RE/MAX'im Özel Ağ
Erdem Semiz
2020 Ödül Kulubü
Bana Sorabilirsiniz...
Bağlar Mah. Mimar Sinan Cad. No:37/262 Güneşli/ İST.
Bağcılar İstanbul-Avrupa
8.
Yıl
Erdem Semiz Hakkında
-Ege Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı lisans programından sonra çeşitli medya kuruluşlarında spor haberleri editörlüğü yaptım.

Yaptığım işin beni tatmin etmediğini görünce, kafamda, çok sevdiğim ve iyi tanıdığım İstanbulda emlak danışmanlığı yapmak fikri oluştu.

Remax Oluşum Gayrimenkul Yatırım AŞ.nin benim için doğru tercih olacağına kanaat getirdim ve artık bu çatı altında hizmetinizdeyim.

ÖZELLİKLE BASIN EKPRESS & GÜNEŞLİ OLMAK ÜZERE TÜM AVRUPA YAKASI TİCARİ GAYRİMENKULLERİNİZ İÇİN BENİ ARAYABİLİRSİNİZ...

RE/MAX Oluşum
Gayrimenkul Yatırım AŞ
Erdem SEMİZ
0532 791 11 24
0212 651 2818
erdem@remaxolusum.com
www.remax.com.tr/olusum
RE/MAX Eğitim & Sertifikaları:
2013
2015
Uzmanlık Bölgesi
BağlarEvrenYenibosna MerkezMahmutbey
Müşteri Yorumları (4)Yorum Yaz
Erdem Bey çözüm odaklı yaklaşımı, doğru ve net bilgi akışı sağlaması ile kiralama sürecimizi profesyonelce yönetti.. Tekrar teşekkürler.. / Puan: 5
Billur Öztürk15.06.2017
Erdem Bey, tam da "emlakçı katili" olmamak icin daire aramaktan vazgeçtiğim bir zamanda karşıma çıktı. Profesyonel hizmet veren ve müşterisinin önceliklerini gözeten bir emlak danışmanıdır. Kendisine kiralama öncesi ve sonrası destekleri için teşekkür ederim. / Puan: 5
İrem Turan04.02.2017
Erdem Bey'e ofis arayışımızda gerek gösterdiği özen gerekse de bölgesel bilgisiyle bize yardımlarından dolayı teşekkür ederiz. Kendisine başarılarla dolu bir kariyer dileriz.

Av. BURCU KAÇAR
/ Puan: 5
Burcu Kaçar19.10.2014
Almış olduğu işyerimizi kiraya verme sorumluluğunu çok kısa sayılabilecek bir sürede yerine getiren Erdem beye, hem bu sebeple hemde kiralama işlemleri sırasında gösterdiği hassasiyete teşekkür ederiz. / Puan: 5
Adil Asımgil21.01.2014

Son Eklenenler Son İşlemlerim
Bizi takip edin:
RE/MAX, RE/MAX COLLECTION, RE/MAX COMMERCIAL, ABOVE THE CROWD, RE/MAX BALLOON AND DESIGN (RE/MAX BALONU ve TASARIMI) vs RE/MAX International'ın tescilli ticari markası ve işaretidir. Türkiye ve KKTC’deki tüm marka hakları RE/MAX TÜRKİYE’ye aittir. Hiçbir surette izinsiz kullanılamaz.
Her ofisin sahibi ve işletmesi bağımsızdır.
Yasal Uyarı ve Kullanım Koşulları

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni

2021 © RE/MAX Türkiye   +90 (850) 888 8 769 (RMX)
Powered by