RE/MAX'im Özel Ağ
Mustafa Aslan
Bana Sorabilirsiniz...
Hamidiye Mh. Barış Yolu Cd. Ağaoğlu My Country Club No:4 H
Çekmeköy İstanbul-Anadolu
19.
Yıl
Mustafa Aslan Hakkında
HİZMETİN DOĞRU ADRESİ
1969 Erzurum doğumluyum. Lise öğrenimimden sonra ilk iş hayatıma Ülker Gıda’ da bilgi işlem bölümünde bilgisayar operatörü olarak 4 yıllık süren çalışmamdan sonra Askerlik görevimi yerine getirdim.
Askerlik dönüşü 3 yıl değişik yayın evlerinde halkla ilişkiler ve editör yardımcılığı görevlerinde bulundum.1994 yılındaki yerel seçimlerde eski İstanbul Belediye Başkanı Recep Tayyip Erdoğan Bey’in seçim kampanyasında teknik koordinatör olarak başladığım çalışma Sayın Erdoğan’ın başkanlığı bıraktığı döneme kadar basın yayın ve kültür etkinlikleri ekibinde 150’nin üzerinde ulusal ve uluslararası etkinlikte teknik koordinatör olarak aktif görev aldım.
Ekim/2000’de RE/MAX ailesi ile tanıştım. Remax’in gayrimenkul sektöründeki açığı kapatacak kadar organize, profesyonel ve ekip çalışma ruhu beni sistemin içinde bu zamana kadar kalmama sebep oldu.


Mustafa ASLAN
RE/MAX ABC
Gayrimenkul Danışmanı
AĞAOĞLU TOWERLAND SKY TOWERS
RE/MAX Eğitim & Sertifikaları:
Müşteri Yorumları (0)Yorum Yaz

Son Eklenenler Son İşlemlerim
Bizi takip edin:
RE/MAX, RE/MAX COLLECTION, RE/MAX COMMERCIAL, ABOVE THE CROWD, RE/MAX BALLOON AND DESIGN (RE/MAX BALONU ve TASARIMI) vs RE/MAX International'ın tescilli ticari markası ve işaretidir. Türkiye ve KKTC’deki tüm marka hakları RE/MAX TÜRKİYE’ye aittir. Hiçbir surette izinsiz kullanılamaz.
Her ofisin sahibi ve işletmesi bağımsızdır.
Yasal Uyarı ve Kullanım Koşulları

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni

2019 © RE/MAX Türkiye   +90 (850) 888 8 769 (RMX)
Powered by