BAŞARI TESADÜF DEĞİLDİR...-BİZİ GÜÇLÜ YAPAN YEDİKLERİMİZ DEĞİL, HAZMETTİKLERİMİZDİR.
-BİZİ ZENGİN YAPAN KAZANDIKLARIMIZ DEĞİL, MUHAFAZA ETTİKLERİMİZDİR.
-BİZİ BİLGİLİ YAPAN OKUDUKLARIMIZ DEĞİL, KAFAMIZA YERLEŞTİRDİKLERİMİZDİR.1978 Ankara doğumluyum. İktisat Fakültesi Maliye Bölümü'nden mezun oldum. Ankara Üniversitesi Taşınmaz Geliştirme Bölümü'nde yüksek lisans eğitimimi tamamladım. 22 yıllık iş hayatımın tamamını gayrimenkul sektöründe geçirdim. 2003 yılında Emlakçılık Sertifikası, 2012 yılında SPK Gayrimenkul Değerleme Lisansı aldım.
2013 yılında RE/MAX sistemine dahil olarak Ankara-Çankaya'da yer alan ofisimiz RE/MAX Lot'u açtık.
Türkiyenin en iddialı ofisini kurmak için girdiğimiz RE/MAX ailesinde yolumuza emin adımlarla devam etmekteyiz.
Dünyadaki yaklaşık 10.000 RE/MAX'li arasından 2018 yılını Ankara 1.si ve Dünya Ticari 3'üncüsü olarak tamamladım.
SONUÇLARIMI ve DERECELERİM
OCAK 2014 ANKARA BİRİNCİLİĞİ
Daha fazlası...

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2013

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.

2014

RE/MAX'linin Ticari Gayrimenkul konusunda uzman, profesyonel hizmet verme yetkinliğini sağlar.

2019

Bu eğitim, katılımcısına yabancıya gayrimenkul satışı süreçlerinin hukuki açıdan bilgilerin aktarıldığı eğitim programıdır.
Can Alisbah portföyünde 38 Gayrimenkul mevcut.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Ahmet Salman

harika birisi

Handan Basmacı

Can Beyin hem profesyonelliği hem de mesleki etik anlayışından çok etkilendik. Gecikmesiz aramaları ve bilgilendirmeleri için teşekkürler.

Uygur Temizer

Remax Lot ailesi olarak vermiş olduğunuz hizmetten eşim ve ben de çok memnun kaldık. Can bey ve ekibine teşekkür eder, başarılarının devamını temenni ederiz.

Fidem Çiftçi

Anladım ki gayrimenkul danışmanları ikiye ayrılır; Can Alisbah ve Diğerleri... Bize kazandırdıkların için teşekkürler. CAN ALİSBAH

A*******

Anladım ki gayrimenkul danışmanları ikiye ayrılır; Can Alisbah ve Diğerleri... Bize kazandırdıkların için teşekkürler. CAN ALİSBAH

O*******

Can bey, bizi öyle mütehassis ettiniz ki size nasıl teşekkür edeceğimizi bilemiyoruz...İyi ki varsınız ve iyi ki yaşam yollarımız kesişmiş sizinle ...

Nuray Öksüz

İşini iyi yapan insanlara hep saygı duymuşumdur. Can Bey'e de saygı duydum.

Nazım Kaşkatepe

Amerikan firması olan, Remax 'in Temsilcisi olarak dürüstlük ilkesi ile TÜRKİYE'NİN GURURUSUNUZ Şahsınız da tüm personelinizi tebrik ediyorum... Başarılarınızın devamını diliyorum...

