

Profesyonel, güleryüzlü, çalışkan ve hizmeti fazlasıyla kaliteli. Teşekkür ederim Aynur Hanım.

Hilal Sever

Aynur Hanım'ın ilgisi alakası için 5 puan gerçekten yetersiz. Kendisi güleryüzlü, pozitif, profesyonel ve işleyişi çok iyi bilen biri. Hızlı ve her konuda kolaylık sağlayan iş anlayışından çok memnun kaldık. Çok teşekkürler .

Figen Hedef

Kiralama işlemimizin ilk gününden son anına kadar yardımcı oldu. Tüm taleplerimizi karşılamak için bizimle sürekli görüşme halindeydi. Hızlı yardımları için Aynur Hanım'a çok teşekkür ediyorum.

Soner Kalacik

AYNUR HANIM profesyonel iş yapış şekli ile güven duyulan ve tanıdıklarıma tavsiye edeceğim bir insan.

Furkan Ergin

Dükkan arayış sürecimdeki bir kaç kötü tecrübeden sonra Aynur Hanım'la çalışma imkanı buldum.Göstermiş olduğu ilgiden ve özveriden çok memnun kaldım. Kendisine çok teşekkür ediyor ve iş hayatında başarılar diliyorum.

Fulya Taran

Aynur Hanım ev arayış sürecimizde güvenilir ve profesyonel davranışları ile içimizi rahatlatarak en hızlı sürede çözüme ulaşmamızı sağladı. Kendisine yardımlarından dolayı teşekkür ederiz.

Harun Uncu

İşini çok severek yapan , bize çok yardımcı olan saygıdeğer bir danışman. Çok teşekkürler.

Fevzi Terzi

Güvenilir, ilgili, güler yüzlü, cana yakın bir insanla iş yapmak harika.

İlker Kul

Sevgili Aynur Hanım, 5 yıldır sizinle tanışmak ve çalışmaktan çok memnunuz. İşlerimizle ilgili yakın ilgi ve alakanızdan dolayı çok teşekkür eder, iş hayatında daimi başarılar dileriz.

Kanıt Alim

Dükkanımdaki kiracının devir sürecindeki hem ilginiz hem de sürecin hızlı olmasından dolayını çok teşekkür ederim.

Orkun Sadat

Güvenin çok önemli olduğu bu dönemde yolumuz sizin gibi bir danışmanla kesiştiği için çok şanslıyız. İşinin uzmanı, pozitif , güler yüzlü , çözüm odaklı bir danışman Aynur hanım. Eşim ve kendim adına teşekkürlerimizi sunuyor ve işinizde başarılar diliyoruz.

Bilal Durmaz

Aynur Hanım'ın bizi kira ve emlak üzerine fazlasıyla bilgilendirmesi doğru kararlar almamıza vesile olmuştur kendisine teşekkürler eder işinde başarılar dilerim.

Tuğba Telli

Emeklerinize sağlık. Gerçekten aldığımız hizmetten sonuna kadar memnun kaldık. Çok teşekkürler

Erdal Atmaca

Aynur Hanım'ın hizmetinden çok memnun kaldık. süreci çok hızlı bir şekilde yönettiği için çok teşekkür eder ve başarıların devamını dileriz.

Esin Söylemez

Satmakta zorlandığımız mülkümüzün satışı için Aynur Dinçel Hanım ile anlaştık. Kendisi çok kısa bir sürede satışımızı gerçekleştirdi. Emeğine çok teşekkür eder iş hayatında başarılar dileriz.

Sevilay Gözüpek

Aynur Hanım'dan önce babam için ev aldık. Hemen sonrasında bir arkadaşım içinde dükkan satın aldık . Yaklaşık 15 gün gibi kısa bir sürede bütün işlemler yapıldı. Aynur Dinçel'i herkese tavsiye ederim. Sıcak kanlı ,pozitif yaklaşımı ile en güvenilir şekilde bütün süreci yürüttü ve çok memnun kaldık. Tekrar çok teşekkür ederim.

