RE/MAX'im Özel Ağ
Broker / Owner Suzan Arar
Bana Sorabilirsiniz...
Barbaros Mah. Sütçüyolu Cad. No : 73 / A Kat : 2 ( Palladium Karşısı )
Ataşehir İstanbul-Anadolu
10.
Yıl
Suzan Arar Hakkında
1964 doğumluyum. Uzun yıllar İlaç sektöründe; ilaç satış pazarlama konusunda ki uzmanlık bilgilerimi 2006 yılında Emlak sektörüne geçiş yaparak değerlendirmeye karar verdim. İlk ofisimizi Ataşehir" de merkezde konumlandırdık. Kısa bir sürede bölgede uzman bir ofis haline geldik. Daha sonra yeni gelişen proje bölgelerin de gelişip büyüme stratejimiz doğrultusunda 2. Ofisimizi FORES Gayrimenkul 2 olarak Şişli Bomonti bölgesinde açtık. Bu bölgedeki uzmanlık alanlarımızı ve danışman sayımızı güçlendirdikten sonra 2018 yılında yine yeni gelişen proje bölgesi olarak 5.Levent projesinin yetkili ofisi olarak 3. Franchise" mızı geliştirdik ve 2018 yılının Mart ayında açtık.

3 Franchise" mızın ortak amacı ortak sinerjik bir alanda müşteri memnuniyetini geliştirmek, kalıcı müşteriler yaratmak ve sürdürülebilir gayrimenkul potansiyellerinde uzmanlaşmak.
RE/MAX Eğitim & Sertifikaları:
2017
Müşteri Yorumları (0)Yorum Yaz

Son Eklenenler Son İşlemlerim
Bizi takip edin:
RE/MAX, RE/MAX COLLECTION, RE/MAX COMMERCIAL, ABOVE THE CROWD, RE/MAX BALLOON AND DESIGN (RE/MAX BALONU ve TASARIMI) vs RE/MAX International'ın tescilli ticari markası ve işaretidir. Türkiye ve KKTC’deki tüm marka hakları RE/MAX TÜRKİYE’ye aittir. Hiçbir surette izinsiz kullanılamaz.
Her ofisin sahibi ve işletmesi bağımsızdır.
Yasal Uyarı ve Kullanım Koşulları

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni

2019 © RE/MAX Türkiye   +90 (850) 888 8 769 (RMX)
Powered by