RE/MAX'im Özel Ağ
Hülya Kızılkaya
Bana Sorabilirsiniz...
Mithatpaşa Caddesi No:804/6-A Köprü Mahallesi
Konak İzmir
7.
Yıl
Hülya Kızılkaya Hakkında
-1963 yılı İzmir doğumluyum. İzmir Özel Türk Lisesi ve Dokuz Eylül Üniversitesi İ.T.B.F Personel Yönetimi Bölümünden mezun olduktan sonra çalışma hayatına atıldım.
İzmir' in köklü holding şirketlerinden birinde 15 yıl süreyle görev yaptıktan sonra aktif çalışma hayatıma ara verdim. Bir süre sonra, yıllar içerisinde edindiğim deneyimleri değerlendirme ve üretime döndürme isteği beni yeni arayışlara yöneltti.
Gayrimenkul-Yatırım-Hizmet sektöründe karar kıldım ve bu alanda kaliteli ve ilkeli duruşuyla tartışmasız lider olduğunu düşündüğüm RE/MAX ' da Gayrimenkul Danışmanı olarak sektöre adım attım.
Bundan sonraki hedefim, her geçen gün büyüyen sektörde kaliteli, etik, çözüm ve sonuç odaklı hizmet anlayışıyla yanınızda yer almak...
RE/MAX Eğitim & Sertifikaları:
2013
Müşteri Yorumları (0)Yorum Yaz

Son Eklenenler Son İşlemlerim
Satılık Daire
Murat Reis, Konak
İzmir
375.000 ₺
  3+1   115 m²   4. Kat
Satılık Yalı Dairesi
Göztepe, Konak
İzmir
1.450.000 ₺
  3+1   140 m²   5. Kat
Bizi takip edin:
RE/MAX, RE/MAX COLLECTION, RE/MAX COMMERCIAL, ABOVE THE CROWD, RE/MAX BALLOON AND DESIGN (RE/MAX BALONU ve TASARIMI) vs RE/MAX International'ın tescilli ticari markası ve işaretidir. Türkiye ve KKTC’deki tüm marka hakları RE/MAX TÜRKİYE’ye aittir. Hiçbir surette izinsiz kullanılamaz.
Her ofisin sahibi ve işletmesi bağımsızdır.
Yasal Uyarı ve Kullanım Koşulları

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni

2020 © RE/MAX Türkiye   +90 (850) 888 8 769 (RMX)
Powered by