Sadık Doğru

Yardımlarınız için teşekkürler. Profesyonelliğinizi takdir ettim. teşekkürler

Aslı Vardar

İLGİ VE TECRÜBELERİNİZ İÇİN ÇOK TEŞEKKÜRLER.

Hakan Acar

Zamanlama ve müşteriye verilen güven mükemmel. Çalışmalar profesyonel. çok memnun kaldık. herkese tavsiye edeceğiz bütün emeklerinize teşekkürler Aynur Hanım

Barış Karaduman

Çok ilgili ve alanına hakim bir danışman. Çok memnun kaldık sağ olsun çok yardımcı oldu her işimizi kolaylaştırdı.

Emre Can Usta

Aynur Hanım işiyle çok ilgili bir gayrimenkul danışmanı. Kendisi çok profesyonel ve memnuniyet odaklı. Teşekkürlerimi sunuyorum.

Sabri Yıldız

Çok Kıymetli Aynur Hanım, Ailemize,işte bu diyebilmeyi beklediğimiz hayallerimizdeki evimizi bulup sahibi olmamızı sağladığınız için çok teşekkür ederiz. Bizi çok mutlu ettiniz sağ olun, siz de hep mutlu olun sağlık ve huzurla...

Muhammed Savaş

Aynur Hanım'a bulduğu şahane yeni yuvamız için çok teşekkür ederim. Sizin kadar güvenilir ve profesyonel bir danışmanla çalıştığım için çok şanslıyım. Bütün çevreme tavsiye edeceğim.

Dilara Açmaz

Yeni hayatım için İstanbul'a taşınmak zorunda kaldığım bir dönemde tanıştığım sevgili gayrimenkul danışmanım Aynur Hanım. isteklerimin hiç birini göz ardı etmeden kısa sürede çok içime sinen bir ev içerisinde buldum kendimi. Her daim tam destek yanınızda olan bir danışman.Kendisine ne kadar teşekkür etsem az.

Tolga Han

Aynur Hanım, mülkümün satışında bana her konuda destek oldu. Yardımları için çok teşekkür ederim. Tekrar bir mülk alım satımı işlemim olursa kesinlikle kendisi ile irtibata geçeceğim. Ve çevremdeki herkese sonsuz tavsiye ediyorum. Güvenilir, güleryüzlü, pozitif ne yapması gerektiğini en iyi şekilde bilen alanında çok başarılı bir danışman.

Tolga Akkun

Aldığımız güvenilir, hızlı ve memnuniyet odaklı hizmetten dolayı Aynur Hanım'a çok teşekkür eder başarılarının devamını dilerim.

Neslihan Denizel

Kendisiyle dairemizin satışında tanıştık. İletişimi çok güçlü,samimi ve işini çok iyi bilen bir danışman. Aldığım hizmetten çok memnun kaldım. İlgi ve alakanız için tekrar çok teşekkürler. Saygılar.

Gamze Akdemir

İhtiyaçlarımızı doğru anlaması ve tam olarak istediğimiz daireyi bize sunması bizim için çok değerliydi. O kadar memnun kaldık ki aldığımız hizmetten kendisine tekrar buradan teşekkürlerimi sunuyorum. Ve iş hayatında başarılar diliyorum

Ceyda Uludağ

İşinde uzman bir gayrimenkul danışmanıyla çalışmak gerçekten böyle bir zamanda şans. Aynur Hanım ile tesadüfen bir mülkümüzün satışında tanışıp birlikte iş yapıp,çok memnun kaldık. Sonrasında gelen iki dükkan satışımızıda kendisiyle gerçekleştirdik. Müşteri memnuniyetine sonuna kadar önem gösteren, işini çok profesyonel bir şekilde yapan, güler yüzlü ve çözüm odaklı bir danışman. Yakın çevreme her zaman tavsiye ediyorum ve kendisiyle daimi çalışmaya devam edeceğim. Bütün özveri ve çalışma azminden dolayı kendisine buradan da tekrar teşekkürlerimi sunuyorum. Başarılarının devamını diliyorum.

