RE/MAX'im Özel Ağ
Broker / Owner Ceren Süzmen
Bana Sorabilirsiniz...
İstiklal mah. Alemdağ cad. Yiğit İş Merkezi No: 184 K:1 Sondurak/Ümraniye/İST.
Ümraniye İstanbul-Anadolu
11.
Yıl
Ceren Süzmen Hakkında
Kaliteli Hizmet, Güleryüzlü Yaklaşım, Güven Dolu Paylaşımlar İçin...
Sakarya Üniversitesi Emlak ve Emlak Yönetimi Bölümü mezunuyum.Eğitim hayatıma Uluslararası İlişkiler Bölümünde devam etmekteyim. Kariyerimin daha doğuş noktasında RE/MAX ailesi çatısı altında yer almanın verdiği gurur ve tecrübeler ile başladığım bu yolda REMAX EVRENSEL çatısı altında yer almaktan kıvanç duymaktayım.

Eğitim hayatım boyunca kazanmış olduğum beceriler ve gayrimenkul sektörü üzerine dünya çapında kabul edilen ve uygulanan yeni trendler ile bilimselliği kanıtlanmış çözümleri, insan ilişkilerinin önemli olduğu gayrimenkul sektöründe bir müzik koreografisi kıvamında birleştirerek sizlere sunacak olmanın gurunu yaşamaktayım.

Sizlere yeni bir renk ve nefes olarak sunduğumuz RE/MAX Evrensel ayrıcalığını yaşatmak amacı ile, geleceğe dönük ve dostluk temellerine dayanan bir hizmet anlayışı ve çözüm ortaklığı sunmanın onurunu duymaktayım.

Saygılarımla
Ceren SÜZMEN


RE/MAX Eğitim & Sertifikaları:
Müşteri Yorumları (0)Yorum Yaz

Son Eklenenler Son İşlemlerim
Kiralık Residence
Barbaros, Ataşehir
İstanbul-Anadolu
11.000 ₺
  4+1   220 m²   13. Kat
Bizi takip edin:
RE/MAX, RE/MAX COLLECTION, RE/MAX COMMERCIAL, ABOVE THE CROWD, RE/MAX BALLOON AND DESIGN (RE/MAX BALONU ve TASARIMI) vs RE/MAX International'ın tescilli ticari markası ve işaretidir. Türkiye ve KKTC’deki tüm marka hakları RE/MAX TÜRKİYE’ye aittir. Hiçbir surette izinsiz kullanılamaz.
Her ofisin sahibi ve işletmesi bağımsızdır.
Yasal Uyarı ve Kullanım Koşulları

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni

2020 © RE/MAX Türkiye   +90 (850) 888 8 769 (RMX)
Powered by