PROFESYONEL HİZMET, HIZLI ÇÖZÜM! Merhaba

1976 Ekim ayında doğdum. İlk, orta ve lise öğrenimimi Bodrumda tamamladım.

1996 yılında profesyonel ve uzun soluklu çözümler sunmak amacıyla İnternet ve Bilişim sektöründe kendi şirketimi kurdum.

Bodrumun ilklerine imza atarak 3 kıtada 8 ülkede yüzlerce müşteriye Profesyonel Çözümler üretmeye devam etmekteyim.

2008 yılında kendi sunucularımı kurarak, Telekomünikasyon Kurulu Faaliyet Belgesi, 2009 yılında Google aramalarına yönelik yapmış olduğum yazılımlar ile arama motorları uzmanı olarak Google Partner Company Lisansını aldım.

Bodrum yarımadasında bu lisanslara sahip tek firmayım.

2011 yılından itibaren de teknolojideki gelişmeler doğrultusunda Sosyal Medya Yönetmenliği Eğitimleri alarak Bodrumun köklü kuruluşlarına tam kapsamlı interaktif çözümler sunmaktayım.1996 yılından bu yana Bodrumdaki Gayrimenkul firmalarının yarısına yakınının internet ortamına taşınmasını sağladımve gayrimenkul sektörü için birçok yazılım ürettim.

Bu yazılımlar vesilesiyle de, 2013 yılında Remax Pasha ailesi ile tanışarak, bünyesinde ön saflarda yer almaya karar verdim.2013-2014 yılları arasında, birçok gayrimenkul danışmanı meslektaşım ile ortak çalışarak ve sahip olduğum internet ve bilişim sektörü deneyimlerim ile onların Yıldızlar Kulübüne yükselmelerine katkıda bulundum.2015 yılında ticari yapılanmamı revize ederek Profesyonel Gayrimenkul Danışmanı olarak faaliyet göstermeye karar verdim.

2015 yılı içerisinde yaptığım satışlarla birçok defa Remax Türkiye listelerinde yer alarak, yılı, Yıldızlar Kulübüne girmeye hak kazanarak tamamladım.Konut Projeleri Satış Uzmanlığı eğitimleri de alarak mesleki uzmanlığımı daha üst seviyelere çıkardım.

2016 yılı başında Remax Maksimum Sistem Gayrimenkul Danışmanlığına geçiş yaptım.Bilişim sektöründeki birikimim ve arama motoru uzmanlığım ile Bodrum Gayrimenkul sektörüne yönelik çok özel bir proje hazırlamaktayım.

Hedefim kuracağım ekip ve internet ağı ile 3 yıl içerisinde Bodrumda satılan her 10 evin 4ünün satışını gerçekleştirmek.

En büyük motivasyon kaynağım ise, her konut yada işyeri satışının ardından alıcı ve satıcı müşterilerimin yüzündeki memnuniyeti görmek, hep birlikte ortak mutlu kazanç sağlamak...Sizlere Profesyonel, çözüm odaklı ve güven veren bir işbirliği sunuyorum.Aldığım Eğitimler1.RE/MAX Kariyeriniz

2.RE/MAX Power Up ve Tapu Eğitimleri

3.RE/MAX Succeed

4.RE/MAX Öfke ve Stres Yönetimi

5.RE/MAX İçsel Motivasyon ve Müşteri Memnuniyeti

6.RE/MAX Limitleri Kaldırmak

7.RE/MAX Konut Projeleri Satış UzmanlığıBazı Ödüllerim2019 2. Çeyrek Eğe Ciro Birinciliği

2019 Nisan Ayı RE/MAX Türkiye İkinciliği

2018 4. Çeyrek Ege Ciro ikinciliği

....Saygı ve sevgilerimle

Yunus ARSLAN

Remax Pasha Bodrum

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2013

cert cert

2017

cert

MÜŞTERİ YORUMLARI

Dr. Özgür Arkun

Bodrum merkez çarşı mahallesindeki bahçeli taş evimizin satışı için 3 sene içinde emlak işiyle uğraşan 10'a yakın dostumuz satışı en uygun şekilde gerçekleştirebileceklerini belirttiler. Ancak bir türlü olamadı. İzmir'den bir dostumuzun tavsiyesiyle Remax'tan Yunus Arslan beyle tanıştık. 3 ayda bize ve Bodrum Belediyesine en uygun biçimde tüm bürokratik engelleri aşarak satışı gerçekleştirdi. Yetenekli ve yaptığı işi severek yapan yunus kardeşimize sonsuz teşekkürler. Dr. Özgür Arkun

