RE/MAX'im Özel Ağ
Sevinç Uraz
Bana Sorabilirsiniz...
Barbaros Mah. Sütçüyolu Cad. No : 73 / A Kat : 2 ( Palladium Karşısı )
Ataşehir İstanbul-Anadolu
9.
Yıl
Sevinç Uraz Hakkında
Ankara doğumluyum, orta ve lise tahsilimi Ankara Yükseliş Kolejlinde tamamladıktan sonra İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Doğu Dillerinde yüksek tahsilimi bitirdim.
 
1989 yılında Dışbank Dış İşlerde çalışmaya başladım, 2 yıllık bankacılık deneyimi sonrasında özel bir şirkette 2 yıl Dış Ticaret Müdürlüğü yaptım. Buradan Çolakoğlu Şirketler Gurubu Med Union Containers A.Ş. de İthalat Müdürü olarak geçtim,
18 sene çalıştığım şirketten Genel Müdür yardımcısı olarak emekli oldum.
 
Kurumsal şirketlerde çalışmanın getirdiği güven nedeni ile çalışma hayatıma Re/max bünyesinde, Re/max Fores de devam ediyorum.
 
1994 yılından bu yana Ataşehir de yaşamaktayım. İlk yatırımım 1. etap Doğu Ataşehir Manolya bloklarındaydı, zaman içerisinde 2. etap Gardenyalarda yaşadım ve daha sonra Ant Yapı projelerinden 7000 A Residence de yaşamıma devam ettim. Kısaca 21 yıllık çalışma hayatımda birikimlerimi Ataşehir’de yatırım yaparak değerlendirdim. Bu nedenle Ataşehirin tüm yapılanmasını yakından takip ettim.
 
18 yıldır Doğu ve Batı Ataşehiri yakından takip eden biri olarak sizlere bütçenize ve hayallerinize uygun mekanları sunmak ve bu büyük Re/max ailesinin başarılı bir parçası olmak dileğim.
 
Mutlu ve hayallerinizin gerçekleştiği günlerde yollarımızın kesişmesi dileği ile.
RE/MAX Eğitim & Sertifikaları:
2012
2015
Müşteri Yorumları (0)Yorum Yaz

Son Eklenenler Son İşlemlerim
Bizi takip edin:
RE/MAX, RE/MAX COLLECTION, RE/MAX COMMERCIAL, ABOVE THE CROWD, RE/MAX BALLOON AND DESIGN (RE/MAX BALONU ve TASARIMI) vs RE/MAX International'ın tescilli ticari markası ve işaretidir. Türkiye ve KKTC’deki tüm marka hakları RE/MAX TÜRKİYE’ye aittir. Hiçbir surette izinsiz kullanılamaz.
Her ofisin sahibi ve işletmesi bağımsızdır.
Yasal Uyarı ve Kullanım Koşulları

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni

2019 © RE/MAX Türkiye   +90 (850) 888 8 769 (RMX)
Powered by