O*******

Uzun bir arayışın ardından istediğimiz evi bulduğumuzda Can Bey ile tanıştık. İlk tanıştığımız andan işlem tamamlanıncaya kadar tüm aşamalarda çok rahat ilerledik. Profesyonel yaklaşımı, konusuna hakimiyeti ve düzgün iletişimi ile güven veriyor. Bunun yanında son derece açık sözlü ve cana yakın. Aklımızdaki tüm soru işaretlerini ortadan kaldırmak için çözüm odaklı bir şekilde çalıştı. Her talebimize kısa süre içinde yanıt verdi. Ekibi de aynı özellikleri yansıtıyor. Birlikte tüm süreci hızlı ve sorunsuz şekilde tamamladık. Teşekkür ederiz.

İç Mim. Özgür Durmuş

Gayrimenkulumüzün satışı için Can Bey ve ekibinden Demet Hanım ile çalıştık. Can Bey ve ekibinin gayrimenkulün doğru müşteri ile buluşturulması konusunda çok titiz, etkin ve hızlı davrandıklarını özellikle belirtmek isterim. Bir diğer çok önemli husus ise çok iyi fotoğraflandırma ve sunum.. bu konudaki çalışmaları da profesyonel seviyedeydi. Randevuların dakikliği ve stressiz satış süreci için ayrıca teşekkür ederiz. Durmuş Ailesi

M*******

Bir arkadaşımızın tavsiyesi üzerine REMAX LOT'a uğradık. Can Bey ile tanıştık ve Aynur Hanımla birlikte bizimle o ilgilendi. Öncelikle ne istediğimizi çok iyi sorguladı ve anladı. Gerisi çorap söküğü gibi geldi. Oldukça kısa bir sürede evimizi almamıza aracılık etti.Tam bir ekip çalışması sergilendi. Evimizi aldıktan sonra hissettiklerimizi kısaca şöyle özetleyebilirim. İşini severek yapan güleryüzlü bir lider ve ekibi, profesyonellik, güçlü bir güven telkini. Sadece ev almadık birde arkadaş kazandık diyebilirim. Kendisine çok teşekkür ederiz.

Dr.dilara Uncu

Can Alisbah'a ve degerli remax ekibine cok tesekkur ederim. Anka jobda doğru zamanda ve destekleri ile alabildigim klinik binasina tasinmamiza cok az kaldi. Yatiriminizind degerlebmesi ile ilgili doğru bilgilendirmeleri cok kıymetli. Tekrar teşekkürler

C*******

Emlak sektörü çok sayıda oyuncunun rol aldığı çok büyük bir sektör. Her sektörde olduğu gibi bu alanda da dürüst çalışanlar olduğu kadar çalışmayanlar da son derece fazla. Can ALİSBAH ve ekibi (özellikle tanıştığımız Demet hanım ve Aynur hanım); son derece profesyonel, işlerinde uzman, güleryüzlü ve çalışkanlar. Ama tüm bunların ötesinde, benim için en önemli unsur, sonuna kadar güvenilir ve dürüst olmaları. Alırken de satarken de gözü kapalı güvenebileceğiniz bir aile yaratmış Can ALİSBAH ve ekibi, RemaxLot olarak. Sonsuz teşekkürler

Niyazi Öztekin

Can Bey ve ekibi profesyonel hizmet anlayışı, çözüm ve hız odaklı çalışma prensibiyle yeni ofis alma sürecinde bizlere her aşamada yardımcı oldular. Can Bey ve ekibine çok teşekkür ederiz.

Berdan Güz

Can Bey e yeni ofisimizi alırken verdiği destek ve profesyonel hizmeti için teşekkürlerimi sunar, hırslı tempolu çözüm odaklı başarılı çalışmakarının devamını dikerim.

Prof. Dr. Murat Akkocaoğlu

Belkide ömür boyu birikiminizi, yine ömür boyu yaşayacağınız bir eve dönüştürüyorsunuz. Bunu tek başına ve tüm isteklerinizi karşılayacak şekilde yapmanız oldukça zor. İşte tam bu anda karşınıza Can Bey çıkıyor ve hayatınızı değiştiriyor. Kalite, güven, bilgi, tecrübe ve deneyim. Yeni evim ve yeni hayatım sayesinde oldu. Çok teşekkür ediyorum.

