RE/MAX'im Özel Ağ
Eşref Şahin
Bana Sorabilirsiniz...
Aydınlı Mahallesi Yanyol Caddesi Melodi Sokak No: 2/26 ( Bilmo Sanayi Sitesi )
Tuzla İstanbul-Anadolu
9.
Yıl
Eşref Şahin Hakkında
Merhabalar;
1979 Giresun doğumluyum. Çalışma hayatıma, üretim sektörünün çeşitli departmanlarında görev alarak atıldım. Devamında Hekim Holding ile dış cephe kaplama alanında iş birliği yaparak kendi işimi kurdum. Böylece dolaylı olarak gayrimenkul sektörüne de adım atmış oldum; çağımızın yükselen değeri, "Gayrimenkul" alanına duyduğum ilgi bu vesileyle artınca, 2012 yılında sektör lideri RE/MAX"te müşterilerime Gayrimenkul Danışmanı olarak hizmet vermeye başladım ve üç yıl kadar Tuzla-Aydınlı-Şifa Mahallesi-Mimar Sinan bölgelerinde Konut/Ticari gayrimenkul konularında çözüm üretme noktasında bulundum. 2015 yılından itibaren ise, Ticari ve Endüstriyel Gayrimenkul alanına yönelerek, "Alan ve Bölge" uzmanı olarak Tuzla OSB-Gebze OSB bölgelerinde aktif olarak çalışmaya devam ettim.

Hem danışmanı olarak bünyesinde bulunduğum RE/MAX Kobi Tuzla OSB ofisinin Ticari Gayrimenkul alanında bölgede kazanmış olduğu tecrübe, birikim ve itibarı, hem de şahsi olarak kazandığım bilgi ve donanımı, gayrimenkul alma, satma, kiralama ve ekspertiz süreçlerinizde hizmetinize sunmaktan mutluluk duyacağımı bilmenizi isterim. Beni, gayrimenkulle ilgili her türlü ihtiyaç, arayış ve sorunuzda arayabilirsiniz.

Saygılarımla...
RE/MAX Eğitim & Sertifikaları:
2012
2016
Uzmanlık Bölgesi
Aydınlı - İstanbul Ay OSB Aydınlı Mimar Sinan İnönü Gebze Güzeller OSB İnönü Gebze Plastikçiler OSB
Müşteri Yorumları (3)Yorum Yaz
Oluşan ön yargıları silerek verdikleri güven ve ortak noktada buluşturma gayretleri kararımı belirlemiştir. Belki çok kazançlı ticaret değildi benimle kurulan köprü, lakin güven ve huzur duygusuyla sonuçlanması en güzeliydi. Teşekkürler Eşref bey. / Puan: 5
Ersi̇n Uçaklar05.11.2015
Evora B parselde ki dairemin kiraya verilmesinde emeği geçen Sn Eşref Beye teşekkürlerimi bildirmek isterim. / Puan: 5
Özlem Kılıç27.10.2015
İlgili ve nazik tavrınıza teşekkürler. Sayenizde artık tam istediğim evde oturuyorum.. / Puan: 5
Esen Gümüş25.08.2015

Son Eklenenler Son İşlemlerim
Kiralık Mağaza/Dükkan
Akse, Çayırova
Kocaeli
14.750 ₺
  Yok   1000 m²   Tüm Katlar
Satılık Daire
Mimar Sinan, Tuzla
İstanbul-Anadolu
183.000 ₺
  2+1   80 m²   6. Kat
Bizi takip edin:
RE/MAX, RE/MAX COLLECTION, RE/MAX COMMERCIAL, ABOVE THE CROWD, RE/MAX BALLOON AND DESIGN (RE/MAX BALONU ve TASARIMI) vs RE/MAX International'ın tescilli ticari markası ve işaretidir. Türkiye ve KKTC’deki tüm marka hakları RE/MAX TÜRKİYE’ye aittir. Hiçbir surette izinsiz kullanılamaz.
Her ofisin sahibi ve işletmesi bağımsızdır.
Yasal Uyarı ve Kullanım Koşulları

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni

2020 © RE/MAX Türkiye   +90 (850) 888 8 769 (RMX)
Powered by