07.01.1978 İstanbul doğumluyum. Evli ve bir çocuk babasıyım.14 yıl boyunca satış ve pazarlama bölümünde görev aldığım Hedef Gıda A.Ş. den ayrıldıktan sonra, satış ve pazarlama alanında edindiğim tecrübelerimi Ağustos 2013ten itibaren sektörün lider markası Remax de değerlendirmeye karar verdim.Halihazırda Remax Kobi Gayrimenkul Danışmanlık ofisinde Ticari Gayrimenkuller ile ilgili hizmet vermekteyim.

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2013

cert cert

2014

cert

2016

cert

2017

cert
Tuncay Çetin portföyünde 15 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 15 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Yunus Emre Yıldız

Tuncay bey, hem bütçemize uygun hemde amacımıza uygun olan ofis ihtiyacımızı karşılama konusunda bize yardımcı oldu. Süreç içerisinde hızlı geri dönüşleri ile bizim için süreci hem hızlandırdı hemde kolaylaştırdı. Kendisine desteğindne dolayı teşekkür ediyoruz

Bilgehan Bilge

Siz yeter ki ne istediğinizi bilin Tuncay Bey bütün koşulları değerlendirerek size en iyi yeri, en hızlı, en net şekilde bulacaktır. Kendisi ile tanışalı bir seneye yaklaştı sayesinde şirketimizi çok iyi bir yere taşıdık ayrıca iyi bir dost edindik.

Beytullah Demet

Tuncay Bey ile firmamızın mülkünün kiralanması konusunda çalışmaya başlamıştık. Kendisinin sektör bilgisi, düzenli geri dönüş ve bilgilendirme de bulunması, raporlama yaparak sürekli mülkümüzün durumunu iletmesi ve bu süreçlerde her zaman yanımızda olup tarafımıza hızlı dönüş yapması sonucu mülkümüzü kiralayabildik. Teşekkürler

Harun

Tuncay Bey konusuna hakim, müşteri çözüm odaklı bir beyefendi, bize sunduğu değişik lokasyon ve özelliklerdeki iş merkezleri arasından iş modelimize en uygun olanı seçmemize yardımcı oldu. TurkishExporter olarak kendisine teşekkür eder başarılarının devamını dileriz.

Serdar Doğaner

Tuncay beyin bize sunmuş olduğu farklı lokasyon ve özelliklerdeki iş merkezleri arasından hem bütçemize uygun hemde amacımıza uygun olan Maltepe E5 üzerindeki seçeneği seçtik. Kubilay End. Mutfak olarak kendisine teşekkür eder başarılar dileriz.

Taylan Kaya

Tuncay bey genelde musterilerin en cok elestirdigi tutarsiz, asilsiz bilgilendirmelerden uzak gayet aciklayici ve net bir yaklasimda bulundu. Guven veren bir tarzi var ki bu bence cok buyuk bir arti deger. Guzel bir ofis kiraladik, islemleri sorunsuz bir sekilde bir bucuk gunde bitirdik.

Ali Çetin Alkan

Karar vermemizde bizlere yardımlarınızdan ve yaklaşımınızdan dolayı teşekkür ederim

Burak Özcan

Gayet, iyi ve güzel bir iletişim kurarak işlemi tamamladık. Kendisine teşekkür ediyorum.

Lütfen Ad ve Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.