Derya İkizler

Aynur Hanım, profesyonel iş kabiliyetini çözümcü tavrıyla birleştiren, alıcının ve satıcının ihtiyaçlarını ön planda tutan bir danışman. Daima pozitif ve fazlasıyla çözüm odaklı. Kendisiyle daimi çalışmak dileğiyle.

Mehmet Avcıoğlu

Çok sevgili danışmanım Aynur Hanım'ın dükkanımdaki kiracının devir sürecindeki ilgisi,alakası ve iş bitiriciliği sayesinde tüm işlemleri hızlı ve sorunsuz olarak tamamladık. Çok memnun kaldık, başarılarınız daim olsun.

Murat Kara

Aynur Hanım ile bir çok mülkümüzü sorunsuz ve kolaylıkla sattık.Kendisi çok profesyonel bir danışman olmanın dışında dostluğuyla da gönlümüzü kazandı.Kendisine işinde başarılar diliyoruz.

Başar Güven

Bir yıl süren ev arayışımın ardından Aynur Hanımla tanışma, birlikte çalışma fırsatımız oldu. Bu konuda çok şanslı hissediyorum. Çünkü istediğim konumda ve istediğim özelliklerde bulabileceğim en iyi evi buldum.Kendisine tekrar teşekkür ediyor ve iş hayatında başarılar diliyorum.

Tolga Demir

Aynur Hanım'a çok teşekkür ederiz. Dairemizin satışına gösterdiği ilgi, alaka ve işindeki profesyonelliği bizi fazlasıyla mutlu etti. İstediğimiz şartlarda ve çok hızlı bir şekilde satışımızı gerçekleştirdik. Kendisinin hizmetinden çok memnun kaldık.Tüm emlak işlerimizde kendisi ile irtibatta olacağız. Kariyerinde başarılar dileriz.

Neslihan Kılıç

Ev alma sürecimizde gösterdiği gayretten dolayı Aynur Hanım'a tekrar tekrar çok teşekkür ederim. Bu kadar hızlı sürede yeni hayatımıza geçmeyi beklemiyordum. En az benim kadar hassas davranıp bir kaç günde en doğru ve güvenilir seçimi yapmamıza yardımcı oldu. Bu kadar dürüst, kaliteli ve enerjisi yüksek bir danışmanla karşılaşmak çok iyi hissettirdi. Kendisine gönülden teşekkür etmek istiyorum.

Oğulcan Recep Özçelik

Aynur hamım ilginiz alakanız ve bilginiz dogrultusunda cok dogru kararlar almamıza yardımcı oldunuz, her şey icin cok teşekkürler.

Celal Tayyar

Aynur hanımın verdiği destek ve ilgisinden dolayı teşekkürler.

Asya Beştaş

Aynur hanım, ilginiz için teşekkür ederim.

A******* A*******

Aynur hanım muazzam bir ilgi ve hoş görüden dolayı sizlere teşekkür ederim.

Hüseyin Kücükçavus

Aynur hanım verdiginiz bilgilerden desteklerinizde dolayı cok tesekkurler dogru tespitleriniz icin

Ömer Kaptan

Aynur hanım verdiğiniz bilgjlerinizden çok memnun kaldım teşekkür ederim

İsmail Erler

Aynur hanım emeginiz calısmanız ve yardımlarınız icin tesekkurler

Hava Berber

İşinize gösterdiğiniz saygı ve özveriden çok memnun kaldım. Aldığım hızlı ve güvenilir hizmet için tekrar teşekkür eder başarılar dilerim.

G******* G*******

10 yıldır gayrimenkul alım satımlarımızın tamamıyla ilgilenen sevgili gayrimenkul danışmanımız Aynur Hanım. Her zaman bütün isteklerimiz doğrultusunda, en hızlı ve en güvenilir şekilde bizi istediğimiz sonuca ulaştırdı. Kendisi ile daimi çalışıyor olmaktan çok memnunuz. Hayatımızı kolaylaştırdığı her an için eşim ve kendim adına çok teşekkür eder başarılarının devamını dileriz.

