RE/MAX'im Özel Ağ
Serpil Çalışkan
Bana Sorabilirsiniz...
Nisbetiye Cad. Levent 1 Apt.No:34 D:29/A Levent
Beşiktaş İstanbul-Avrupa
5.
Yıl
Serpil Çalışkan Hakkında
-Değişmeyen Tek Şey Değişimdir
Ben Serpil Çalışkan;İzmir'liyim, Dokuz Eylul Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği Bölümü mezunuyum.Bir süre Anadolu'nun farklı kentlerinde öğretmen ve Yöneticilik yaptktan sonra İstanbul'da Kabataş Erkek Lisesi Kadıköy Anadolu Lisesinde çalıştım. Ayrıca Doğuş, Yeditepe, Bilgi Üniversitelerinde görev yaptım.
Gayrimenkul hepimizin hayatında önemli bir yer almıştır ama ben bu sektöre farklı bir pencereden bakıyordum .Kendi gayrimenkul gereksinimlerinde yaşadığım deneyimler bu sektörde bir şeylerin değişmesi gerektiğini düşündüğüm sırada Re/Max le yolum kesişti ve 2004 yılından bu yana severek yapıyorum.Evliyim, 2 kız evlat sahibiyim, okumayı, gezmeyi, tiyatro, sinemayı, müziği çok severim.
Çalıştığım Bölgeler Levent, Etiler Akatlar, Ulus başta olmak üzere Beşiktaş Bölgesi ve kendi yaşadığım bölge olan Zekeriyaköy, Demirciköy, Uskumruköy, Kumköy, ve Boğaz Hattı.
Bildiği Diller: İngilizce,
RE/MAX Eğitim & Sertifikaları:
Müşteri Yorumları (0)Yorum Yaz

Son Eklenenler Son İşlemlerim
Bizi takip edin:
RE/MAX, RE/MAX COLLECTION, RE/MAX COMMERCIAL, ABOVE THE CROWD, RE/MAX BALLOON AND DESIGN (RE/MAX BALONU ve TASARIMI) vs RE/MAX International'ın tescilli ticari markası ve işaretidir. Türkiye ve KKTC’deki tüm marka hakları RE/MAX TÜRKİYE’ye aittir. Hiçbir surette izinsiz kullanılamaz.
Her ofisin sahibi ve işletmesi bağımsızdır.
Yasal Uyarı ve Kullanım Koşulları

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni

2020 © RE/MAX Türkiye   +90 (850) 888 8 769 (RMX)
Powered by