-MAKSİMUM SONUÇ, MAKSİMUM BAŞARI.

2013'den Bugüne RE/MAX Bünyesinde EĞİTİMLİ, AKILCI, DOĞRU ve KALICI çözümlerinden KISA SÜREDE sunmak amacıyla gayrimenkul danışmanı olarak kariyerime yön verdim. Tecrübelerim Doğrultusunda RE/MAX Gelişim Ailesi İle Yollarımızı Birleştirdik. Her zaman önce müşteri hizmetini benimseyerek çok sayıda başarı elde ettim.Sistemli inanarak çok isteyerek başarının kaçınılmaz olduğuna inanırım.

 ...

ALDIĞIM EĞİTİMLER...

RE/MAX Kariyerim Eğitimi...CENKER ERDAMAR

RE/MAX Powerup Eğitimi...AZERŞİN SARAÇ

RE/MAX İçsel motivasyon ve müşteri memnuniyeti.. EBRU ZEYBEKOĞLU

MİLYONERDEN MİLYONERE EĞİTİMİ... GÖKHAN TAŞ

Uzmanlık Alanları

Konut Mağaza/Dükkan Plaza/Ofis Residence

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2013

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.
Gamze Gültepe portföyünde 8 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 8 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

U******* G*******

Adınız geçince önce güven geliyor aklımıza.İş bitiriciliği güler yüzü işine olan aşkı ile tüm haklarımızı koruyarak bir kez daha hayranlık oluşturdu.Sevgili Gamze hanım iyiki varsınız.

Gamze İleri

Gamze hanım ile iletişim kurduğum andan itibaren harika destek ve yardımları oldu.Kendisi evimi kiralamamdaki ilk üç sebeptir. Çok teşekkür eder başarılar dilerim

E******* A*******

Gamze hanım verdiğiniz hizmet için çok teşekkür ederim.

Aylin Eskioğlu

gamze hanım ev satış sürecimizde şeffaf ve hızlı bir çalışma yürüttü. tekrar teşekkür ederiz.

F******* G*******

Gamze hanım, Bütün hukuki işlemlerimizi her iki taraf içinde uygun prosedürleri gözeterek uygulamış memnuniyetimizi kazanmıştır.Gülen güzel yüzü pozitif enerjisi daim olsun.. Herşey için çok teşekkür ederim

Zarin Yadgar

Gamze hanım ile tanışmam Ailemden referans ile oldu.Duyumlarımdan çok ötesi profesyonel bir çalışma ile 20 günde Ticari mülkümün satışını gerçekleştirdi.Teşekkür eder çalışma hayatınızda başarılar dilerim.

Dilek Öğün

Gamze hn ile tanışmam arkadaşımın referansı üzerine oldu.Iyikide olmuş.Zamanlı zamansız aramalarımda sesinin pozitifliği güzel yaklaşımı çözüm üretmesi için ayrıca minnettarım.Evimin satışını 2 hafta gibi zamanda geçekleştirdi.Güzel günlerde görüşmek üzere.Gamze hanım sevgiyle kalın.

F******* Ö*******

Herşeyden önce işini iyi yaptığını düşünüyorum, sunmayı, çözüm odaklı bakmayı biliyor, dürüst ve şeffaflığını görmek beni ayrıca ve özellikle mutlu etti, ilgisi zaten çok iyiydi, tanıdığıma çok memnun oldum, yine birlikte çalışacağımızı da düşünüyorum, teşekkürler gamze hanım.

Şahin Yılmaz

Remax olarak Her zaman böyle güler yüzlü ilgili alakalı işin uzmanı danışmanlarla hizmet vermenizi temenni ederim.Gamze Gültepe hanımefendiye işlerinde başarılar diler herşey için teşekkür ederim

S******* Y*******

Kendisinden satın aldığım evi yıllar sonra yine vasıtasıyla 2, 5 hafta içinde sattığı için teşekkür ediyorum. Alıcı ile satıcı arasında iletişimi sağduyu ile sağlayarak, orta yolu bulan bir danışman Gamze Hanım. Emlak söz konusu olduğunda her daim danıştığımız gerçek bir uzman. Tekrar çalışmak ümidiyle diyorum...

Tuğba Ersoy

Öncelikle Güler yüzünüz samimiyetiniz için çok teşekkür ediyorum . iyiki sizi tercih etmişim işinize olan saygınıza çözüm odaklı çalışmalarınıza hayran kaldım.

