RE/MAX'im Özel Ağ
Broker / Manager Bülent Yılmaz
Bana Sorabilirsiniz...
Zuhuratbaba Mah. İncirli Caddesi No: 71/8
Bakırköy İstanbul-Avrupa
15.
Yıl
Bülent Yılmaz Hakkında
Merhaba,
Ben Bülent YILMAZ
1974 doğumluyum.

Gayrimenkulden önce kendi sektörlerinin öncüleri olan firmalarda, önce Mağazacılık sonrasında GSM ve ofis makineleri sektörlerinde satış kadrolarında görev yaptım. Sonrasındaki 15 yılda ise gayrimenkul sektöründe Gayrimenkul Danışmanı ve yönetici olarak hizmet verdim. Sarıyer Boğaziçi Park Evleri"nde müteahhit firmanın elindeki son 31 dairenin satışını gerçekleştirdikten sonra aynı bölgede ve Zekeriyaköy"deki sitelerde satışlar yaptım. Sonrasında 5000 konutluk Evora İstanbul projesinde tek yetkili 2. El satış ve kiralama ofisinin kadrosunu oluşturarak yöneticilik görevleri yaptım. Çalıştığım emlak ofislerini kadro ve işlem hızı konusunda daha iyi hale getirdim.

Hali hazırda Gayrimenkul sektöründe Broker ve Gayrimenkul Danışmanlarına danışmanlık yapıyorum. Brokerlara ofislerinin kadrolarını büyütme, bölge hakimiyeti kurma, bir emlak ofisinden sürdürülebilir bir şirket olmaya giden yolda, Gayrimenkul Danışmanlarına ise portföyünün derinliğini ve değerini arttırma, işlem hızlarını arttırma, bölge hakimiyeti kurma ve sürdürülebilir bir şirket olmalarını sağlamak için danışmanlık yapıyorum.

Öğrenilebilir bir meslek olan Gayrimenkul danışmanlığı herkes için kendi işini en düşük maliyetle kurmanın en kazançlı yolu. Tasarruf edecek kadar kazanamadan, kendisini değerli hissedemeden çalışılan, düşük maaşlar alınan bir işten çok daha fazlasına ulaşabilmenin ilk adımı. Bu kararı alarak Gayrimenkul sektörüne katılanların girişimciliklerini, iletişim ve satış becerilerine dönüştürüyoruz. Kendilerini ilk fırsatta harcanabilir bir rakam olarak gören patronları ve müdürleri yerine kendileri için sağlam bir gelecek inşa etmeleri için birlikte çalışıyoruz.

Hakkımda paylaşılanlar:

*** Ofis ve eğitim koçumuz Bülent Yılmaz ile her hafta 1-2 gün bir araya gelerek yaptığımız, büyüme odaklı çalışmamızın 6. Ayını doldurduk. Bu süre zarfında kadromuz 11 kişiden eğitime göndereceğimiz 4 yeni danışmanla 40 kişiye yükseldi. Verdiği faydalı ve doğru danışmanlık ve fedakar çalışma için teşekkür ederiz.

***Piyasada boş olup bazı görevlere gelen insanlara inat mesleğinizde tüm bilgilere sahip olmanız işinize hakim olmanız güzel ve ikna edici tavırlarınız Danışmanları çok güzel yönlendirip motivasyon sağladığınız gerçek ve mesleki bilgileri aktarmanız ve ofisimize değer kattığınız için için teşekkür ederim. Sizi tanıdığıma çok memnun oldum.

***Sizinle 3 aylık çok kısa bir süre çalışma fırsatı bulduk. Sizlerden çok şeyler öğrendik ve öğrenmeye de devam edeceğime inanıyorum. Bize kattıklarınız için sizlere çok şey borçluyuz. Bu piyasada sizin gibi birini tanıdığım için çok şanlıyım. Bu piyasanın sizin gibi değerlere ihtiyacı var...

***Bülent Bey
Bu sektöre girdikten sonra birçok tereddütlerim, keskelerim vardi. Yavaş yavaş hiç yorulmadan bana çalışmayı öğrettiniz. Saygınız hürmet edilecek kadar büyüktü. Sabrınızda öyle. Bir çok satış taktiğini sizinle öğrendim. Teklif vermek, müşteriyi yönetmek ve kendi kendini denetlemek...
Her şey icin sonsuz teşekkürler.

***Bülent Bey"in profesyonel bir disiplini ve iş ahlaki vardı, sıra dışı bir eğitmendi. Her hareketi tutarlıydı. Güven veriyordu. Bir eğitmen olarak yapabileceğinin en iyisini yapmaya çalıştı. İnsan olarak hem vicdanen hemde maddi konuda bizlerin en iyi yerlere gelmemiz için büyük mücadale verdi. Kendisine çok teşekkür ederim. İyiki onun gibi kıymetli güvenilir bir insan tanımışım. Gayrimenkul piyasasındaki en düzgün insanlardan biri.

***Bülent Yılmaz"ın benim için anlamı bir danışman koçu veya bir brokerdan çok daha fazlası.. Sektörde her şeyimi paylaştığım tek insan. Ama eminim ki onunla her şeyini paylaşan tek insan ben değilim. Karşısındakini gerçekten önemsemesi, kaygılanması, para kazandığımızda huzur bulması bunun sebebi.
Karmakarışık olayların içinde bunaldığımda tek bir cümleyle olayı netleştirip çözümü işaret eden bir rehber. Çok fazla dış ses olan bir ortamda ve sektördeyiz; kendisinin duru, çözüm odaklı ve hakkaniyetli bakış açısı her danışman için büyük nimet. Vizyonu, profesyonelliği ve her daim yeniliği kovalaması bana çok şey kattı.
Gergin müşterilerimle toplantılarıma katılıp benim için savaşması, sahaya çıkması, aralıksız saatlerce süren konuşmalarımız yaptığı şeyi iş olmaktan çıkarıp; felsefe edindiğini gösteriyor.
Bülent Yılmaz kariyerimin en önemli dönüm noktalarından birisidir.
RE/MAX Eğitim & Sertifikaları:
2012
2013
2017
2017
2017
Müşteri Yorumları (2)Yorum Yaz
Evimin kiraya verilmesinde Fatma hanımla birlikte yanımızda oldu. Yakından ilgilenen, oldukça samimi ve değerli birisi. Son derece güvenilirdir. Bülent bey'e dairenizi bırakın, siz normal hayatınıza devam edin. / Puan: 5
Yavuz21.07.2014
Zekeriyakoy Sarmasık evlerinde Bülent beyin pozitif, gayretli ve sürekli olumlu yaklasımı sayesinde ev sahibi oldum. Bu sürec icerisinde her türlü soruma eksiksiz verdigi yanıtlar ve göstermis oldugu emek ve ozveri icin kendisine cok tesekkur ediyor / Puan: 5
Ezel Sevi̇nç26.10.2013

Son Eklenenler Son İşlemlerim
Bizi takip edin:
RE/MAX, RE/MAX COLLECTION, RE/MAX COMMERCIAL, ABOVE THE CROWD, RE/MAX BALLOON AND DESIGN (RE/MAX BALONU ve TASARIMI) vs RE/MAX International'ın tescilli ticari markası ve işaretidir. Türkiye ve KKTC’deki tüm marka hakları RE/MAX TÜRKİYE’ye aittir. Hiçbir surette izinsiz kullanılamaz.
Her ofisin sahibi ve işletmesi bağımsızdır.
Yasal Uyarı ve Kullanım Koşulları

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni

2020 © RE/MAX Türkiye   +90 (850) 888 8 769 (RMX)
Powered by