RE/MAX'im Özel Ağ
Harun Yücedal
Bana Sorabilirsiniz...
Çavuşbaşı Cad. Bayrak Plaza. K:1
Çekmeköy İstanbul-Anadolu
8.
Yıl
Harun Yücedal Hakkında
Merhabalar

1979 İstanbul doğumlu olup aslen Erzincanlıyım. Eğitim ve Öğrenimimi İstanbul'da tamamladıktan sonra atıldığım iş hayatıma; ticaret dünyamızın farklı sektörlerinde çalışmalar (kuyumcu, döviz, gayrimenkul, demir, outdoor malzemeleri satış pazarlama) yaparak devam ettim. 16 yıllık ticari faaliyetim ile farklı sektörlerden edindiğim tecrübeler ışığında doğru, güncel ve kazançlı birikimlerin yönetimi konusunda uzmanlaşmayı hedefledim.
Ekim 2012 yılı itibarı ile aldığım eğitimlerden sonra gayrimenkul sektöründe dünyada ve Türkiye'de lider kuruluş olan RE/MAX'a bağlı, Çekmeköy bölgesinin başarılı RE/MAX EKSEN ofisinde gayrimenkul danışmanı olarak hizmet vermeye başladım.
Evli ve 1 kız 2 erkek çocuk babasıyım.


RE/MAX EKSEN Ofisi ile gayrimenkul yatırımlarınıza yön vererek birikimlerinizi değerlendirebileceğiniz, gayrimenkul çözümlerinizde profesyonel danışmanlık hizmeti sunarak, etik kurallarımızdan taviz vermeden, uzun süre bu sektörde sizlerle beraber başarılı işler yapmak arzusu içindeyim.


RE/MAX Eğitim & Sertifikaları:
2012
Müşteri Yorumları (2)Yorum Yaz
İnşaat halindeyken Baraka Konutlarından ev sahibimi olmama aracı olan Harun Bey, daire ile ilgili beklentilerimin eksiksiz olarak yerine getirilmesinde yardımcı olmuştur. Yer alacağı projelerin hepsinde tavsiye edebileceğim, güvenilir bir danışmandır / Puan: 5
Serkan29.10.2014
harun bey ev almamıza olan yardımlarınız ve samimi tavrınızdan dolayı teşekkür ederim.ihtiyacı olan herkese düşünmeden tavsiye edilebilecek bir danışmansınız.başarılar dilerim.. / Puan: 5
İlker Akar19.02.2014

Son Eklenenler Son İşlemlerim
Bizi takip edin:
RE/MAX, RE/MAX COLLECTION, RE/MAX COMMERCIAL, ABOVE THE CROWD, RE/MAX BALLOON AND DESIGN (RE/MAX BALONU ve TASARIMI) vs RE/MAX International'ın tescilli ticari markası ve işaretidir. Türkiye ve KKTC’deki tüm marka hakları RE/MAX TÜRKİYE’ye aittir. Hiçbir surette izinsiz kullanılamaz.
Her ofisin sahibi ve işletmesi bağımsızdır.
Yasal Uyarı ve Kullanım Koşulları

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni

2020 © RE/MAX Türkiye   +90 (850) 888 8 769 (RMX)
Powered by