RE/MAX'im Özel Ağ
Kamuran Güralp
Bana Sorabilirsiniz...
Mithatpaşa Caddesi No:804/6-A Köprü Mahallesi
Konak İzmir
13.
Yıl
Kamuran Güralp Hakkında
Gayrimenkulle ilgili herşey için.....
1974 yılında İzmir'de doğdum. Özel Türk Koleji'nde ortaokul eğitiminden sonra lise eğitimimi Amerika Birleşik Devletleri'nde devam ettim. 1992 yılı itibari ile Bilkent Üniversitesi Ekonomi Fakültesinde eğitimime başladım.Mezuniyet sonrası birçok sertifika ve lisans eğitimlerini başarı ile tamamladım.
Satış sektöründeki iş tecrübeme Citibank Türkiye bünyesinde Bölge Satış Yöneticisi olarak devam ettikten sonra, gelişmekte olan kimya sektörünün öncü kuruluşlarından birinde Türkiye Eğitim Müdürlüğü pozisyonunda görev yaptım.
Uzun yıllardır takip ettiğim gayrimenkul sektörüne Re/Max ailesinde devam kararı satış hayatımdaki son ve en önemli kilometre taşı olacağı inancına sahip olarak dahil oldum. Bu doğrultuda gayrimenkul sektöründe oluşan arz ve talebi en iyi şekilde değerlendirip en kaliteli hizmeti verme amacı taşıyorum.11 yıllık gayrimenkul danışmanlığı tecrübemi Ticari Gayrimenkul, Yatırım uzmanlığı ve Proje Pazarlama segmentlerinde faal olarak devam etmekteyim.
Bildiği Diller: Fransızca, İngilizce,
RE/MAX Eğitim & Sertifikaları:
Müşteri Yorumları (0)Yorum Yaz

Son Eklenenler Son İşlemlerim
Bizi takip edin:
RE/MAX, RE/MAX COLLECTION, RE/MAX COMMERCIAL, ABOVE THE CROWD, RE/MAX BALLOON AND DESIGN (RE/MAX BALONU ve TASARIMI) vs RE/MAX International'ın tescilli ticari markası ve işaretidir. Türkiye ve KKTC’deki tüm marka hakları RE/MAX TÜRKİYE’ye aittir. Hiçbir surette izinsiz kullanılamaz.
Her ofisin sahibi ve işletmesi bağımsızdır.
Yasal Uyarı ve Kullanım Koşulları

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni

2020 © RE/MAX Türkiye   +90 (850) 888 8 769 (RMX)
Powered by