RE/MAX'im Özel Ağ
Menderes Başkan
Bana Sorabilirsiniz...
Royal Plaza No:18 Kat:13-14
Kadıköy İstanbul-Anadolu
12.
Yıl
Menderes Başkan Hakkında
Menderes Başkan Yildiz Şampiyon
1978 yılında İstanbul'da doğdum. İstek Vakfı Lisesinden 1996 yılında mezun olduktan hemen sonra Bradford College / Boston'da 1 yıl süreli English As a Second Language programına katıldım. Lisans eğitimimi Doğu Akdeniz Üniversitesi, İletişim Fakültesi, Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünde 2001 yılında tamamladım.
Profesyonel iş hayatıma, Türkiye'nin önde gelen Reklam ve Tanıtım firmalarının Halkla İlişkiler departmanlarında başladım. Dünya gazetesinde Yönetim depatmanında ve aynı zamanda Dünya Tekstil, International Textiles ve Dünya Bodywear dergilerinin Editörlüğünü yaptım. Biofarma İlaç San. ve Tic. A.Ş.'de üst düzey yönetim asistanlığı ve İnsan Kaynakları'nda çalıştım. RE/MAX ailesine katılmadan önce sağlık sektörünün duayenlerinde Alman ve Vatan hastaneler grubunun Genel Direktörü'nün asistanı olarak çalıştım.
Dostlarım, arkadaşlarım ve ailemle birlikte olmak ve sosyal aktivitelerde bulunmak, seyahat etmek, farklı kültürlerden kşilerle tanışmak, farklı etnik yemeklerden tatmak, kuantum fiziği, Dharma ve kişisel gelişimle ilgili kitaplar okumak hobilerim arasında yer almaktadır.
Dünyanın hizmet alanında en önde gelen sektörlerinden Gayrimenkul alanında çalışmaya RE/MAX'ı tanıdıktan ve kendi işimi kurmayı istedikten sonra karar verdim.
Donanımlı, uyumlu, başarılı, zeki, takım ruhuna ve en önemlisi insan ilişkilerine inanan bir danışman olarak sizlere Gayrimenkul alanında hizmet etmekten çok mutlu olacağım.
Bildiği Diller: İngilizce,
RE/MAX Eğitim & Sertifikaları:
2019
Müşteri Yorumları (0)Yorum Yaz

Son Eklenenler Son İşlemlerim
Bizi takip edin:
RE/MAX, RE/MAX COLLECTION, RE/MAX COMMERCIAL, ABOVE THE CROWD, RE/MAX BALLOON AND DESIGN (RE/MAX BALONU ve TASARIMI) vs RE/MAX International'ın tescilli ticari markası ve işaretidir. Türkiye ve KKTC’deki tüm marka hakları RE/MAX TÜRKİYE’ye aittir. Hiçbir surette izinsiz kullanılamaz.
Her ofisin sahibi ve işletmesi bağımsızdır.
Yasal Uyarı ve Kullanım Koşulları

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni

2020 © RE/MAX Türkiye   +90 (850) 888 8 769 (RMX)
Powered by