RE/MAX'im Özel Ağ
Fores 2 / Şişli - Bomonti
Cumhuriyet Mah. İncirlidede cad. No:2 Elysium Fantastic A blok D:4 Şişli-Bomonti
Şişli / İstanbul-Avrupa
0212 397 11 00
0212 225 91 59
info2@remax-fores.com
Ofisin Konumu
Yol Tarifi
Gayrimenkul Danışmanı
Olmak İster misiniz?
İletişim Formu
10.
Yıl
RE/MAX Fores 2
RE/MAX FORES Gayrimenkulde DOĞRU ADRES…

FORES Gayrimenkul, 2005 yılı Mayıs ayında Ataşehir' de kurularak, emlak dünyasına hızlı bir giriş yaptı. FORES Gayrimenkul, kısa sürede büyüyerek güçlü ve güvenilir bir emlak şirketi oldu. 2009 yılında ise bu gücünü RE/MAX Franchise' ı alarak büyük hedeflerine ulaşmak için kendisine yeni bir yol haritası çizdi. RE/MAX FORES aynı zamanda popüler Projelerde 1. El Satış ve 2. El Satış&Kiralama çalışmalarını başarı ile yerine getirdi yüzlerce satıcının ve alıcının güvenini kazandı. Profesyonellik ve dürüstlüğünden ödün vermeden çalışmalarına her gün hız kazandırdı.

RE/MAX FORES profesyonel ekibiyle güçlü bir oluşumla yükselişine İstanbul Anadolu yakasında Ataşehir, Avrupa yakasında ise Şişli ve 5.Levent ofisleri ile devam ettirmektedir.

RE/MAX FORES' de portföye özel Pazarlama kanallarımız ile gayrimenkulünüz sizi memnun edecek en yüksek ekonomik faydayı sağlayacak ve güvenli bir şekilde, en kısa zamanda kiralanır ya da satılır.
Konut ya da ticari ne ararsanız arayın, hayal ettiğiniz gayrimenkulü RE/MAX FORES' te bulursunuz. Geniş portföy yelpazesiyle yatırımınıza ve ihtiyaçlarınıza anında cevap verir.

% 100 müşteri memnuniyeti odaklı satış ve pazarlama sistemimiz birbirine en uygun alıcı ve satıcıları bir araya getirerek sorunsuz, kaliteli hizmeti sunmayı amaçlar.

% 100 güven duyulan emlak şirketimizin ve profesyonel gayrimenkul danışmanlarımızın başarısının sırrı müşteri isteklerini, ihtiyaçlarını iyi anlamak ve doğru strateji ile harekete geçip, maksimum fayda sağlayarak işlemleri gerçekleştirmesinden geçer.

RE/MAX FORES Profesyonel gayrimenkul danışmanları mesleki gelişimleri için sürekli eğitimlere katılarak güncel gelişmeleri takip edip, alım-satım ve kiralama işlemlerinizde istediğiniz gayrimenkullerle ilgili ücretsiz ekspertiz raporlarını müşterilerine sunarak doğru kararlar vermelerine yardımcı olurlar.
Her zaman gayrimenkulle ilgili danışacağınız, güveneceğiniz RE/MAX FORES' li bir gayrimenkul danışmanınız olsun.

GÖRÜŞMEKTE FAYDA VAR…


BROKERLAR
OFİS İDARİ KADROSU
GAYRİMENKUL DANIŞMANLARI (RAPP SİSTEM)
SON EKLENEN MÜŞTERİ YORUMLARI
Yorum Yapılan GD. Akın Çakır
Daire gösterimi anında son derece saygılı, bilgili ve güler yüzlü bir yaklaşım sergiledi. Akın ÇAKIR beye yardımları için teşekkür ederim. / Puan: 5
Selma Harmancı17.10.2018
Yorum Yapılan GD. Akın Çakır
Akın Bey müşteri odaklı ve güven veren bir insansınız. İlgili ve yardım sever bir insan olduğunuz için teşekkür ederim. / Puan: 5
Hüseyin Topkaya16.10.2018

Son Eklenenler
Satılık Residence
Sanayi, Güngören
İstanbul-Avrupa
700.000 ₺
  2+1   99 m²   6. Kat
Kiralık İşyeri
Sanayi, Güngören
İstanbul-Avrupa
2.500 ₺
  1+1   75 m²   1. Kat
Kiralık Pastane
Sanayi, Güngören
İstanbul-Avrupa
10.000 ₺
  1+1   175 m²   Zemin Kat
Bizi takip edin:
RE/MAX, RE/MAX COLLECTION, RE/MAX COMMERCIAL, ABOVE THE CROWD, RE/MAX BALLOON AND DESIGN (RE/MAX BALONU ve TASARIMI) vs RE/MAX International'ın tescilli ticari markası ve işaretidir. Türkiye ve KKTC’deki tüm marka hakları RE/MAX TÜRKİYE’ye aittir. Hiçbir surette izinsiz kullanılamaz.
Her ofisin sahibi ve işletmesi bağımsızdır.
Yasal Uyarı ve Kullanım Koşulları

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni

2019 © RE/MAX Türkiye   +90 (850) 888 8 769 (RMX)
Powered by