M*******

Can beye ev alma sürecindeki desteklerinden dolayı teşekkür ederim.Güven veren samimiyetinden dolayıda ayrıca çok teşekkür ederim.Her yönüyle örnek alınacak bir insan.

T*******

Daha önce kendisinden tesadufen bir gayrimenkul aldığım Can Bey'e bu sefer kendi isteğimizle gittik.Arada zaman geçmesine rağmenayni profesyonellikte ve açık sözlülükte bizi tekrar gayrimenkul sahibiyaptı. Açıkcası başka hiç bir yerle de görüşme yapmaihtiyacı hissetmedik. Çok ilgili ve bilgili.Sorabileceğimizi düşündüğümüz tüm sorulara biz sormadan cevap verdi. Kendisine ve ekibine bize yardımcı olan Aynur Hanıma çok teşekkür ediyoruz. İyi ki varsınız.

Fatih Aslan

Can beye evimizi alma sürecindeki desteğinden dolayı ve güven veren samimiyetinden dolayı çok teşekkür ederim.

Ceylan Tanrıverdi

Son derece profesyonel ve hızlı hizmet verebilmek ancak iyi bir ekip işinin sonucudur. Can beye ve ekibine teşekkür ederim.

Kerem Başarır

Can Bey ve ekibine öncelikle teşekkür ederim. Öncelikle emlak danışmanlığına olan profesyonel yaklaşımlarını, hızlı ve etkili süreç yönetimlerini takdir etmemek mümkün değil. Başarılarının devamını diliyorum.

T*******

Deneyimi, güvenirliği, dürüstlüğü, hizmet anlayışı, yaklaşımı, takdirlerimizi kazandı. Can Bey önderliğinde tüm Remax LOT ekibini kutluyor, başarılarının daim olmasını temenni ediyoruz.

Berna Aslan

Can Bey ile yeni tanışmamıza rağmen nedense bende güvenilir, işini iyi bilen ve severek yapan bir iş insanı izlenimi bırakmıştı. Nitekim yanılmamışım. Emlak piyasasında güvenilir olmak son derece önemlidir. Bu konuda hiç sıkıntı yaşamadık. Can bey ve ekibi son derece güler yüzlü ve organize bir şekilde bu süreci yürüttüler. Başta Can Alisbah olmak üzere Emeği geçenlere tekrar teşekkür ediyorum. İyi ki Remaxlot’a gitmişim.

İclal Dural

Can Bey'in çözüm odaklı ve hızlı yaklaşımı ile konut alma sürecimi en rahat şekilde tamamladım. Son derece tecrübeli, profesyonelliğini iki taraf için kullanan, net yaklaşımı güven veriyor. Ayrıca banka vs süreçlerinde de network desteği vermesi, sorunlarda yakın takipçi olması benim açımdan büyük şanstı. tekrar teşekkür ediyor, ekibiyle birlikte başarılarının devamını diliyorum.

E*******

Yalçın İnşaat Turizm Ticaret Limited Şirketi olarak, Remax Lot Alacaatlı'da Can Alisbah ekibiyle işinin hakkını vererek çalışmaktadır. Teşekkür ederiz.

U*******

Kısaca gittik ve ilk baktığımız evi tuttuk diyebilirim. Bunun sebebinin Can bey olduğunu kesinlikle söyleyebilirim. İlk andan itibaren, tamamen standart emlak sektöründe alışık olduğum yaklaşımdan çok farklı, sanki daha önceden tanıyor olduğum bir arkadaşım gibi yakın ve benim tarafımda olduğunu hissettirdi ve öylede oldu.Çalışma prensiplerinin çok samimi ve aynı zamanda çok profesyonel olduğunu düşünüyorum.Kendisine ve ekibine bu süreçte yapmış oldukları her türlü yardım ve işbirliği için teşekkür ediyorum.

