RE/MAX'im Özel Ağ
Veysel Yaman
Bana Sorabilirsiniz...
Zekeriyaköy Merkez Mevkii 1 Cadde. NO:64/1
Sarıyer İstanbul-Avrupa
7.
Yıl
Veysel Yaman Hakkında
Bir ADIM YETER...
Ben Veysel Yaman
1962 Samsun doğumluyum. 1980 YeniLevent Lisesi mezunuyum. Remax bünyesine katılmadan önce The Marmara Oteli, Kent Şekerleme, Şölen Çikolota firmalarında pazarlama departmalarında görev aldım.
Yakından takip ettiğim gayrimenkul sektörüne her zaman ilgim vardı. 2012 yılında Remax Tutku ile Remax bünyesinde gayrimenkul danışmanı olarak göreve başladım.
İlaveten 2012 yılından beri de futbol çalıştırıcılığı yapıyorum. 2018 yılında Galatasaray Sarıyer Arıköy Futbol Okulu açarak çok sevdiğim çocuklarla beraber oluyoruz. Onların sevgisiyle mutlu oluyorum.
Sektörde ve bölgesinde lider olan Remax Ahenk'e 2019 yılında geçiş yaptım Remax Ahenk ofisinde değerli müşterilerimize istek ve ihtiyaçları doğrultusunda kaliteli danışmanlık hizmeti sunuyoruz.
Sizlerin de gayrimenkul ile ilgili istek ve ihtiyaçları olur ise VEYSEL YAMAN yanınızda.
RE/MAX Eğitim & Sertifikaları:
2013
Uzmanlık Bölgesi
Ferahevler Zekeriyaköy Uskumruköy Maslak Tarabya
Müşteri Yorumları (0)Yorum Yaz

Son Eklenenler Son İşlemlerim
Bizi takip edin:
RE/MAX, RE/MAX COLLECTION, RE/MAX COMMERCIAL, ABOVE THE CROWD, RE/MAX BALLOON AND DESIGN (RE/MAX BALONU ve TASARIMI) vs RE/MAX International'ın tescilli ticari markası ve işaretidir. Türkiye ve KKTC’deki tüm marka hakları RE/MAX TÜRKİYE’ye aittir. Hiçbir surette izinsiz kullanılamaz.
Her ofisin sahibi ve işletmesi bağımsızdır.
Yasal Uyarı ve Kullanım Koşulları

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni

2020 © RE/MAX Türkiye   +90 (850) 888 8 769 (RMX)
Powered by