RE/MAX'im Özel Ağ
Niyazi Özözen
Bana Sorabilirsiniz...
Aydınlı Mahallesi Yanyol Caddesi Melodi Sokak No: 2/26 ( Bilmo Sanayi Sitesi )
Tuzla İstanbul-Anadolu
8.
Yıl
Niyazi Özözen Hakkında
PROFESYONELLER FARK YARATIR
Merhaba,  
Dadaşlar diyarı Erzurumda dünyaya geldim.Öğrenim hayatıma devam ederken bir yandan harçlığımı çıkarmak bir yandan da aileme maddi destek sağlamak için atıldığım iş hayatım daha sonra profesyonel olarak sektöründe lider konumdaki firmaların satış departmanlarında (satış temsilciliği, şefliği ve satış müdürlüğü) devam etti. Taa ki RE/MAX Türkiye ailesiyle tanışana dek.
Profesyonelliğin bugüne kadar ihmal edildiği gayrimenkul sektöründe olumsuz ve suistimal edilen bir çok şey in değişmesi adına gayrimenkul sektörünün tartışmasız lideri RE/MAXde profesyonel gayrimenkul danışmanı olarak çalışmalarıma başladım.
Amacım bölgemizdeki tüm gayrimenkul hizmetlerinde uzun yıllardır ihmal edilen hak ettiğiniz profesyonelliği ve doğru danışmanlık hizmet kalitesini sağlamaktır.
Saygılarımla
Niyazi ÖZÖZEN' NİYAZİ İLE TANIŞMADAN ALIM .SATIM VE KİRALAMA YAPMAYIN'-ALDIĞIM EĞİTİMLER:

CCIM FİNANSAL ANALİZ EĞİTİMİ 
CCIM TİCARİ GAYRİMENKUL KARİYERİM EĞİTİMİ
NCS
(MÜZAKERE VE SATIŞ KAPAMA TEKNİKLERİ)
DRES
(GAYRİMENKUL BAŞARINIZI GELİŞTİRMEK)
POWER UP
(HİZMETTE FARK YARATMAK VE MOTİVASYON)
SUCCEED
RE/MAX KARİYERİM EĞİTİMİ
RE/MAX Eğitim & Sertifikaları:
2013
2014
2015
2016
Müşteri Yorumları (4)Yorum Yaz
Niyazi bey mülkümüzün kiralanmasında her adımda dürüst şeffaf ve hızlı çözümleri ile bize yardımcı oldu çok teşekkür ediyoruz / Puan: 5
Ebru Kütüklüoğlu08.04.2020
niyazi beyin aracılığıyla darnıcada ev aldım.Sağolsun tapu sırasında ve sonrasında çok yardımları oldu.Kendi alanında uzman ve güvenilir bir insan. / Puan: 5
Cahit Zeytin24.05.2015
NİYAZİ BEY, TEŞEKKÜRÜ BOŞA ETMEDİĞİMİ KANITLADI. KİRALIK DAİREM 3 GÜN İÇİNDE İSTEDİĞİM KRİTERDE BİR MÜŞTERİYE KİRALANDI.TÜM İŞLEMLERİ DE KENDİSİ HALLETTİ.HİÇ BİR ZAHMETE GİRMEDEN ÜCRETİMİ VE KONTRATIMI ALDIM. TEKRARDAN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.
/ Puan: 5
Reha Sayın24.09.2014
NİYAZİ BEY'E DÜN ÖĞLE ÜZERİ BİR KİRALIK MÜLKÜM İÇİN MÜRACAAT ETTİM. BURGAZADA DA YAŞIYORUM. İNANILMAZ BİR HIZ VE BİLGİLENDİRMEYLE 15.30 DA BENİMLE BOSTANCI DA BULUŞTU. TÜM BİLGİLERİ ALDI. BU GÜN İSE, EVİM KİRALANMAK ÜZERE SİTEDE VE SİTELERDE YER ALDI. / Puan: 5
S.reha Sayin17.09.2014

Son Eklenenler Son İşlemlerim
Satılık Villa
Aydınlı, Tuzla
İstanbul-Anadolu
1.450.000 ₺
  4+1   160 m²   Triplex
Satılık Villa
Postane, Tuzla
İstanbul-Anadolu
2.400.000 ₺
  6+1   225 m²   Tüm Katlar
Bizi takip edin:
RE/MAX, RE/MAX COLLECTION, RE/MAX COMMERCIAL, ABOVE THE CROWD, RE/MAX BALLOON AND DESIGN (RE/MAX BALONU ve TASARIMI) vs RE/MAX International'ın tescilli ticari markası ve işaretidir. Türkiye ve KKTC’deki tüm marka hakları RE/MAX TÜRKİYE’ye aittir. Hiçbir surette izinsiz kullanılamaz.
Her ofisin sahibi ve işletmesi bağımsızdır.
Yasal Uyarı ve Kullanım Koşulları

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni

2021 © RE/MAX Türkiye   +90 (850) 888 8 769 (RMX)
Powered by