Meltem Kışlal

Can Bey ve çalışma ekibi, profesyonel hizmet anlayışını mükemmel şekilde işlerine yansıtıyorlar. Bu denli hızlı ve sonuca odaklı oldukları için kendilerine çok teşekkür ediyorum.

Hasan Avcıbaşıoğlu

Daha önce yapmış olduğumuz bazı kiralama işlemlerinde ve Bilkent ofis satın alma sürecinde göstermiş olduğu ilgi, alaka, hızlı, profesyonel ve güvenilir çalışma için Can Alisbah ve ekibine teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim.

Serdar Zeybek

Can Bey ve ekibine, Officium'da bulunan ofisimizi kiralama sürecinde vermiş olduğu katkıdan ve yaklaşımlarından dolayı teşekkür ederim. Emlak sektöründe doğru müşteriye ulaşmak gerçekten çok önemli. Tekrar teşekkürler.

Ali Yaldız

Can ve Gürsoy Beylerle, hem emlak alımında, hem de kiralamasında bir çok kez çalıştık. Deneyimli, ilk andan itibaren dürüst ve de hızlı aksiyon alan halleri ile çok memnun kaldım ve uzun yıllar yine birlikte çalışmayı hedefliyorum.

Okan Yıldız

Çok başarılı

Jak Alfandari

Mükkemel bir hizmet aldık.Emlak Danişmanlığı mevzuunda ANKARA da REMAX LOT en güvenirli, en tecrübeli, hızlı randıman alabileceğiniz ve bu konularda rakipsiz olduğuna eminiz.

Cihangir Yalçınkaya

14/11/2019 tarihinde Ymah/Gazi mh de 2.500.000-luk GAYRİMENKUL un Sahibi oldum. Güvenilir ticaret yapacaksanız adresiniz belli.., korkmadan REMAXLOT. CAN Bey'in tartışmasız bilgi - tecrübesine, alışveriş sürecindeki izlemiş olduğu güvenilir programından dolayı - verilen ve yazılan sözlerin harfiyen yerine samiyetle getirilmesinden ve hoş-sıcak sohbetlerinde dolayı hem kendisine hem de ekibine çok TEŞEKKÜR ediyorum. Sizin gibi esnaf zor bulunur..

Zeynel Özkan

Can Bey'in danışmanlığı ile aldığımız her iki gayrimenkul için de doğru bilgilendirme, hızlı geri dönüşler ve karşılıklı güvene dayalı ilişkimiz neticesinde olumlu tecrübe yaşamak ve pişman olmamak aranacak yeterli kriterlerdir diye düşünüyorum.

Akya Atay

Can Alisbah adeta bu sektorde lider olmak icin yaratilmis Kendisinden danismanlik aldigim birden fazla konuda sasirtici bir hizla hedefledigimiz gayrimenkul alim satimlarini gerceklestirmekle kalmayio, profosyonel deneyimleri ve sektor hakimiyeti sayesinde nokta atisiyla dogru yerlere dogru yatirimlari yaptik.Basarilarinin devamini diliyorum

Gökçe Çeltikçi

Çok içten, samimi ve doğru yönlendirmeler aldım.

Hasan Helvalı

Can bey ve ekibine öncelikle teşekkür ederim. Emlak alış, satış, kiralama ve fiyatlandırma konularında gerçekten uzman bir ekip. Başarılarının devamını diliyorum.

Tülin Yıldırım

Can Bey ile kısa süre önce tanıştık. Kendisi ve ekibinin hizmet kalitesi kesinlikle takdire değer. Çözüm üreten, deneyimli ve hızlı bir ekip. Kendilerine çok teşekkür ediyorum.

Cem İlhan

Sayın yetkili; Satış öncesinde ve sonrasında tarafınızca verilen destek ayırdığınız vakit ve son olarak ilginiz için teşekkür ederim.