Zeynep Esin Çalış

İlgisi, bilgisi ve tecrübesiyle bizi hayran bıraktı Aynur hanım. Fazlaca profesyonel. Çok sıcak kanlı ve gerçekten işinin ehli. Müşteri olarak hiç yorulmadım gerçekten her şey için teşekkürler, bütün çevreme tavsiye edeceğim.

Mustafa Demirel

Aynur Hanım'ın mülkümüzün satışındaki profesyonel yardımları için çok teşekkür ederiz. Kendisi müşteri memnuniyetini ön planda tutan ve işini çok profesyonel şekilde yapan bir danışman. Başarılarının daim olması diliyorum.

Alper Gündüz

Aynur Hanım'a tüm desteği , bilgi paylaşımı ve güvenilirliği için çok teşekkür ediyorum. Bütün işlerimiz çok kısa sürede, sorunsuz halloldu.

N******* H*******

Aynur hanım evimizi kiralama sürecinde cok profesyonelce ve cok dogru kiracı buldugu icin tesekkur ederiz cok memnun kaldık

Neslihan Uludağ

Emirgan Baltalimanı'ndaki dairemizin kiralanmasını çok kısa bir sürede,profesyonel bir tanıtımla,gerçekçi ön görüleriyle,nazikçe mükemmel yönetmiş; konusuna hakim bir danışman.Kendisine teşekkür ederim.

Sinem Öktem

Sürecin her aşamasında bizi bilgilendirerek, son derece profesyonel bir yaklaşımla gerçek müşteri adayları ile bizi buluşturarak çok kısa bir sürede işlemimizi tamamladık. Çok teşekkür ederiz.

Süleyman Cansoy

Gayrimenkul kiralama sürecimizi nazik bir şekilde mükemmel yöneten Aynur Hanım'a çok teşekkür ederiz.

Günay Akın

Hizmetinizden ve danışmanlığınızdan çok memnun kaldım.

Alper Akkın

Çok ilgili ve çözüme yönelik davranışlarınız için çok teşekkür ederim.

Yasemin Sümer

Aynur Dinçel Hn. her daim güleryüzlü, işini özveri ile yapan harika bir danışman. Kendisine teşekkür ederiz.

Nuri Öktem

Gayrimenkulümüzün kiralanması konusunda ilginiz için teşekkür ederim.

Yunus Ete

Sn.Aynur Dinçel Hanım Efendiye, profesyonel çalışması, emlak sektörünün en önemli ihtiyacı olan karşılıklı güveni tesis ederek alıcı ve satıcının haklarını hakkaniyetli olarak korumasından ve işlem sonrası da vermiş olduğu desteklerden dolayı çok teşekkür eder çalışmalarında başarılar dilerim.

Yılmaz Kara

Aynur Hanım ailemize ait gayrimenkullerimizin değerlendirilmesi sırasında göstermiş olduğu üstün performanstan dolayı teşekkür ederim.

Yasemin Sümer

Aynur Dinçel Hn her daim güler yüzlü, işini özveri ile yapan harika bir danışman. Kendisine teşekkür ederiz.

Alper Akkın

Çok ilgili ve çözüme yönelik davranışlarınız için teşekkür ederim.

Günay Akkın

Hizmetlerinizden çok memnun kaldım.

Hakan Sümer

Hizmetlerinizden memnun kaldım, müşteri ilişkilerinde başarılı, işlem takibi ve raporlama çalışmalarından memnun kaldım.

Selda Lale

Sevgili Aynur Hanıma teşekkürlerimizi sunarız. Her iki taraf için de uzlaşmacı yaklaşıma sahip, yapıcı ve destekleyicidir. Kendisine teşekkür eder, tekrar başka işlemlerimizde çalışmaktan memnun olacağımızı belirtmek isteriz.

