RE/MAX'im Özel Ağ
Broker / Owner Nükhet Çetin Alp
Bana Sorabilirsiniz...
Girne Mahallesi Girne Caddesi Omega Deniz Plaza No:117 Daire:1
Maltepe İstanbul-Anadolu
16.
Yıl
Nükhet Çetin Alp Hakkında
19 Yıllık RE/MAX Tecrübesi ve Sektör Bilgisi ile GAYRİMENKULÜNÜZDE KARİYERİNİZDE NÜKHET ALP ile EMİN ELLERDE !!!
Merhaba,

Dünyanın en güzel şehirlerinden biri olan İstanbul doğumluyum ve Ankara Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı mezunuyum.

Sevgili eşim, yol arkadaşım ve ortağım Sevgili Teoman ALP ile 14 yıldır evliyiz ve dünya tatlısı ŞEVVAL adında 9 yaşında bir kızımız var. Biz hem aşkı hem işi birlikte yürüten ve bundan büyük keyif alan ender çiftlerden biriyiz.

19 yıl önce Üniversiteyi yeni bitirdiğim dönemde yolum RE/MAX markası ile kesişti. Yıllardır Gayrimenkul işinde ve RE/MAX te olmaktan dolayı büyük mutluluk duydum. Genç yaşlarda verdiğim bu kararın ne kadar isabetli olduğunu geçen 19 yıl içinde çok net gördüm ve bir gün bile başka bir iş yapmayı hiç düşünmedim.

Uzun yıllar süren aktif GAYRİMENKUL DANIŞMANLIĞI kariyerime, 2014 yılında Sevgili Eşim Teoman ve yıllardır aynı sektörden yakın dostlarım olan Sevgili Elvin ve Bülent ile birlikte kurduğumuz, RE/MAX Lotus" ta Şirket Ortağı/BROKER olarak bu güzel mesleğe devam ediyorum.

RE/MAX Lotus, saha ve gayrimenkul danışmanlığı tecrübesine sahip, piyasa ve sektör bilgisi ile birçok gayrimenkulün Alınmasına/Satılmasına yardımcı olmuş profesyonel 4 BROKER ve işini AŞK İle yapan her biri Bölgesinde/Konusunda UZMAN 60 Gayrimenkul Danışmanı ile hem MÜŞTERİLERİMİZ için hem de yeni GAYRİMENKUL DANIŞMANI ADAYLARI için en doğru adres !!!

GAYRİMENKULÜNÜZDE KARİYERİNİZDE RE/MAX LOTUS İLE GÜVENİLİR ELLERDE...

Siz"de Gayrimenkul ALMAYI/SATMAYI düşünüyorsanız, yada yeni bir İŞ yeni bir KARİYER arıyorsanız !!! Hadi gelin bir kahve eşliğinde ihtiyacınız hakkında sohbet edelim ...

Nükhet ALP
Broker/Owner


RE/MAX Eğitim & Sertifikaları:
2015
2020
Müşteri Yorumları (0)Yorum Yaz

Son Eklenenler Son İşlemlerim
ISO 10002:2018 Sertifikalı
Bizi takip edin:
RE/MAX, RE/MAX COLLECTION, RE/MAX COMMERCIAL, ABOVE THE CROWD, RE/MAX BALLOON AND DESIGN (RE/MAX BALONU ve TASARIMI) vs RE/MAX International'ın tescilli ticari markası ve işaretidir. Türkiye ve KKTC’deki tüm marka hakları RE/MAX TÜRKİYE’ye aittir. Hiçbir surette izinsiz kullanılamaz.
Her ofisin sahibi ve işletmesi bağımsızdır.
Yasal Uyarı ve Kullanım Koşulları

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni

2021 © RE/MAX Türkiye   +90 (850) 888 8 769 (RMX)
Powered by