RE/MAX'im Özel Ağ
Özge Selvi
Bana Sorabilirsiniz...
İnönü Cad. No:92 Kat: 2 - Kozyatağı
Kadıköy İstanbul-Anadolu
8.
Yıl
Özge Selvi Hakkında
ÖZGE SELVİ KİMDİR?

Beykoz Lojistik Üniversitesi Lojistik Bölümü mezunuyum. Lojistik sektöründe bir dönem çalıştıktan sonra kendi işimi kurmaya karar verip Gayrimenkul sektörüne adım atarak RE/MAX Ailesine katıldım.
RE/MAX Ekolde gayrimenkul danışmanlığına başlayıp sonrasında 6 yıl süresince edindiğim bilgi ve tecrübemle dinamik ve profesyonel RE/MAX Yıldız ailesine katıldım.
Bildiği Diller: İngilizce,
RE/MAX Eğitim & Sertifikaları:
2017
2017
Uzmanlık Bölgesi
Esentepe Halaskargazi Mecidiyeköy Teşvikiye
Müşteri Yorumları (2)Yorum Yaz
Özge hanım ile Kızıltoprak'ta bulunan evimizin kiralanması sırasında çalıştık. Çok hızlı şekilde adaylarla önce kendisi görüşüp en güvenilir ve uygun kiracı adayını bizimle tanıştırdı. Evimizi kısa sürede kiraya verdik. Kendisine teşekkür ediyor bir daha ihtiyacımız olması halinde kendisiyle iletişime geçeceğiz. Sevgiler / Puan: 5
Derya Sucu23.08.2017
Şişli ve Beyoğlu bölgesinde komple bina ve daire kiralama işlerimizde Özge Hanım ile çalıştık. Her iki işimizi de sistemli ve özenli bir çalışma yürüterek başarıyla sonuçlandırdı. Uzmanlığı, disiplini ve olumsuzluklar karşısında demoralize olmayan hedef odaklı tarzının yanı sıra başarılı iletişimiyle de kalbimizi kazandı. Desteği için teşekkürler! / Puan: 5
Can Saday11.08.2017

Son Eklenenler Son İşlemlerim
Satılık İşyeri
Meşrutiyet, Şişli
İstanbul-Avrupa
480.000 ₺
  1+1   80 m²   5. Kat
Kiralık Daire
Merkez, Şişli
İstanbul-Avrupa
2.500 ₺
  3+1   110 m²   Giriş Katı
Kiralık Daire
Esentepe, Şişli
İstanbul-Avrupa
2.300 ₺
  2+1   100 m²   Giriş Katı
Bizi takip edin:
RE/MAX, RE/MAX COLLECTION, RE/MAX COMMERCIAL, ABOVE THE CROWD, RE/MAX BALLOON AND DESIGN (RE/MAX BALONU ve TASARIMI) vs RE/MAX International'ın tescilli ticari markası ve işaretidir. Türkiye ve KKTC’deki tüm marka hakları RE/MAX TÜRKİYE’ye aittir. Hiçbir surette izinsiz kullanılamaz.
Her ofisin sahibi ve işletmesi bağımsızdır.
Yasal Uyarı ve Kullanım Koşulları

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni

2018 © RE/MAX Türkiye   +90 (850) 888 8 769 (RMX)
Powered by