Ümit Kaydın

Gayrimenkul sektöründe ihtiyacımız olan profesyonel yardım, size kesinlikle güvenilir ve en hızlı şekilde sonuçlanacaktır. Tüm yardımlarınız için teşekkürler

Mukadder Hazer

Remax Yunus Arslan'a Bodrum'da ev sahibi olmamızda yardımlarından ötürü teşekkür ederiz.

Sabri Atalay

Eşimle birlikte bizi hayallerimizdeki evinin sahibi yapan Yunus beye çok teşekkür ederiz. Satışın her aşamasında titizlikle tüm detaylarla ilgilendi. Tüm dostlarıma tavsiye edeceğim. Başarılar

Talip Durdağı

Remax PASHA emlak danışmanı Yunus Arslan'dan özverili ve titiz çalışmasından dolayı memnun kaldığımızı beyan eder. Ve emlak satışımızda bize hızlı bir şekilde yardımcı olduğu için teşekkür ederiz.

Ferit Ali Arcan

Yunus beyler ve şirketi Remaxın gayrimenkulumuzun alışında bir aracı işlevleri olmamalarına rağmen biz kendilerine bizzat müracaat edip profesyonel hizmetlerini talep ettik. Bu görevi son derece memnuniyetimizle yerine getirdiler, Yunus beye sonsuz teşekkürler. İlerde gene dosthane ve profesyonel hizmetlerini kesinlikle talep edeceğiz.

Metin Çelik

Gayrimenkul ekspertiz sektöründe çalışan bir profesyonel olarak Güllük'teki gayrimenkulümün pazarlanması için Yunus beyle anlaştım. Süreç içersinde konuyla ne kadar ilgili ve profesyonel olduğunu gördüm. İstanbulda olmama karşın uzaktan her konuda destek oldu. Satış için bile kendisine vekalet verdim. Sonuna kadar güvenebileceğiniz bir danışman.

Hüseyin Güney

Yunus bey satışın her aşamasında bilgilendirdi, en küçük detaya kadar profesyonelce ilgilendi. Bana sadece randevu saatinde imza atmak kaldı. Çok güvenilir ve işini bilen bir insan. Sizi tanıdığıma memnunum, çok teşekkür ederim.

Hilal Gümüş

Başarılarının her daim yükseklerde olması dileklerimle, sevgilerimle.

Songül Kapancı

Yunus bey ben ve eşim size çok teşekkür ediyoruz. Yardımlarınız ve bize gösterdiğiniz ilgi ve yakınlıktan çok memnun kaldık Bodrum taraflarından yazlık almak isteyen kişiler var size yönlendireceğim selamlar Songül Kapancı

Gönül Dağlar

Uzun yıllar Amerikada yaşamış biri olarak, İlk evimi alırken gösterdiğiniz ve benim için çok önemli olan dürüstlüğünüz, güvenilirliğiniz sayesinde ve size olan inancımdan dolayı ikinci olarak bu koskoca villayı alma cesaretini gösterdim. Bu yüzden size ve bünyesinde çalıştığınız Remax'a şükranlarımı bildirir, başarılarınızın devamını dilerim.

Ezel Uneder

Yunus bey, Hizli is bitiriciliginin yani sira, islem sirasinda olusabilen komplikasyonlarinda ustesinde gelme konusunda basarili bir uzman .Genelde ne yazik ki ulkemizde ozellikle emlak alim satim sektorunde is bittikten sonra musterinin memnun olup olmadigi pek arastirilmaz .Bu konuda da kendisini basarili buldugumu belirtmek ister.

Bea Wyndham Quin

Yunus was our contact and chief negotiator during our sale. We are very pleased to say that the whole deal went smoothly and Yunus was honest and reliable and he kept us updated with procedures as we went along. We would definitely recommend Yunus to negotiate the deal for a purchase or sale and can assure anyone that it will be done professionally

Cengiz Dikmen

Yunus beyin sayesinde Bodrum'a bir imza için gittik.. Göstermiş olduğunuz ilgi için çok teşekkür ediyorum...