Ahmet Tan

Remax Lot'ta Can Alisbah ve arkadaşlarının İşlemlerimi sonuçlandırmada söz verdikleri üzere hızlı, etkin ve güvenilir bir ekip olduklarını gördüm. Başarılarının devamını diler, kendilerine teşekkürlerimi sunarım. Ahmet Tan

Dogar Yapi Teknik A.ş

Can Bey ve ekibi ile birlikte bircok kez calisma firsati bulduk her seferinde profesyonel bir hizmet ve yuksek servis kalitesinden cok memnun kaldik. Tesekkur edip, basarilarinin devamini diliyoruz.

Saadet Akcan Şahin

Can Bey ve ekibine mağazamızı kiraya verme sürecinde bize gösterdikleri yakın ilgi, verdikleri kaliteli hizmet için çok teşekkür ediyoruz. Piyasa dinamiklerine hakimiyetleri ve akılcı fiyatlandırma politikaları ile gayrimenkul değerlendirmek için rakipsiz bir hizmet veriyorlar.

Benan Babila

Hem Can Alisbah'ın, hem de Remax Lot ekibinin süreç boyunca gösterdikleri profesyonel ve çözüm odaklı yaklaşımlarını ve bunu samimiyetle birleştirme başarılarını kutluyorum.

Mehmet Adalı

Güçlü iletişim, güvenilir net hizmet. Teşekkür ederim.

Melek Özgüven

Uzun süre başarılarını takip ettiğim Can bey ile bir yakınımın iş yerinin kiraya verilmesi işinde tanışma fırsatı buldum. Gerek kişilik özellikleri gerekse iş disiplini etkileyici.biraz klişe bir cümle olacak ama iyiki tanımışım Can beyi çünkü günümüzde güvenilir iş yapan insan bulmak birhayli zor. Tekrar teşekkür eder başarılarının devamını dilerim.

Burcu Akşit Şen

Ev alma sürecimizi iki gün gibi kısa bir sürede sonuca ulaştıran Remax Lot ekibine çok teşekkür ederim. Özellikle Aynur Hanımın her konuda bizi bilgilendirmesi ve yardımcı olması bizi çok rahatlattı. Kesinlikle çok profesyonel ve güvenilir bir ekip.

Nursel Gurdilek

Can Bey'le 3 yil ara ile iki kez konutlarimin kiralanmasi isinde birlikte calistik...Ilkinden cok memnun kalmistim, ikincisinin kiralanmasi sirasinda da hemen kendisini aradim...Sezonun biraz disinda olmamiza ragmen, henuz bosalan konutumun yeni kiracisina kavusmasi cok surmedi...Kendisi ve birlikte calistigi arkadaslari cok ilgili ve ayrica sempatikler...Hepsi kocaman bir tesekkuru hak ediyorlar...

Enver Ceylan

Başka bir gayrimenkul kiralayacağım sıra Can bey ile tanıştım sıcak ve dürüst yaklaşımı aynı zamanda profesyonelliği ile bana en doğru kararı aldırdı teşekkürler Can Bey

Derya Erdoğan

Can Bey birçok emlak işlerimde yardımcı oldu.Gerek ekip arkadaşları gerekse kendi çalışmalarından çok memnun kaldım.Bu alanda Ankara da tek .

Yavuz Kızıldel

Evime 2 hafta içinde yeni kiracı bulan Remax lot ve Can alisbah bey e yakın ilgi ve yardımları için teşekkür ederim.

Onur Akta

Ilgi ve alakası için Can Bey'e çok tesekkur ederim. Kendisinin hem alimdan önce hem de alimdan sonra çok yardımı oldu.

Fulya Uzer

Son bir yil icinde 1 satis ve 2 kiralama gerceklestirdik. Titiz, ozenli ve hizli bir calisma yontemleri var. Tesekkurler.

