RE/MAX'im Özel Ağ
Alev Gerçel
Bana Sorabilirsiniz...
Barbaros Mah. Sütçüyolu Cad. No : 73 / A Kat : 2 ( Palladium Karşısı )
Ataşehir İstanbul-Anadolu
10.
Yıl
Alev Gerçel Hakkında
-1962 İstanbul doğumluyum. Hacettepe Üniversitesi Ev Ekonomisi Bölümü'nden mezun olduktan sonra, aynı üniversitede öğretmenlik sertifikası aldım. Çapa Tıp Fakültesi'nde İdare Müdürü olarak görev yaptım. Daha sonra İstanbul Üniversitesi'nden profesyönel hastahane yönetimi sertifikası aldım. Sonrasında Johnson Türk Çamlıca Hayat Hastahanesi'nde Proje Müdürlüğü görevinde bulundum. Son olarak TORKAR Dış Ticaret A.Ş.'de İdari İşler Müdürlüğü yaptım.

Alternatif Tıp alanında çalışmalarda bulundum. Reiki, Evrensel Enerji, Access gibi bir çok alanda sertifika sahibi oldum. Bu arada iki çocuk sahibi oldum ve çocuklarım büyüdükten sonra çalışma hayatına REMAX-FORES bünyesinde geri döndüm. Şuanda Ataşehir Bölgesi ve Bağdat Caddesi, Erenköy, Göztepe, Suadiye, Şaşkınbakkal ağırlıklı çalışmaktayım.
RE/MAX Eğitim & Sertifikaları:
2012
2015
Müşteri Yorumları (0)Yorum Yaz

Son Eklenenler Son İşlemlerim
Satılık İmarlı
Küçükbakkalköy, Ataşehir
İstanbul-Anadolu
4.500.000 ₺
  369 m²
Bizi takip edin:
RE/MAX, RE/MAX COLLECTION, RE/MAX COMMERCIAL, ABOVE THE CROWD, RE/MAX BALLOON AND DESIGN (RE/MAX BALONU ve TASARIMI) vs RE/MAX International'ın tescilli ticari markası ve işaretidir. Türkiye ve KKTC’deki tüm marka hakları RE/MAX TÜRKİYE’ye aittir. Hiçbir surette izinsiz kullanılamaz.
Her ofisin sahibi ve işletmesi bağımsızdır.
Yasal Uyarı ve Kullanım Koşulları

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni

2019 © RE/MAX Türkiye   +90 (850) 888 8 769 (RMX)
Powered by