RE/MAX'im Özel Ağ
Broker / Owner Meno Hason
Bana Sorabilirsiniz...
Postahane Mh.Tahaffuzhane Cad.No:46 AA BLOK 5-6 NO
Tuzla İstanbul-Anadolu
14.
Yıl
Meno Hason Hakkında
-GÜVEN
1956 İSTANBUL DOĞUMLUYUM.1975 SENESİNDE SAİNT-BENOİT FRANSIZ ERKEK LİSESİNİ BİTİRDİKTEN SONRA, BİR MÜDDET FRANSADA YAŞADIM. 1980 SENESİNDE AĞRIDA ASKERLİĞİMİ BİTİRİP İŞ HAYATINA ATILDIM. FOTOĞRAF VE MATBAA MALZEMELERİ İLE İLGİLİ İTHALAT VE DAHİLİ TİCARETİNİ 30 YIL YAPTIKTAN SONRA SEKTÖR DEĞİŞTİRMEYİ UYGUN GÖRDÜM. GAYRİMENKUL DÜNYA DEVLERİNİN BİRİ OLAN REMAX I TUZLA DA KURMAYA KARAR VERDİK.GAYRİMENKUL SEKTÖRÜ PARANIN DÖNDÜGÜ CİDDİ BİR İŞTİR.BEN VE EKİBİM TUZLA DA HİZMET VERMEKTEN MUTLULUK DUYACAGIZ.GUVEN DÜRÜSTLÜK VE İTİMAT VAZGEÇİLMEZ İLKELERİMİZDİR.HERKESE BOL GAYRİMENKULLU GUNLER DİLERİM.
RE/MAX Eğitim & Sertifikaları:
Müşteri Yorumları (1)Yorum Yaz
İlgili yapınız ve güven veren tutumunuzla sizleri (osman bey vasıtasıyla) tanımış olmaktan mutluluk duyduk. Teşekkürler / Puan: 4.6
Hülya-hikmet09.03.2016

Bizi takip edin:
RE/MAX, RE/MAX COLLECTION, RE/MAX COMMERCIAL, ABOVE THE CROWD, RE/MAX BALLOON AND DESIGN (RE/MAX BALONU ve TASARIMI) vs RE/MAX International'ın tescilli ticari markası ve işaretidir. Türkiye ve KKTC’deki tüm marka hakları RE/MAX TÜRKİYE’ye aittir. Hiçbir surette izinsiz kullanılamaz.
Her ofisin sahibi ve işletmesi bağımsızdır.
Yasal Uyarı ve Kullanım Koşulları

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni

2021 © RE/MAX Türkiye   +90 (850) 888 8 769 (RMX)
Powered by