RE/MAX'im Özel Ağ
Franchise Fırsatları
Franchise
Başvuru Formu
Gayrimenkul ülkemizde her zaman en gözde yatırım aracı olarak yerini korudu. Özellikle profesyonel gayrimenkul pazarlaması yatırımcılar için son derece karlı bir işletme. Sizin de bu kazanca ortak olabilmeniz ve kendi işinizi kurabilmeniz amacıyla RE/MAX size önemli bir fırsat sunuyor. 30 yılı aşkın tecrübeyi ve bilgiyi sizlerle paylaşarak hayallerinize ulaşmanızı sağlıyor.
Uluslararası bir gayrimenkul şirketi sahibi olarak, siz de sadece dünyanın en çok gayrimenkul satan kuruluşunun bir parçası olmakla kalmaz, benzeri olmayan RE/MAX eğitimlerinin, teknolojisinin, etkinliklerin ve iletişim ağının avantajlarını kullanırsınız.

Her RE/MAX ofisi bağımsız bir franchise işletmesidir. Siz bir franchise aldığınızda belirli kriterlere uyan bir ofis kurmakla işe başlarsınız. Özel teknolojiyle donanmış ofisiniz, RE/MAX Akademi'de eğitimlerini almış Gayrimenkul Danışmanları ile faaliyete geçer. Her bir RE/MAX ofisinin internette kendi ana sayfaları vardır ve portföyleri internette ve intranette pazarlanır.

RE/MAX'de herkes diğer RE/MAX'lilerin başarılı olmasını ister.
Dario Castiglia | Bölge Direktörü, İtalya
RE/MAX'e katılınca herşey daha kolay olmaya başladı.
Alfonso Lacruz | Gayrimenkul Danışmanı, İspanya
Eğitim sistemimiz dünyanın en iyisi.
Konstantinos Kolovos | Broker/Owner, Yunanistan
RE/MAX'de siz büyük bir takımın parçası olur ve her zaman destek alırsınız.
Martina Meister | Gayrimenkul Danışmanı, İspanya
RE/MAX size ne sunar?
Nasıl RE/MAX'e katılırım?
Eğer başarı için azim ve isteğiniz var ise, hemen Bize Ulaşın veya Internet sistemize bilgilerinizi bırakın. Bir yetkilimiz en kısa zamanda sizinle irtibata geçecektir. Başarıya giden yolunuzu hemen başlatalım!
RE/MAX'e katılmanın avantajları
Marka bilinirliği
95'in üzeri ülkede, 6.700 den fazla ofisde, 100.000'den fazla gayrimenkul danışmanı; dünyaca ünlü RE/MAX sıcak hava bolonu logosu altında çalışıyor. Dünyanın 1 numaralı gayrimenkul markasıda, kimse RE/MAX'den daha fazla gayrimenkul satmıyor.
Kurumsal kültür ve iş ağı
Birimiz hepimiz, hepimiz birimiz için; RE/MAX'de biz kendimizi dev bir takımın parçası olarak görürüz. Danışmanlarımız teknolojik ve bölgesel olarak bizbirlerine destek olue, deneyim ve fikirlerini paylaşırlar. Bu sinerji ulusal ve uluslararası toplantılarla pekiştirilir.
Kariyer eğitimleri
Bir RE/MAX profesyoneli olarak kariyerinizin her noktasında 1. sınıf eğitimler ile desteklenirsiniz. Farklı konu ve içerikte sunulan bu eğitimler ile, her birey kendi potansiyelini en üst düzeye çıkartarak, strateji ve yeteneklerini geliştirir ve başarıya doğru yol alır.
Pazarlama
Global RE/MAX markası ile iş hayatınızın her noktasında hizmetinizi ve farklılığınızı öne çıkartacak pazarlama teknikleri ve marka bilinirliği, size kolaylık ve avantajlar sağlayarak, başarının yolunu açacak.
Teknoloji
Hem ofisiniz, hem siz kullanıma hazır, profesyonel on-line teknolojiler ile yapılandırılır. İş süreçlerinizin her aşamasında zaman tasarrufu, hizmet kalitesi ve bilgiye ulaşma kolaylığı sağlar.
Bilgi paylaşımı
RE/MAX ailesinin bir parçası olarak her Gayrimenkul Danışmanı, bilgi, deneyim ve fikirlerini birbirlerine aktarır. Birlikte daha güçlüyüz!
ISO 10002:2018 Sertifikalı
Bizi takip edin:
RE/MAX, RE/MAX COLLECTION, RE/MAX COMMERCIAL, ABOVE THE CROWD, RE/MAX BALLOON AND DESIGN (RE/MAX BALONU ve TASARIMI) vs RE/MAX International'ın tescilli ticari markası ve işaretidir. Türkiye ve KKTC’deki tüm marka hakları RE/MAX TÜRKİYE’ye aittir. Hiçbir surette izinsiz kullanılamaz.
Her ofisin sahibi ve işletmesi bağımsızdır.
Yasal Uyarı ve Kullanım Koşulları

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni

2021 © RE/MAX Türkiye   +90 (850) 888 8 769 (RMX)
Powered by