Hatice Türker

Aynur Hanım, Acıbadem'deki evimizin kiralama işlemi sırasında gösterdiğiniz samimi yaklaşımınız ve dürüst iş anlayışınızla bizi çok memnun ettiğinizi bilmenizi isteriz. Umarım bundan sonraki gayrimenkul işlerimizde de sizinle çalışma fırsatını buluruz. Sevgilerimizle Hatice - Ali Türker

Ebru Boysan

Çok güzel bir köy evi aldık; Uzun zamandır hayalimiz olan evi Remax Aynur Hanımın yardımlarıyla aldık. Bulduğumuz yer beklentilerimizin çok üstünde oldu. Yoğun seyahat programımız olmasına rağmen herşey çok düzenli ve programlı gerçekleşti. Özellikle belirtmek isterim: Daha emlağı görmeden çok detaylı bir sunum aldık. Sunum da verilen detaylı bilgiler %100 doğru ve emlağı çok güzel anlatmış.İki tarafın güzel bir birliktelikle kolayca yasal işlemleri de yine Remax'in profesyonel ekibi ile hallettik. Çok mutluyuz. Yurt dışında yıllarca yaşayan biri olarak emlak danışmanlığını gerçek bir danışmanlık seviyesinde ilk defa bu işlemde gördüm.Gerçekten farklı bir düzeyde son derece profesyonel, bilgili, kendisi ile çalışması çok keyiflibir danışmanımız olması şansımız oldu.Her şey için teşekkürler.

Gökhan Baysan

Aynur Hanımla daire işimiz oldu. Güler yüzü, çalışkanlığı ve işini titizlikle takip eden biri olarak teşekkür ederim.

Yasemin Sümer

Aynur Hanım sayesinde evimizin bu kadar kısa sürede ve belirlenen değerde satılması adeta bir mucize gibiydi. Size güvenmekle ne kadar doğru karar vermişiz. İyi ki varsınız teşekkürler.

Rukiye Türk

Sevgili Aynur Hanım sizinle çalıştığımız süre zarfında güven ve çalışma azminiz sonucunda bize verdiğiniz hizmet için teşekkür ederim. Ayrıca bize verdiğiniz hizmet kalitesi dışında göstermiş olduğunuz dostluk ve alaka için ayrıca teşekkür ederim.Çalışmalarınızın ve başarılarınızın devamını dilerim. Sizin sayenizde kısa sürede gerçekleştirilen ev satışı için teşekkür ederim. Saygılarımla.

Yeşim Aytaç

Sevgili Aynur Hanım Bağdat Caddesi üzerindeki gayrimenkulümün kiralanmasında ilk aşamadan son aşamaya kadar son derece bilgilendirici, ilgili ve samimi idi. Tüm süreç son derece profesyonel bir şekilde devam etti ve sonuçlandı. İleride de birlikte çalışacağımızı umuyorum. Teşekkür ederim kendisine. Yeşim Aytaç

Mehdi Aksoy

Bağdat Caddesi üzerindeki iş yerinin kiralanması ile ilgili göstermiş olduğunuz tüm ilgi, destek ve çalışma için teşekkür ederim. Mehdi Aksoy

Hakan Turgay

Göstermiş olduğunuz ilgi ve alakanız için ve en önemlisi samiyetiniz için çok teşekkür ediyorum.

Av Mehmet Ergen

Butik emlak sahiplerine önemli hizmetlerde bulunan, uzun yıllardır gayrimenkul piyasasında aracılık hizmetlerini akademik düzeyde veren, Sn.Aynur Dinçel hanımefendi, konusundaki uzmanlık ve tecrübesiyle tavsiye ettiğim ve hizmet verdiği şirketlere önemli desteklerde bulunmuştur. İş prensiplerine daima bağlı kalarak müşteri memnuniyetini ve güvenini ön planda tutmuştur. Verilen sözlerin arkasında durmuştur. Daima kurumsal düzeyde güvenilir bir danışman ve aracılık hizmetleri veren değerli bir profesyoneldir.

