RE/MAX'im Özel Ağ
Broker / Owner İsmail Gökalp
Bana Sorabilirsiniz...
Fener Kalamış Cad.21/1 Ünver Apt. Fenerbahçe
Kadıköy İstanbul-Anadolu
9.
Yıl
İsmail Gökalp Hakkında
İlköğretime Kayseri TED Kolejinde başlayan İsmail Gökalp okul hayatının ileriki dönemlerinde iletişim üzerine olan ilgisinden dolayı üniversite eğitimine Maltepe Üniversitesi İletişim Fakültesi"nde başlayarak bu serüveni devam ettirdi.2004 yılında Halkla İlişkiler ve Reklam Bölümü"nü Başarı ile tamamladı. Üniversite"den mezun olduğu bitirme tezi ile Türkiye"de Aydın Doğan Vakfı"nın Genç İletişimciler Türkiye Birinciliği elde ederek projesi taçlandırıldı.

2005 yılında Amerika"da öğrenim hayatına George Washington Üniversitesi"nde dil eğitimiyle devam etti.

2007 yılında Gayrimenkul sektörüne giriş yapan Gökalp gayrimenkul ve danışmalık şirketini başarıyla sürdürürken 2012 yılında Re/max Uluslararası Gayrimenkul Firması"nın Kalamış Frenchise"ını emlakçılık olarak değil, proje danışmanlığı ve satış organizasyonu planlama gibi onlarca projede görev aldı, ciddi başarılara imza atarak kendisinin ismini Türkiye"de Proje Danışmanı olarak duyurdu.

2009 yılında evlilik yapan İsmail Gökalp bir erkek çocuk babasıdır.
Bildiği Diller: İngilizce,
RE/MAX Eğitim & Sertifikaları:
2012
2019
Müşteri Yorumları (0)Yorum Yaz

Son Eklenenler Son İşlemlerim
Bizi takip edin:
RE/MAX, RE/MAX COLLECTION, RE/MAX COMMERCIAL, ABOVE THE CROWD, RE/MAX BALLOON AND DESIGN (RE/MAX BALONU ve TASARIMI) vs RE/MAX International'ın tescilli ticari markası ve işaretidir. Türkiye ve KKTC’deki tüm marka hakları RE/MAX TÜRKİYE’ye aittir. Hiçbir surette izinsiz kullanılamaz.
Her ofisin sahibi ve işletmesi bağımsızdır.
Yasal Uyarı ve Kullanım Koşulları

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni

2020 © RE/MAX Türkiye   +90 (850) 888 8 769 (RMX)
Powered by