Burcu Bayram

Can bey ile gayrimenkul arayışımızda tanıştık.Dostane yaklaşımı ve sektöre olan hakimiyeti sayesinde güvenli ve hızlı bir şekilde sonuca ulaştık.Can bey ve Aynur hanımın başarıları daim olsun

Gürol Sultanoğlu

Profesyonel yaklaşımınız ve dostane tutumunuz ile bizim için vazgeçilmezsiniz.Gayrimenkul denince akla gelen ilk isim.....tüm çalışmalarımızda sizinle çalışmanın bir ayrıcalık olduğunu bize gösterdiğiniz için; başta size ve tüm ekibinize teşekkür eder; her geçen gün yükselen grafiğinizin ve başarılarınızın artarak devamı etmesini dilerim.

Fidem Ciftci

Can bey ve Aynur hanimla yakin bir tarihte gayrimenkul islemi yaptik.Daha onceleride Can bey ile gayrimenkul islemi yapmistik.Islem suresince bize yasattiklari konfor dolayasiyla Can bey ve ekibine tesekkur ederiz.Bir kere daha onlarla calismanin bir ayricalik oldugunu anlamis olduk .

Murat Mörel

Konutumuzun satış sürecinde Can Bey ve ekibi ile çalışma fırsatı bulduk. Her aradığımızda ulaşabildiğimiz, bizi doğru yönlendiren bir ekip. Çalışmalarında başarılar dilerim

Mustafa Çit

Officium Beytepe projesindeki ofisimizi satın alırken Can Alisbah ve Gürsoy Bey ile tanıştık hem satış esnasında hemde daha sonraki işlemlerde çok yardımcı oldular. Bundan sonraki alım satım işlerimde yine Can Bey ve ekibi ile çalışmayı düşünüyorum.

Erhan Deniz

Can Bey ve yardımcısı Gürsoy Bey’e bize müşteriden öte dost muamelesi yaptıkları için çok teşekkür eder, iyi çalışmalar dilerim.

Çiğdem Kurşun

Can Alisbah ve satış danışmanı Gürsoy Bey ile Officium Beytepe projesindeki ofisimizi satın alırken tanıştık, satış işlemlerinde ve satış sonrasında ki işleyişte özellikle Gürsoy Bey çok yardımcı oldular, Bundan sonraki alım/satım işlemlerinde yine Can bey ve Gürsoy bey ile çalışmayı herzaman düşünürüm.

Serdar Zeybek

Officium projesinden ofis satın alma ve satın aldığımız ofisi tekrar kiraya verme sürecinde, Can bey ve ekibinden Gürsoy bey bize çok yardımcı oldular. Kendilerine yardımları için teşekkür ederiz.

Aydanbelir Bulut

Can beyden aldığımız hizmetten çok memnun kaldım. Teşekkür ederiz.

Tayfun Cerrah

Her türlü işimizi saygı çerçevesinde, yardımsever, güler yüzlü ve problemleri en iyi şekilde sonuca ulaştırarak tamamladı. Bu konuda çok başarılı.

Atilla Kezek

En kısa sürede kiraya vermemde yardımcı oldu. Bu süreçte keyifli bir ilişkimiz oldu ve güzel bir şekilde geçirdik. Çok memnun kaldım.

Zahide Tekin

Can bey ve ekibinden çok memnun kaldık. İletişimimiz işlem sürecimiz boyunca çok iyiydi ve hala görüşmeye devam ediyoruz.

Can Kuşhan

Can Bey ve ekibi ile gayrimenkullerimizin kiralanması konusunda uzun yıllardır çalışıyoruz. Deneyimi, prensipli tutumu, dürüstlüğü ve çalışma azmi bize her zaman tercihimizin doğruluğunu gösterdi. Kendisine ve ekibine kendim ve ailem adına tekrar teşekkür ediyorum ve başarılarının devamını diliyorum...

Ebru Auf

Offcium Beytepe Projesi'ne geçerken uğrayıp, satış danışmanı Alev Hanım'ın profesyonel ve bir o kadar da candan yaklaşımı sayesinde ofis sahibi olduk. Doğru şirket, doğru satış danışmanı, doğru yönetici (Can Bey'e de teşekkürler), doğru proje...

