RE/MAX'im Özel Ağ
Bülent Yılmaz
Bana Sorabilirsiniz...
Hamidiye Mahallesi Cendere Caddesi Porta Vadi T3 Blok No: 103-2 İç Kapı No:51
Kağıthane İstanbul-Avrupa
15.
Yıl
Bülent Yılmaz Hakkında
Gayrimenkul satış ve kiralamasında 18 yıllık tecrübemle size faydalı olabilirim.
Ben gayrimenkul danışmanı Bülent YILMAZ,

1974 istanbul doğumluyum.
Aslen Çerkes kökenli Çanakkaleliyim.
Evliyim ve biri Yeditepe Üniversite biri Sarıyer Anafartalar ilköğretim okulu öğrencisi iki oğlum var. 19 senedir Sarıyer"de yaşıyorum.

Gayrimenkul sektöründen önceki çalışma hayatımda oyuncak, telekominikasyon, ofis malzemeleri alanında öncü firmaların satış kadrolarında görev yaptım.

Gayrimenkul sektörüne bir müteahhit firmanın Boğaziçi Park Evleri sitesindeki dairelerini satarak girdim. Sektörde geçirdiğim 18 yılda, yaşadığım bölgede yani Sarıyer Acarlar, Sinpaş, Kiptaş sitelerinin bulunduğu bölge ve Zekeriyaköy"de pek çok satış ve kiralama yaptım. Gayrimenkul danışmanlığı kariyerimden sonra RE/MAX ofislerinde yöneticilik ve koçluk ve bir başka markada yöneticilik yaptım. Sektöre yüzden fazla gayrimenkul danışmanı kazandırdım. Uluslararası koçlar ve eğitimciler ve ustalarla çalıştım. Kariyerleri zorda olan gayrimenkul danışmanlarına ve ofislere koçluk yaparak kazançlarını arttırmalarına yardım ettim. Ticaret hayatlarının en parlak dönemlerine ulaşmalarını sağladım.

Şimdi yöneticiliği geride bırakarak, sektöre adım attığım ve 19 yıldır yaşadığım, hatırı sayılır satışlar ve kiralamalar yaptığım Sarıyer"de gayrimenkul danışmanı olarak çalışmaya başlıyorum. Emlakçıların çalışma şartlarının yeniden belirlendiği ve sadece devlet tarafından onaylanan lisanslı gayrimenkul danışmanların faaliyet gösterebileceği bu yeni dönemde işinin ehli bir Gayrimenkul Danışmanı ile çalışmak için beni arayabilirsiniz.

Gayrimenkul markalarında merkez ofislerinde yöneticilik yaparken, emlak ofislerine eğitim ve koçluk verirken, gayrimenkul danışmanlarını işe alıp eğitirken, katıldığım kongreler ve organizasyonlarda geliştirdiğim çalışma ağı sayesinde neredeyse tüm ülke çapında çözüm ortaklarına sahip birisi olarak mülkünüzü emanet ettiğinizde sizin için işin gereklerini yapmayı son derece iyi bilen bir gayrimenkul danışmanı ile çalışacağınızı hatırlatmak isterim.

Saygılarımla.
Satış ve kiralamalar, doğru adımlar, doğru zamanlarda atılmadığı için uzun sürer ve bunun maliyeti yüksek olabilir.
Tecrübeli bir gayrimenkul danışmanı sizi bu maliyetlerden kurtaracaktır.
Gayrimenkul ofislerine ve danışmanlarına yöneticilik ve koçluk yapmış biri ile çalışmak için beni arayabilirsiniz.
RE/MAX Eğitim & Sertifikaları:
2012
2013
2017
2017
2017
Müşteri Yorumları (2)Yorum Yaz
Evimin kiraya verilmesinde Fatma hanımla birlikte yanımızda oldu. Yakından ilgilenen, oldukça samimi ve değerli birisi. Son derece güvenilirdir. Bülent bey'e dairenizi bırakın, siz normal hayatınıza devam edin. / Puan: 5
Yavuz21.07.2014
Zekeriyakoy Sarmasık evlerinde Bülent beyin pozitif, gayretli ve sürekli olumlu yaklasımı sayesinde ev sahibi oldum. Bu sürec icerisinde her türlü soruma eksiksiz verdigi yanıtlar ve göstermis oldugu emek ve ozveri icin kendisine cok tesekkur ediyor / Puan: 5
Ezel Sevi̇nç26.10.2013

Son Eklenenler Son İşlemlerim
Satılık Ticari İmarlı
Uskumruköy, Sarıyer
İstanbul-Avrupa
2.600.000 ₺
  420 m²
Bizi takip edin:
RE/MAX, RE/MAX COLLECTION, RE/MAX COMMERCIAL, ABOVE THE CROWD, RE/MAX BALLOON AND DESIGN (RE/MAX BALONU ve TASARIMI) vs RE/MAX International'ın tescilli ticari markası ve işaretidir. Türkiye ve KKTC’deki tüm marka hakları RE/MAX TÜRKİYE’ye aittir. Hiçbir surette izinsiz kullanılamaz.
Her ofisin sahibi ve işletmesi bağımsızdır.
Yasal Uyarı ve Kullanım Koşulları

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni

2021 © RE/MAX Türkiye   +90 (850) 888 8 769 (RMX)
Powered by