Meltem Ismık

I'm leaving in England. Excellent customer service. Aynur is extremely professional, attentive and goes above and beyond to help everyone involved in the process. She is a top professional, in my case the whole process was very quick, , efficient and pleasent.

Özlem Eralp

Remax Sonuç Bağdat Caddesinin güleryüzlü, yardımsever, işini sevgiyle yapan, insana güven veren kişiliğiyle ve işinin uzmanı Aynur Dinçel sayesinde Şubat ayından beri aramakta olduğum ve bulma ümidimin gittikçe azaldığı kiralık daireyi bir gün içinde kiralayıp kontrat imzaladım. Ne kadar teşekkür etsem azdır. Aynur Hanım sayesinde bu sektörde güvenebileceğim bir dost kazandım. Bundan sonra ne zaman emlak işim olsa kesinlikle tek adres Aynur Dinçel. Şiddetle tavsiye ederim. İyi ki yollarımız kesişmiş. Tekrar desteğiniz için çok teşekkürler.

Kemal Kara

Merhabalar, Büyükçekmece Karaağaç Toskana Vadisinde bulunan Villamı, Çok kısa sürede Güleryüzü, Samimiyeti, Geniş vizyonu ve sıradışı tanıtımı ile kiraya veren Sn. Aynur Dincel Hanımefendiye Teşekkür eder başarılarının devamı dilerim. En kısa zamanda tekrar çalışmak dileğiyle ..

Abdurrahman Acar

Aynur hanım bugüne kadar tanıdığım ve hizmet almış olduğum emlakcı veya emlak danışmanından çok farklı bir konsepte çalışma metodunuz var bu bizi son derece memnun etti.Uzun süredir kafamıza yer etmiş olan Toscana vadisinde oturmamıza sağladığınız katkı için eşim ve şahsım adına çok teşekkürler.İnanıyorum siz bizi Toscana da ev sahibide yapacaksınız.Tüm aileme samimi yaklaşımlarınız için çok teşekkürler.iyi çalışmalar saygılarımızla.

Nil Acun

Yatırım tercihinde bulunmamamız da katkılarından dolayı Sayın Aynur Dinçel'e teşekkürlerimizi sunarız.

Aysun Alpay

Merhabalar Senelerdir remax ile çalışiyoruz Istanbulda mustakil bir ev arayışına girdik yollarımız bu sefer Aynur Dinçel ile kesişti. Kendisiyle tanışma fırsatı yakaladığımız için çok şanslıyız kendisi konusuna hakim becerikli donanımlı profesyonelce işini yaptığı icin nezdinizde sahsina tesekkür etmek isterim

Uygar Eremektar

Konusuna son derece hakim, gerçekçi fiyat öngörüleri ile boşa zaman kaybedilmesini önleyen bir çalışma sistemine sahip. Farklı zamanlarda iki kez çalıştık, görünen o ki daha da çok çalışacağız.

İsmail Hakkı Karaer

On numara beş yıldız

Mehmet Gürkan

Remax Sonuç Bagdat caddexsi ofisinin çalışkan, becerikli, öngörüşü güçlü emlak danışmanı Aynur Dinçel sayesinde bir kaç yıldır kifayetsizemlakçılarelinde sürünüp duran 5 dönüm arazi içindeki dağ evimi şirn mi şirin değer bilen aydın, entellektüel bir aileye nihayet devrettik. Gözüm arkada kalmayacak. Bu ailenin o eve hakettiği değeri verecegine yürekten inanıyorum.Sevgili Aynur Dinçel, bu süreçte gösterdigin çabalar için sana ne kadar teşekkür etsek azdır. Başarılarının devamını dilerim.

Sevgi Gürtuna

Tanışıklığımızın üç ayı doldurduğu süreçte; kendisinin nazik, sorumluluk sahibi, işini bilen, dürüst kişiliğinden etkilendim ve memnunum. Mesleki deneyiminin dört dörtlük olduğundan eminim.Herzaman kendisi ile çalışmaktan memnuniyet duyar, başarılar dilerim.

Şebnem Baltacı

Göstermiş olduğu ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ederiz.

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.