Emine Mermer

Beylikdüzü'ndeki villamızın satışı ile ilgili Gamze hanımla tanıştık.''EKMEĞİ EKMEKÇİDEN AL 5 KURUŞTA FAZLA VER'' Atasözümüzü teyit edercesine profesyonel çözümcü ve analitik düşünce yapısıyla yaklaşımından dolayı son derece memnun kaldık.Remax'e ve özellikle Gamze hanıma gönülden teşekkür ederiz.İyi bir dost kazandık

T******* Ş*******

Ev arayışımız sırasında sahibinden.com vasıtası ile Gamze hanım ile tanışma fırsatımız oldu. Dairenin sunumundan tapu sürecine kadar profesyonel destek sağladı sorunlara karşı çözüm odaklı tutumu sayesinde istediğimiz eve sorunsun bir şekilde sahip olduk meslek hayatınızda başarılarınızın daim olmasını dilerim.

Özlem Kıyıcı

Gamze hanım İlk serviste pazarlama sürecini tamamlayıp sorunsuz bir tapu devri sağladı.Çalışmalarınızdan çok memnun kaldık.tekrar sizinle çalışmayı umut ediyoruz. İhtiyaç halinde Arkadaşlarıma kesinlikle tavsiye edeceğim profesyonel bir gayrimenkul danışmanısınız.Teşekkür ederim.

Metin Kaya

Gamze hanım;Dairenin sunumundan başlamak üzere projeye hakimiyetiniz satışıyla alakalı her konuda en ince ayrıntısına kadar olan bilginiz ve bilgilendirmeniz ve ayrıca yardımcı olduğunuz için çok teşekkür ederim

Yenal Yılmaz

Gamze hanım Beylikdüzü'nde konut alımımızda bize profesyonel bir şekilde hizmet verdi.işini severek yapan ve güven veren bir kişiliğe sahip.Bundan sonrada birlikte yol almak isteriz.Başarılarınız Daim olsun

A******* Z*******

Mr. Gamze Gültepe provided excellent service in my apartment purchase thank you very much

Mikhail Laca Santos

I Mikhail santos, I'm very satisfied. with Remax Service;specially with The Excellent Service Of Gamze Gültepe.She Was very Attentive Agent, Very Kind And Very Competent In Doing Her Job.It Was A Very Pleasent Experience.I World Recommend Remax And Agente Gamze To Anyone Withhouth Hesitation.

Umame Güngörür

Gamze Gültepe hanımefendi ile yaptığımız çalışma sonucu iş takibinden son derece memnuniyetimi bildirir Başarılarının devamını dilerim.

Tülay Kap

Sayın Gamze Gültepe'nin iletişimi, güler yüzü işine'de en iyi şekilde yansımış olduğundan kendisi hakkında aldığım duyumların olumluluğunu bizzat doğrulamaktadır.Kendisi ile çalışmaktan son derece memnun kaldığımı bir kez daha dile getirerek;birlikte yolculuğumuzun devamını dilerim..

Doctor Zeki D. Ali

I HAVE TO EXPRESS MY GOOD FEELİNG ABOUT THE NİCE DEAL OF MRS GAMZE GÜLTEPE WİTH MY GREAT THANKS

Dilek Aygün

Beykent Konak caddesinde satın aldığım ev konusunda verdiği hizmet harikaydı. Tecrübesi insan ilişkisi dört dörtlük. 1 aylık alım sürecinde verdiği destek için çok teşekkür ederim. Konusunda uzman biriyle çalışmak çok keyifliydi. Başarılarının devamını dilerim.

Deniz Büyüközer

Gamze hanım Beylikdüzünde bulunan dairemizi 1 hafta gibi kısa bir sürede dürüst titiz ve nazik bir yaklaşım ile profesyonel bir hizmet vermiştir.Teşekkür eder Başarılarının devamını dilerim

Meltem Cömert Kabataş

Gamze Hanım, işini çok iyi takip eden, insan ilişkileri çok kuvvetli, samimî, pozitif enerji dolu biri.Evimizin satış süreci boyunca her aşamada doğru şekilde bilgilendirdi ve yönlendirdi.Satis işlemi onun da desteği ile çabuk ve sorunsuz gerçekleşti.Kendisine çok teşekkür ediyoruz

Mustafa D.