Mehmet Auf

Officium Projesi hakkında bilgi almak için tanıştığımız Alev Yılmaz Hanım satışa çok başarılı bir danışmanlık yaptı. İhtiyacımıza uygun doğru çözümü sundu. Bütün süreç boyunca çözüm odaklı, yardımsever ve müşteri memnuniyetini öne çıkaran bir tutum i

Deniz Kaydı

Yaşamkent de bulunan Officium projenizden eşim ve kendim adıma olmak üzere 2 adet ofis aldım. Kararsız geldiğimiz satış ofisinizden Alev Hanım sayesinde 2 adet ofis alarak çıktık.Çok karlı bir yatırım yaptığımızı düşünüyoruz. Çok teşekkür ederiz..

Tülay Bayrak

Can Bey işinizde çok profosyonel, güvenilir ve zekisiniz. Tavsiyeniz üzere almış olduğum arsa dan birbuçuk yıl içinde yüzde 300 kar etmiş durumdayım. Size ve Hengem bey e teşekkür az kalır. Bide bana site içerisinde uygun bir ev bulsanız çooook tşk.

Meral Tarkan Şahin

"Fairy tales can come true, it can happen to you..."
Sn. Can Alisbah hayallerimizi gerçekleştirmemizi sağladı. Can Bey ve ekibi bir aile ortamında hayal ettiğimiz evin satın alma sürecini kısa sürede ve problemsiz tamamladı. Çok teşekkür ediyoruz...

Selin Sevil Gürgan

Can Bey hem güvenilir ve profesyonel yaklaşımı hem de bize vermiş olduğu yerinde tavsiyeleri ile ev-arsa alım satım ve kiralama işlerimizi çok hızlı ve sorunsuz bir şekilde halleti. Kendisi ile daha uzun yıllar birlikte çalışacağımıza inanıyoruz

Yalçın Akyeli

Sn. Can Alisbah ile uzun yıllardır çalışmaktayım. Her konuda kendisine güvenir, tavsiyeleri ve yönlendirmeleri ile çeşitli yatırımlar yaparım.
Çayyolu'nda açtıkları REMAX LOT olarak Gayrimenkul sektörüne çok şey katacaklarına inanıyorum.

Harun Kabasakal

İlk defa tanıştığımız Can Alisbah ve ekip arkadaşlarının profesyonellikleri, samimi davranışları yaratıcı çalışma ortamları verdikleri güven alışılmışların çok ötesinde. Sektörde farklı bir atmosfer oluşturmuş ve çıtayı yükseltmiş.Tebrikler...

Çağrı Tamur

Can bey ile ilk ticari ilişkimiz, dün satılan arazimiz sayesinde oldu. Çok kısa sürede işimizi halletti. Kendisine ilgisinden ötürü çok teşekkür ediyorum, başarılar diliyorum.

Firat Seyman

SN.CAN ALİSBAH, la şu anda oturmakta olduğum evimin satış aşamasında tanıştım, dürüstlüğü ve birikimiyle bize profesyonel destek sagladı, sayesinde aldığım gayrimenkulden ciddi bi kazanç sağladım, REMAX ailesinde kendisine başarılar dilerim.

Ali Barbaros Solmaz

Can Bey'le yıllardır calısırım.Remax ile ilk isimizi yaptık.Can Bey her zaman ki gibi cok hızlı bir sekilde istediğimiz fiyata evimizi sattı.Kendisine cok tesekkur ederim.Bu arada ofisinin de cok guzel oldugunun altını cizmek isterim.

Hakan Özerkliğ

Sn. Can Alisbah ile yaklaşık 11 yıldır çalışıyorum. Gayrimenkul sektöründe tanıştığım en dürüst, en güvenilir, en bilgili ve de ömrüm boyunca iş yaptığım en mükemmel kişilerden biri. Remax'ta çalışması inanın Remax için çok büyük kazanç.

Lütfen Ad ve Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.