RE/MAX'im Özel Ağ
Fores 3 / 5. Levent
Güzeltepe Mah. 15 Temmuz Şehitler Cad. No: 10 Blok: A1 Dükkan: 2 - 5. Levent
Eyüp / İstanbul-Avrupa
0850 225 53 65
0212 225 91 59
info3@remax-fores-ist.com
Ofisin Konumu
Yol Tarifi
Gayrimenkul Danışmanı
Olmak İster misiniz?
İletişim Formu
2.
Yıl
RE/MAX Fores 3
RE/MAX FORES Gayrimenkulde DOĞRU ADRES…

FORES Gayrimenkul, 2005 yılı Mayıs ayında Ataşehir' de kurularak, emlak dünyasına hızlı bir giriş yaptı. FORES Gayrimenkul, kısa sürede büyüyerek güçlü ve güvenilir bir emlak şirketi oldu. 2009 yılında ise bu gücünü RE/MAX Franchise' ı alarak büyük hedeflerine ulaşmak için kendisine yeni bir yol haritası çizdi. RE/MAX FORES aynı zamanda popüler Projelerde 1. El Satış ve 2. El Satış&Kiralama çalışmalarını başarı ile yerine getirdi yüzlerce satıcının ve alıcının güvenini kazandı. Profesyonellik ve dürüstlüğünden ödün vermeden çalışmalarına her gün hız kazandırdı.

RE/MAX FORES profesyonel ekibiyle güçlü bir oluşumla yükselişine İstanbul Anadolu yakasında Ataşehir, Avrupa yakasında ise Şişli ve 5.Levent ofisleri ile devam ettirmektedir.

RE/MAX FORES' de portföye özel Pazarlama kanallarımız ile gayrimenkulünüz sizi memnun edecek en yüksek ekonomik faydayı sağlayacak ve güvenli bir şekilde, en kısa zamanda kiralanır ya da satılır.

Konut ya da ticari ne ararsanız arayın, hayal ettiğiniz gayrimenkulü RE/MAX FORES' te bulursunuz. Geniş portföy yelpazesiyle yatırımınıza ve ihtiyaçlarınıza anında cevap verir.

% 100 müşteri memnuniyeti odaklı satış ve pazarlama sistemimiz birbirine en uygun alıcı ve satıcıları bir araya getirerek sorunsuz, kaliteli hizmeti sunmayı amaçlar.

% 100 güven duyulan emlak şirketimizin ve profesyonel gayrimenkul danışmanlarımızın başarısının sırrı müşteri isteklerini, ihtiyaçlarını iyi anlamak ve doğru strateji ile harekete geçip, maksimum fayda sağlayarak işlemleri gerçekleştirmesinden geçer.

RE/MAX FORES Profesyonel gayrimenkul danışmanları mesleki gelişimleri için sürekli eğitimlere katılarak güncel gelişmeleri takip edip, alım-satım ve kiralama işlemlerinizde istediğiniz gayrimenkullerle ilgili ücretsiz ekspertiz raporlarını müşterilerine sunarak doğru kararlar vermelerine yardımcı olurlar.
Her zaman gayrimenkulle ilgili danışacağınız, güveneceğiniz RE/MAX FORES' li bir gayrimenkul danışmanınız olsun.

GÖRÜŞMEKTE FAYDA VAR…

BROKERLAR
OFİS İDARİ KADROSU
GAYRİMENKUL DANIŞMANLARI (RAPP SİSTEM)
SON EKLENEN MÜŞTERİ YORUMLARI
Yorum Yapılan GD. Julide Cavidan Yanık
Jülide Hanım ile 5. Levent kiralama hizmeti aldığımız süreçte tanıştık, kendisi açık sözlülüğü, doğru iletişimi ve yardımcı tavrı ile gerçekten zorlu bir kiralama sürecini tamamlamamızı sağladı. Çok teşekkürler. / Puan: 5
Afşin ÖZPINAR06.08.2018

Son Eklenenler
Bizi takip edin:
RE/MAX, RE/MAX COLLECTION, RE/MAX COMMERCIAL, ABOVE THE CROWD, RE/MAX BALLOON AND DESIGN (RE/MAX BALONU ve TASARIMI) vs RE/MAX International'ın tescilli ticari markası ve işaretidir. Türkiye ve KKTC’deki tüm marka hakları RE/MAX TÜRKİYE’ye aittir. Hiçbir surette izinsiz kullanılamaz.
Her ofisin sahibi ve işletmesi bağımsızdır.
Yasal Uyarı ve Kullanım Koşulları

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni

2019 © RE/MAX Türkiye   +90 (850) 888 8 769 (RMX)
Powered by