Mimaroba kentplus sitesinde Gamze hanım aracılığı ile edindiğim konutun alım sürecinde takip edilecek hususların bilgilendirmesi gerekli tüm ayrıntıları profesyonel bir şekilde çözümlemesi öz verili ve ilgili yaklaşımından dolayı çok teşekkür ederim

Hülya Ayyıldız

Gamze hanımla ilk telefon aracılığı ile iletişime geçtim.Bana tam istediğim özeliklerde yer buldu ilk sunumunda ofisimi almama vesile olmuştur.Kendisine teşekkürlerimi sunarım.

Kadriye Msepit

Gamze hanım servis verdiği andan itibaren bizleri pür dikkat dinleyip oluşan sıkıntılarımıza iletişim becerisi çözüm odaklı yaklaşımı ve güler yüzü sayesinde istediğim özelliklerde konut arayışıma hizmet vermiştir.ilgi ve alakasına çok teşekkür ederiz.

Emine A.

Gamze hanım Kiralık daire arayışımızda ve kontrat aşamasında göstermiş olduğunuz ilgi ve alakanızdan ötürü teşekkür eder;Çalışma hayatınızda başarılar dileriz.

Muharrem Şimşek

Almış olduğum danışmanlık hizmetinden memnuniyetim puan verilecek olunursa 10 üzerinden 10 derim kesinlikle çok teşekkür ederim.

Nusret Kösem

Dairemin kiralama aşamasında çok kısa zamanda uygun kiracı adayını bulmamızda aldığımız hizmetten memnuniyetimi belirtmek isterim.

Mohamad Belal Alkassab

Gamze hanımla iletişime geçtiğim günden tapu gününe kadar her konuda açıklayıcı bilgileri güleryüzü ve güven veren hizmetinizden çok memnununuz.Ben ve Ailem adına teşekkür eder başarılarınız daim olsun dileriz.

Ahu B.

Çok kısa sürede istediğimiz özelliklerde kiracı bulmamızda göstermiş olduğunuz yakın ilgi ve alakanızdan ötürü teşekkür ederim.

Zeliha Sönmez

Kuzenimin Referansı ile Gamze hanımla telefonda tanıştım. Kendim yurt dışında olduğumdan dolayı tedirginliklerim vardı.Tüm ön yargılarımı kırdı. Kendine güveni ve iş bitiriciliği sayesinde hızlı bir sonuca ulaştım.Sevgierimle

İhsan A

İşe başladığım gün eşyalı ev bulmam gerekiyordu.Mükemmel lokasyon da sayenizde buldum.Teşekkür ederim.

Murat Cingu

Gayrimenkulumun zamaninda, degerinde ve guvenle satisini gerceklestiren Gamze Hanim'a tesekkuru borc bilirim. Ilgi alakasi, satis sürecinin her aninda bilgilendirmesi ve yerinde tavsiyeleri gercekten yatirim danismanligi meslegiyle örtüşüyor. Birde anladilir guzel Turkcesi ve nezaketi gercekten guven veriyor. Meslek hayatinizda basarilar dilerim.

Hasan P.

Gamze hanım yer arayışımızda bizlere etkin ve profesyonel çalışmalarınız ile hızlı bir şekilde yardımlarınızdan dolayı teşekkür ederiz.Çok memnun kaldık Başarılarının devamını dilerim.

Hasan Pan

RE/MAX HEDEF GAYRİMENKUL DANIŞMANLARINDAN GAMZE HANIMDAN ÇOK MEMNUN KALDIK. BAŞARILARININ DEVAMINI DİLİYORUZ.

Zolfıa Agell

önce mülk alımımda bana özverili bir şekilde yardımcı oldunuz beni yönlendirmeniz sayesinde kiraya vermeye ikna ettiniz güler yüzünüz ve samimiyetiniz için teşekkürler.Sizinle tanıştığımdan dolayı çok memnununum

Ersan Demirel

Sayın Gamze hanım, Simge mühendislik Ailesi olarak İstanbul'da bulunan gayrimenkulümüzün Satışı konusunda uyguladığınız doğru fiyat hızlı çözümler sayesinde 1.5 ay gibi kısa sürede sonuca ulaştırdığınız için Ankara firması olarak İstanbul'da sizi tanıdığımız ve dost bir firma edinmekten Memnuniyetimizi Sunarız.Çalışma hayatınızda Başarılar dileriz

Simge Mühendislik

Sayın Gamze hanım;Simge mühendislik Ailesi olarak, İstanbul'da bulunan Gayrimenkulümüzün Satışı konusunda uyguladığınız doğru Fiyat Hızlı çalışmanız bilgi akışınız sayesinde kısa sürede Satışı tamamladığınızdan dolayı memnuniyetimizi sunar, Ankara firması olarak İstanbul'da sizleri tanıdığımız, ilgi ve alakanızdan ötürü Çok Teşekkür ederiz.

