RE/MAX'im Özel Ağ
Jerfi Akoy
Bana Sorabilirsiniz...
İnönü Cad. No:92 Kat: 2 - Kozyatağı
Kadıköy İstanbul-Anadolu
10.
Yıl
Jerfi Akoy Hakkında
1964 İstanbulda doğdum.Yüksek öğrenimimi İstanbul Üniversitesi İktisat Fakülteisnde tamamladıktan sonra çeşitli sektörlerde bulunan firmalarda satış ve pazarlama yöneticisi olarak çalıştım.2011 senesinde Kendi işimi kurmak düşüncesiyle Türkiyede gayrimenkul sektöründe önemli başarılara imza atmış olan RE/MAX Yıldız ofisine katıldım.
Hayatınızın önemli kararlarından biri olan mülk almak, mülkünüzü satmak veya
kiralamak için bölgesinde uzun yıllara dayanan uzmanlığı ve tecrübesi olan, sizi beklentileriniz doğrultusunda sonuca götürecek bir profesyonele ihtiyacınız varsa beni arayınız.
Bildiği Diller: İngilizce,
RE/MAX Eğitim & Sertifikaları:
2011
2014
Uzmanlık Bölgesi
CaddebostanErenköyFeneryoluSuadiyeFenerbahçe
Müşteri Yorumları (2)Yorum Yaz
Jerfi Bey, nezaketi, profesyonelliği, bilgi ve tecrübesi ile hem evimizi kiralamada hem de yeni bir ev kiralamada harika ve kusursuz hizmet aldığımız Jerfi Bey'e en içten dileklerimizi sunuyoruz. / Puan: 5
ALİ UYSAL07.11.2019
Jerfi Bey ilk buluşmamızdan itibaren anlayışlı ve kibar davranışlarıyla kendisini bize sevdirdi ve güven verdi.Kendisine teşekkür ederiz. / Puan: 5
YALIN SEYLAN07.11.2019

Bizi takip edin:
RE/MAX, RE/MAX COLLECTION, RE/MAX COMMERCIAL, ABOVE THE CROWD, RE/MAX BALLOON AND DESIGN (RE/MAX BALONU ve TASARIMI) vs RE/MAX International'ın tescilli ticari markası ve işaretidir. Türkiye ve KKTC’deki tüm marka hakları RE/MAX TÜRKİYE’ye aittir. Hiçbir surette izinsiz kullanılamaz.
Her ofisin sahibi ve işletmesi bağımsızdır.
Yasal Uyarı ve Kullanım Koşulları

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni

2021 © RE/MAX Türkiye   +90 (850) 888 8 769 (RMX)
Powered by