RE/MAX'im Özel Ağ
Yaprak Ersoy
Bana Sorabilirsiniz...
BAĞDAT CAD. SANTRAL APT. NO:292 K:1 D:2 CADDEBOSTAN
Kadıköy İstanbul-Anadolu
7.
Yıl
Yaprak Ersoy Hakkında
İstanbul Üniversitesi Su Ürünleri Mühendislik Fakültesi"nden mezun olduktan sonra 15 yıl İlaç firmasında satış departmanında çalıştım.
Kurumsal pazarlama anlayışım ve hareketli yaşam tarzıma uygun olduğunu düşündüğüm ve yine kendi sektöründe öncü bir kuruluş olan RE/MAX"te çalışmaya başladım. RE/MAX"in uluslararası bir şirket olmasının getirdiği profesyonel hizmet anlayışını Türkiye"de uygulayarak Gayrimenkul Sektöründe sizlere layık olduğunuz kusursuz hizmeti vermek en büyük amacım....

Tüm çalışma hayatım boyunca hep kendi işimi yapma hayalleri kuruyordum. Bu hayalimi RE/MAX çatısı altında gerçekleştirmekle ne kadar isabetli bir karar vermiş olduğumu her geçen gün daha fazla hissediyorum. Ayrıca, her zaman insanın severek yaptığı işe çok şey katacağına inanmışımdır. Bunu da, şu an kendime ve çevreme ispatladığımı görmek beni çok mutlu ediyor.

Hayatınızdaki önemli kararlardan biri olan gayrimenkul almak, satmak, kiralamak konusunda danışmanınız olarak her zaman yanınızdayım..
RE/MAX Eğitim & Sertifikaları:
2014
2013
Müşteri Yorumları (2)Yorum Yaz
Yaprak hanıma ilgi ve çabasından dolayı teşekkür ederim. / Puan: 5
Gülşah Sağlam19.03.2015
Hizmet ile ilgili bilgilendirme ve iletişim açısından memnun kaldım. / Puan: 5
Berat Bora Ok10.03.2015

Son Eklenenler Son İşlemlerim
Satılık Daire
Validei Atik, Üsküdar
İstanbul-Anadolu
495.000 ₺
  3+1   110 m²   3. Kat
Bizi takip edin:
RE/MAX, RE/MAX COLLECTION, RE/MAX COMMERCIAL, ABOVE THE CROWD, RE/MAX BALLOON AND DESIGN (RE/MAX BALONU ve TASARIMI) vs RE/MAX International'ın tescilli ticari markası ve işaretidir. Türkiye ve KKTC’deki tüm marka hakları RE/MAX TÜRKİYE’ye aittir. Hiçbir surette izinsiz kullanılamaz.
Her ofisin sahibi ve işletmesi bağımsızdır.
Yasal Uyarı ve Kullanım Koşulları

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni

2019 © RE/MAX Türkiye   +90 (850) 888 8 769 (RMX)
Powered by