RE/MAX'im Özel Ağ
Broker / Owner Teoman Alp
Bana Sorabilirsiniz...
Girne Mahallesi Girne Caddesi Omega Deniz Plaza No:117 Daire:1
Maltepe İstanbul-Anadolu
16.
Yıl
Teoman Alp Hakkında
“Sevdiklerinin hak ettiğini düşündüğü hizmeti herkese sunabilmek idealinde”
İstanbulda doğan Teoman Alp orta öğrenimini Bakırköy Özel Çavuşoğlu Lisesinde tamamladı. İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesinden mezun oldu. 6 yıl boyunca Moda ve Tekstil sektöründe, konusunda Avrupa ve Ortadoğunun en büyük tekstil kuruluşunda, çeşitli pozisyonlarda üst düzey yönetici olarak çalıştı.

Tampa (Florida) Üniversitesinde İşletme Masterı yaptı. Türkiyeye dönerek aynı tekstil kuruluşunda 2 yıl boyunca CEO ve ortak sıfatı ile görev yaptı. Ağrı-Patnosda Vatani görevini tamamladıktan sonra İstanbulda toplu konut ve ticari gayrimenkul alanında, Türkiyenin önde gelen kuruluşlarına proje geliştirme ve arz - talep organizasyonu konusunda danışmanlık hizmeti veren bir kuruluşta yurt dışı ilişkiler ve proje danışmanlığı yaptı.

Kendi çalışma ahlakını, doğruluğunu, özenini, pozitif enerjisini, çevresine değer katma ve toplumda pozitif fark yaratma ihtiyacını şu anda birlikte çalıştığı değerli iş ortaklarında da gördükten sonra:

'Ben -konusu her ne olursa olsun- böyle insanlardan hizmet almak isterim' dedi.

Doğruluğu, Dürüstlüğü, Dinamizmi, Özeni, Pozitif enerjisi ile...

'Sevdiklerinin hak ettiğini düşündüğü hizmeti herkese sunabilmek idealinde'


Blues, Jazz, Türk Sanat Müziği, Türk Halk Müziği dinlemeyi, yemek yapmayı ve yemeyi, bahçe işleri ile uğraşmayı, kitap okumayı, belgesel izlemeyi, sinemada film seyretmeyi, dostlar arasında olmayı, uçmayı, deniz kenarında olmayı, seyahat etmeyi, her şeye rağmen İstanbulda yaşamayı ve işlerini iyi yapan insanları seviyor. Halen Konut Dergisinde yazmakta.

You Can Have Your Real Estate Consulting Service In English Too.
DEDICATED SOLUTIONS IN COMMERCIAL&RESIDENTIAL REAL ESTATE...
Konutta ve Ticari Gayrimenkulde Adanmış Çözümler
RE/MAX Eğitim & Sertifikaları:
2020
Müşteri Yorumları (1)Yorum Yaz
teoman lisedeykende çalışkanlığı, efendiliğiyle farklıydı herkesten.hayatta başarılı olacağını tahmin ediyordum, yanılmamışım.dahada iyi yerlerde görmeyi dilerim... / Puan: 5
ali akgun

Son Eklenenler Son İşlemlerim
Satılık Tarım
Akören, Silivri
İstanbul-Avrupa
950.000 ₺
  4160 m²
ISO 10002:2018 Sertifikalı
Bizi takip edin:
RE/MAX, RE/MAX COLLECTION, RE/MAX COMMERCIAL, ABOVE THE CROWD, RE/MAX BALLOON AND DESIGN (RE/MAX BALONU ve TASARIMI) vs RE/MAX International'ın tescilli ticari markası ve işaretidir. Türkiye ve KKTC’deki tüm marka hakları RE/MAX TÜRKİYE’ye aittir. Hiçbir surette izinsiz kullanılamaz.
Her ofisin sahibi ve işletmesi bağımsızdır.
Yasal Uyarı ve Kullanım Koşulları

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni

2021 © RE/MAX Türkiye   +90 (850) 888 8 769 (RMX)
Powered by