Meltem Demiralay

Gamze Gültepe bu ismi duyunca aklınıza sadece Remax gelmesin.Azim, sabır, güven ve illaki başarı ile birlikte anmalısınız.Mülkümün Satış sürecinde bütün olumsuzlukları çözüm odaklı çalışmaları sayesinde kısa sürede sonuçlandırmıştır.İyiki sizinle çalışma fırsatı bulduk, iyiki sizi tanıdık.Teşekkürler.Başarı size çok yakışıyor.

Eyüp Ayaydın

Ailem ve kendi adıma Anneme mülk alımızda Gamze gültepe hanıma verdiği destek, Profesyonel çalışma ve mükemmel dostluğundan ötürü çok çok Teşekkür ederim.Bu süreçten sonra Ailemizin Danışmanı olarak kalacaktır kesinlikle.Başarılarının Devamını dilerim.

Maliyamu Hasımu

Evimizi kiralamak için Güleryüzlü Gamze hanım'la tanıştık.Eşimle ben Gamze hanım'la tanıştığımız için çok mutlu olmuştuk.Bir hafta sürmeden bize iyi bir kiracı buldu.Iletişim becerisi ve işindeki azmi sayesinde.Hem iyi bir insan hemde çok becerikli.Gamze hanıma çok teşekkür ederiz yardımları için.Kendi bundan sonra ailemizin gayrimenkul danışmanı.

Haşim Partal

Gamze hanımın vermiş olduğu profesyonel hizmetten çok çok memnun kaldım.Puanı benim nezdim'de yüz üzerinden 100 başarılarının devamını diliyorum.Saygılarımla

İhsan Candemir

Sn.Gamze gültepe hanım Görüşmemiz sonrasında randevumuzda kiralık mülk arayışımızı aynı gün sonuçlandırmıştır.Yardımları ve güleryüzü için çok teşekkür ederiz.

Barış S.

Ev Arayış sürecimizde gerek telefonla yaptığımız görüşmlerde, Konutu gördüğümüz sırada küçük sorunlarımızı açıklayıcı ve uygulayıcı bir şekilde Gamze hanım kolaylıkla halletti.Kendisi hem güleryüzlü hem işindeki profesyonel algısı ile bizleri çok memnun etti.Remax ailesi Gamze hanım gibi bir danışmanı olduğu için gurur duymalıdır.Saygılarımla

Nazan Erkoçkar

Sayın Gamze hanım silivri'de mülk almak için sizinle tanıştığım için çok memnunum.İstanbul'da aldığım en sorunsuz mülk oldu sayenizde.Doğru danışman ile çalışmak ve mükemmel bir şekilde karşılanmaktan dolayı teşekkür ederim.Sizin gibi işini severek yapan danışmanlarla yol aldığı için kurumunuza teşekkürlerimi arz ederim.Saygılarımla

Nilgün B.

Mülk alımımdaki yardımları güler yüzü için kendisine çok teşekkür ederim.

Aysel Y.

Bölgeyi bilmiyordum gamze hn bana aradığım özelliklerde en güzel sitede ev bulup taşınmama yardımcı oldu.Başarılarının devamını dilerim.

Yıldıray Vural

Mülk alımım sırasında Gamze hnm'dan inanılmaz memnun kaldık.Bir ürünü satmak önemli değil; önemli olan satış sonrasında gerekli desteği ve samimiyeti satıştan sonra ilgi alaka hiç kesilmedi.Sanki bir ev değil ürün satın aldım.Artan iş başarılarınızın devamlılığını temenni ediyorum.Neyseki sizin gibi işini çok seven bir Danışmanla yol aldık.

Seray Y.

1 yıl önce daire alımımda güvenilir ve samimi bir şekilde yardımcı olmuştu.şimdide kiralama aşamasında uygun kiracıyı bulup 2 gün gibi kısa bir sürede sonuçlandırmıştır.Başarı kendisine çok yakışıyor.sevglerimle

Asiye K.

