RE/MAX'im Özel Ağ
Asım Çokgüler
Bana Sorabilirsiniz...
Basın Ekspres Cad. Capital Tower İş Merkezi No:9 Kat: 4 Ofis No: 40
Küçükçekmece İstanbul-Avrupa
8.
Yıl
Asım Çokgüler Hakkında
PROFESYONEL ÇÖZÜM ORTAĞINIZ
31 Ağustos 1980 TRABZON doğumluyum. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimimi babamın mesleği nedeniyle Türkiyenin değişik illerinde tamamladım. Bu da farklı kültürleri tanımamda ve insan ilişkilerimi geliştirmem de yardımcı oldu.
2002 yılında Uludağ Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümünü başarıyla bitirdikten sonra Leke Jeans Şirketler Grubunda profesyonel çalışma yaşamıma başladım. Çalışkanlığım, ilişkilerimdeki samimiyetim ve kendime olan özgüvenim sayesinde kısa sürede merdivenin basamaklarını çıkarak Finans Müdürlüğü pozisyonuna yükseldim.
2007-2009 yılları arasında Yalovada Bakır ve Alüminyum sektöründeki lider bir kuruluşta üretim planlama ve idari işler sorumlusu olarak görev aldım.
2009 sonuna doğru evliliğim sebebiyle ve özellikle eşimin serbest avukat olup sorumluluklarını yarıda bırakamaması sebebiyle, bunu bir fırsat olarak değerlendirerek İstanbula döndüm. Girişimci yapım ve alışveriş merkezlerinin eğitimli işletmeciye ihtiyacı sebebiyle restoran işletmesi işini üstlendim. Akabinde de iş alanını zamanla geliştirerek tanınmış bir markanın sahibi ile ortaklık kurarak restorant işletmeciliğine devam ettim.
Çalışma yaşamım boyunca 'Fonetik Diksiyon ve vücut dili eğitimi' ve 'Mortgage Emlak Brokerlık Diploması' nı alarak gayrimenkul sektörüyle alakalı olarak kendimi hazırlamaya çalıştım.
Kariyerimi bir adım ileri taşıyabilmek ve geleceğin mesleği olduğunu düşündüğüm gayrimenkul sektöründe İlerlemek, hem kendim kazanmak hem de siz saygıdeğer müşterilerime kazandırmak adına RE / MAX ANALİZ ile çalışmaya başladım.
Mülkünüze ve Yatırımınıza yön vermekten zevk alıyorum.
Santraç ve tavla oynamayı, bol bol yüzmeyi, araba kullanmayı ve stadyumda maç izlemeyi çok severim.
Ahmet Emir adlı şirin bir erkek çocuğunun babasıyım.
Saygılarımla.
RE/MAX Eğitim & Sertifikaları:
2012
2012
2014
Uzmanlık Bölgesi
Ziya Gökalp
Müşteri Yorumları (0)Yorum Yaz

Son Eklenenler Son İşlemlerim
Satılık İşyeri
İkitelli OSB, Başakşehir
İstanbul-Avrupa
1.700.000 ₺
  Yok   300 m²   Zemin Kat
Satılık İmarlı
Ziya Gökalp, Başakşehir
İstanbul-Avrupa
325.000 ₺
  24216 m²
Satılık İmarlı
Ziya Gökalp, Başakşehir
İstanbul-Avrupa
3.000.000 ₺
  2000 m²
Bizi takip edin:
RE/MAX, RE/MAX COLLECTION, RE/MAX COMMERCIAL, ABOVE THE CROWD, RE/MAX BALLOON AND DESIGN (RE/MAX BALONU ve TASARIMI) vs RE/MAX International'ın tescilli ticari markası ve işaretidir. Türkiye ve KKTC’deki tüm marka hakları RE/MAX TÜRKİYE’ye aittir. Hiçbir surette izinsiz kullanılamaz.
Her ofisin sahibi ve işletmesi bağımsızdır.
Yasal Uyarı ve Kullanım Koşulları

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni

2019 © RE/MAX Türkiye   +90 (850) 888 8 769 (RMX)
Powered by