RE/MAX'im Özel Ağ
Broker / Owner Göksel Kortan
Bana Sorabilirsiniz...
Esentepe mah. Cevizli D-100 Güney Yan yol Cad. No:13 İç Kapı No:1 Dumankaya Vizyon
Kartal İstanbul-Anadolu
12.
Yıl
Göksel Kortan Hakkında
DOĞRU ZAMAN, DOĞRU MEKAN, DOĞRU İNSAN!
Gayrimenkul Sektörü ile tanıştığımdan bu güne işimi azim, ciddiyet, disiplin ve zevkle yapıyorum. Hayatımın işi diyebilirim. İşimden aldığım en büyük haz gayrimenkul danışmanları arkadaşlarıma katkı sağlayabilmek ve arkadaşlarımın başarılarına tanıklık edebilmektir.
Elbette işimizin vazgeçilmezi olan müşterilerimize hizmet vermek, memnun edebilmek ve gayrimenkul yatırımlarından kazanç ve mutluluk elde ettiklerini görmek bizler için büyük haz ve onurdur.
11 Yıllık RE/MAX Gayrimenkul Brokerlık'ı İş yaşamımda; Müşteri Memnuniyeti, Sürekli gelişim, araştırma, eğitim, sürekli iletişim, empati, farkındalık, uygulama, iş gelişimi ve iş desteği konularında, insani değerlerimizin ışığında, birey olma ve ekip ruhu bilinci ile hizmet vermeye çalıştık, içimizdeki enerji ve motivasyonla daha iyiye götürmeye kararlıyız, hareket halindeyiz.
Bildiği Diller: İngilizce,
RE/MAX Eğitim & Sertifikaları:
2011
2012
2012
2014
2016
2016
2017
2017
2018
2019
Uzmanlık Bölgesi
OrtaSoğanlık YeniCevizliEsentepeTopselvi
Müşteri Yorumları (2)Yorum Yaz
Göksel bey başta olmak üzere tüm ekibe gerçekten minnetarız. İlgileri, dürüstlükleri ve de her türlü aşamada çözüme yönelik çalışmaları ile profesyonel bir hizmet veriyorlar.Vermiş oldukları kalite hizmet ile güzel bir ev sahibi olduk.Çok teşekkürler / Puan: 5
Murat Güner15.10.2011
İLGİLERİ, GÜLERYÜZLERİ, SAMİMİ DAVRANIŞLARI SAYESİNDE ÇOK GÜZEL BİR EV SAHİBİ OLDUK.İŞLERİNİ BÜYÜK BİR CİDDİYETLE DÜRÜSTLÜKLERİNDEN ÖDÜN VERMEDEN YAPIYORLAR.GÖKSEL BEY VE EKİBİNE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ. / Puan: 5
nur aydın16.10.2010

Son Eklenenler Son İşlemlerim
Bizi takip edin:
RE/MAX, RE/MAX COLLECTION, RE/MAX COMMERCIAL, ABOVE THE CROWD, RE/MAX BALLOON AND DESIGN (RE/MAX BALONU ve TASARIMI) vs RE/MAX International'ın tescilli ticari markası ve işaretidir. Türkiye ve KKTC’deki tüm marka hakları RE/MAX TÜRKİYE’ye aittir. Hiçbir surette izinsiz kullanılamaz.
Her ofisin sahibi ve işletmesi bağımsızdır.
Yasal Uyarı ve Kullanım Koşulları

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni

2021 © RE/MAX Türkiye   +90 (850) 888 8 769 (RMX)
Powered by