Esra Odabaş

Kötü sonuçlanan uzun ve stresli bir ev alma süreci sonrasında Yunus bey'le tanıştık, ilk andan itibaren Remax'in kurumsallığını, işini titizlikle ve severek yaptığını hissettirdi. Her adımda Yunus bey'in işe hakimiyeti ile güven duyarak huzurla ilerledik. Özverili çalışması için Kendisine çok teşekkür ederiz.

B. Ertan

Yunus Bey uzun süredir satmayı düşündüğümüz ancak bir türlü satamadığımız arsamızı kısa bir süre içinde sattı. Gayretleriniz ve emekleriniz için çok teşekkürler.

Metin Kun

Profesyonel ve özenli çalışmalarından dolayı Yunus beye sonsuz teşekkürler

Mehmet Üçer

Değerli kardeşim Yunus ARSLAN'a evimin satılmasında göstermiş olduğun üstün gayretlerinden dolayı şahsına teşekkürlerimi iletirken bundan sonraki emlak alım satım işlemlerimde de Yunus ARSLAN ile çalışacağımı bildirir teşekkürü bir borç bilirim.

Emre Gürzap

Torba'daki evi alışımızda Yunus ARSLAN bey bize danışmanlık ve satışı tamamlamada hiçbir sıkıntıya yer vermeyecek şekilde yardımcı olmuştur. Kendisine ve REMAX ailesine teşekkürlerimizi iletiriz.

Eveline Roegiers

I really appreciate to meet you and and yourself .You are elegant and professional presenting yourself and your agency. During a few months I tried to manage to find a good agency to sell my house during Im not in Turkey . Fortunately I met you. In my opinion you are great in a different level. Professional, you follow up, you help, your availibility and your advises to achieve the selling together. So I will recommend your agency it was perfect and a pleasure to work with you?

Kerem Kaygisiz

Bütün işlemlerimizle çok ilgilendi.çok teşekkür ederiz.

Bob Craddock Shona Turner

Hi Yunus, The sale and legal transfer of our apartment in Torba was completed without problems and we have recently transferred the proceeds to UK. We will recommend you and ReMax to our friends not least because you always stayed in contact with us and were forthright throughout. This removed a lot of the worries we might otherwise have had. The sale price was complicated by fluctuating currency exchange rates but you nevertheless obtained the gross price we sought (in pounds sterling). We were also very impressed by the content of your Internet advertisement which appeared quickly and would have been visible to ReMax customers in other parts of the world. Thank you for your efforts. We hope the buyer enjoys many happy visits to beautiful Torba.

David Patterson

Wow What an experience.We've been trying to sell our house for last 3 years, wth a few different agents, in all that time we did not have any conquiry.I made a contact with REMAX, Yunus then get in touch with me and with in two weeks he found a buyer.

Ümmiye Kaye

çok iyi bir satışçı olduğunuzu düşünüyorum. insan ilişkileriniz çok iyi. sabırlı ve güven veren arkadaşımıza teşekkür ediyorum.

Peri̇han Yavuz

YUNUS ARSLAN BEYE BİZİMLE BU ALIM İŞİNDE GEREĞİNDEN FAZLA İLGİLENEREK MAL SAHİBİ YAPTIĞI İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM. GÖREVİNDE BAŞARILAR DİLERİM.

Zerrin Topaloğlu

işinizde güven samimiyet ilginiz için teşekkür ediyorum

Burcu Yaldiz

Uzun süre satamadığımız arsayı Yunus Bey ile olan işbirliğimiz sonrası hızlıca sattık, ilgisinden takibinden çok memnun kaldık. Teşekkürler tekrar

Ayşegül Üyetürk

İstediğimiz yazlığı sorun yaşatmadan almamızı sağladığı için Yunus Beye teşekkür ediyor, başarılar diliyoruz.

Ali Şen

İş yerimizi kiraya verme sürecinde, başından sonuna kadar tam bir profesyonellikle takip eden ve sonuçlandıran Yunus beye çok teşekkür ederim.

Lütfen Ad ve Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.