RE/MAX'im Özel Ağ
Erhan Saygı
Bana Sorabilirsiniz...
Cemal Gürsel Cad. No: 426 D: 4
Karşıyaka İzmir
12.
Yıl
Erhan Saygı Hakkında
GAYRİMENKUL BİZİM İŞİMİZ!
Türk silahlı kuvvetlerinde 38 yıl muhtelif kıta, fabrika, karargah, yurtdışı geçici görevlerde subay olarak hizmet ettikten sonra 2008 yılında emekli oldum.2009-2012 yılları arasında RE/MAX FİNAL BALÇOVA/İZMİR'de gayrimenkul danışmanlığı(3 yıl), 2012-2016 yılları arasında RE/MAX MODEL KARŞIYAKA İZMİR'de gayrimenkul danışmanlığı(4yıl), 2018 yılından beri de RE/MAX ZEYTİN2 gayrimenkul danışmanlığı yapmaktayım. Gayrimenkul danışmanlığı konusunda bugüne kadar birçok eğitim, sertifika, kurs aldım.
Bildiği Diller: İngilizce,
- TERCİHİNİZ RE/MAX ZEYTİN2 İSE, GAYRİMENKULDEKİ BEKLENTİLERİNİZ RASLANTILARA KALMAZ. ÇÜNKÜ SİZE VE İŞİMİZE “SAYGI” DUYUYORUZ!
-BUGÜNKÜ ŞARTLARINIZ GEÇMİŞİNİZİN ESERİDİR. FIRSAT VARKEN YARININIZA DOĞRU ADIMI, DOĞRU ÇÖZÜM ORTAĞINIZ RE/MAX ZEYTİN2 İLE ATINIZ!
RE/MAX Eğitim & Sertifikaları:
Uzmanlık Bölgesi
Mustafa Kemal Demirköprü Latife Hanım Mavişehir İnönü
Müşteri Yorumları (0)Yorum Yaz

Son Eklenenler Son İşlemlerim
Kiralık Villa
Mavişehir, Karşıyaka
İzmir
12.000 ₺
  4+1   440 m²   Bahçe Triplex
Bizi takip edin:
RE/MAX, RE/MAX COLLECTION, RE/MAX COMMERCIAL, ABOVE THE CROWD, RE/MAX BALLOON AND DESIGN (RE/MAX BALONU ve TASARIMI) vs RE/MAX International'ın tescilli ticari markası ve işaretidir. Türkiye ve KKTC’deki tüm marka hakları RE/MAX TÜRKİYE’ye aittir. Hiçbir surette izinsiz kullanılamaz.
Her ofisin sahibi ve işletmesi bağımsızdır.
Yasal Uyarı ve Kullanım Koşulları

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni

2020 © RE/MAX Türkiye   +90 (850) 888 8 769 (RMX)
Powered by