İletişime geçtiğim ilk andan itibaren vermiş olduğu içtenlik güven ve samimiyeti sayesinde ilk sunumuyla aradığım özellikte yer arayışıma yardımlarından dolayı teşekkür ederim.Sizinle tanıştığıma çok sevindim

Asiye K.

İletişime geçtiğim ilk andan itibaren vermiş olduğu hizmet güven ve samimiyeti sayesinde ilk sunumuyla aradığım özelliklerde yer arayışıma yardımlarından dolayı teşekkür ederim Sizinle tanışmaktan çok memnunum.

Bayram Kaya

GAMZE HANIM MÜLKÜN ALIMINDA ÇOK YARDIMCI OLDU.GÜLERYÜZLÜ İYİ BİR DANIŞMANLIK HİZMETİ VERMİŞTİR.YARDIMLARINDAN DOLAYI ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.

Müzeyyen Gür Öztürk

GAMZE HN ÇALIŞMALARINDAN ÇOK MEMNUN KALDIK.SORUNSUZ BİR DEVİR OLDU SAYESİNDE.BU AŞAMADAN SONRA BAŞKA HİZMETLERİNDE ÇALIŞMAK İSTERİZ.SATIŞLARI İKNA KABİLİYETİ MÜKEMMEL.YARDIMLARINIZ İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ.MÜKEMMEL ÇALIŞMASINDAN ÇOK MEMNUN KALDIK

Aslı Şekerli

Gamze hanım iletişim, bilgi ve bilgilendirme konularında çok iyi bir danışman.Başarıları daim olsun

Fatih M.

GAMZE HANIM MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİ ÖN PLANDA TUTUMUNUZ VE PROFESYONEL YARDIMLARINIZ İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.

Şükran

Danışman gibi değil kendi kızım gibi satış süresince göstermiş olduğu ilgi alaka ve samimiyeti için çok teşekkür ederim

Zafer Demir

Gamze hanım mülk alımımızda yardımlarınız için teşekkür eder;bundan sonraki çalışma hayatınızda başarılar dileriz

Mustafa Ö.

Profesyonel çalışmalarınız güler yüzlü yaklaşımınız sayesinde sorunsuz bir tapu devri sağladık sayenizde.Herşey için çok teşekkür ederim.

Hakan Turhan

Aklımızda hiçbir soru işareti bırakmadan aydınlatıcı geri dönüşleriniz;işinize olan sevginiz ve güler yüzünüz için teşekkür ederiz

Yavuz Korkmaz

Gamze hanım mülkümün satış aşamasında göstermiş olduğunuz özverili çalışmalarınızdan dolayı teşekkür ederim

Şerif Alper Ulu

Gamze hanım emekleriniz ve profesyonel çalışmanız için teşekkür ederim. Başarılarınız daim olsun.

Zeyno A.

Zor bir süreci bizi hiç yormadan tamamlayıp tapuya geliceğimiz günü belirtti sadece.uzmanlığı aydınlatıcı açıklamaları ve bizi mülk sahibi yaptığı için kendisine çook teşekküe eder;başarılarının devamını dilerim.

Adem Kayaöz

GAMZE HANIM YÖNLENDİRMİŞ OLDUĞUM MÜLKÜ KISA BİR SÜRE İÇERİSİNDE SONUCA GÖTÜREREK REMAX KARDEŞLİĞİNİ BİR KEZ DAHA KANITLAMIŞ OLDU.MESLEKTAŞIMA GÖSTERMİŞ OLDUĞU YAKIN İLGİ VE ALAKADAN DOLAYI ÇOK TEŞEKKÜR EDER TÜM HAYATI BOYUNCA BAŞARILARININ DEVAMINI DİLERİM.

Bayram T.

GAMAZE HANIM, 1 YILDIR SATILMAYAN DAİREMİ 2 HAFTA GİBİ KISA BİR SÜREDE SONUÇLANDIRMIŞTIR.PROFESYONEL ÇALIŞMASI VE GÜLER YÜZÜ İÇİN TEŞEKKÜR EDER ; BAŞARILARININ DEVAMINI DİLERİZ.

Şafak Özkayıkçı

GAMZE HN POZİF ENERJİSİ GÜLER YÜZÜ SAYESİNDE ÇOK KISA SÜREDE UYGUN KİRACI ADAYINI BULMUŞTUR.ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM..

Seray Y

Gamze Hanımla irtibata geçtiğimiz andan itibaren sempatisi, samimiyeti, ilgisi, profesyonelliği ile önce güvenimizi sonra kalbimizi kazandı. İşbilirliği yanında pozitif enerjisi çok yüksek. remaxla ilgili eskiye ait önyargılarımızı kırdı. Teşekkürler:

Gülşen Anadol

En başta mesleğinize karşı olan saygınızdan dolayı sizi kutluyorum Gamze hm..Yaptığımız işi severek yapıyor olmak hep daha pozitif sonlar doğurur ve sizde bu noktada verebileceğimiz en iyi örneksiniz...birkez daha herşey için çok çok teşekkür ederimUD83D

Alper Uluses

Gamze hanım mülkümün satış aşamasında baştan sona hep güleryüzlü açıklayıcı şeffaf uzman görüşleriyle evimizin satışı konusunda bizlere çok yardımcı olmuştur.kendisine teşekkür eder başarılarının devamını dilerim..

Hazar Akyüz

Emlakçı ile danışman farkını anladık. 2 günde sonuçlanan bir tapu oldu. Yardımları ve güler yüzü için ayrıca teşekkür ederim.

Orhan Demirci

Gamze hanım Beylikdüzünde bulunan dükkanımı çok kısa sürede sonuçlandırmıştır.Müşteri ilişkileri düzenli ve iletişim becerisi için çok teşekkür ederim..

Bilal Akar

profesyonel çalışması güler yüzlü yaklaşımı bana uygun işyeri arayışımı 1 gün içinde sonuçlandırmıştır.. Gamze hanıma çok teşekkür ederim.

Yakup Cansap

Gamze hanım evimin satış aşamasında göstermiş olduğunuz profesyonel çalışmalarınızdan dolayı teşekkür eder başarılarınızın devamını dilerim.Saygılarımla

Kemal Yapıcı

Gamze hanım'a profesyonel çalışmaları ve müşteri odaklı iletişimden dolayı teşekkür eder başarılarının devamını dilerim..İkna kabiliyeti ile beni mülk sahibi yapmıştır.

Kemal Yapıcı

Gamze hanım profesyonel ve çözüm odaklı çalışmalarınızla ve müşteri odaklı iletişim becerinizden dolayı teşekkür eder Başarılarınızın daim olmasını dilerim.İkna kabiliyetinizle beni ev sahibi yaptınız..

Ahmet Sacit Okutucu

Gamze hanım mesleğini seven, çalışkan ve müşterisine sahip çıkan kültürlü başarılı bir hanımefendi.Mülkümün satışında yapmış olduğu çalışmalardan dolayı teşekkür eder başarılarının devamını dilerim

Hamza Elibol

Gamze hanım işyeri arayışımda bana kısa sürede yardımcı olmuştur.Güler yüzü ve çözüm odaklı çalışmasından dolayı kendisine çok teşekkür ederim..

Mehmet Sedat Özyürek

Danışmanınız Gamze hanım öncelikle güler yüzlü, samimi ve güven vermesi en başta beni etkiliyen özellikleridir.Tecrübesi ve profesyonel çalışması ile Ticari mülkümü kısa sürede Satmıştır.kendisi tebrik eder Başarılarının devamını diler teşekkür ederim

Mi̇ne Ki̇lyoz

GAMZE hnm calısmak cok keyıflıydı hen guvenırlıgı hemde hızlı davranması benı cok memnun ettı emeklernden dolayı basarılarının devamını dılerım

Gökhan Yıldırım

Güler yüzü ve samimiyeti sayesinde istediğimiz özelliklerde kiralık daire arayışımızı kısa sürede bulup bize yardımcı olmuştur..Teşekkürederim..

Ali Gazi Başpınar

Gamze Hanım profesyonel bir yardımcı..

Serdar Çelebi

Arkadaşımızın ilgi, güleryüzlü ve başarılı çalışmalarından dolayı Teşekkür eder, Başarılarının devamını dilerim..

Önder Karadaş

Gamze hanım gerek müşteri ilişkileri gerekse profesyonel anlamda bize çok yardımcı oldu ve olmayada devam edeceğinden şirketim ve şahsım adına eminim.Başarılarının devamını dilerim..

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.