RE/MAX'im Özel Ağ
Broker / Manager Yusuf Murat Genç
Bana Sorabilirsiniz...
Gaziemir mah.16 sok. No:30/A
Gaziemir İzmir
6.
Yıl
Yusuf Murat Genç Hakkında
SIZ SADECE NE ISTEDIGINIZI ANLATIN GERISINI BİZE BIRAKIN br/br/br/br/br/br/REMAX PASHA SİZE KAZANDIRIR br/br/br/br/br/br/
1972 yılında Ürgüpte doğdum. Çocukluğum ve gençlik yıllarım İzmirde geçti. İzmirde sırasıyla Agah Efendi İlkokulu, Alsancak Ortaokulu, Maltepe Askeri Lisesi ve Selma Yiğitalp Liselerini bitirdim. 1995 yılında İTÜ İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra, beş yıl kadar Yüksel İnşaatta saha mühendisliği ve ticaret müdürlüğü yaptım. 2000 yılından beri Kuşadasında yaşamaktayım. Evliyim ve iki çocuk sahibiyim. 

2003 yılında RE/MAX ile birlikte Kuşadasında gayrimenkul sektöründeki eksikliklerden dolayı bu sektöre girdik. Hizmet anlayışımızı 2010 yılında Bodruma taşıdık. Daha sonralarında 2012 yılında Davutlarda Pasha 2yi, Yalıkavakta Pasha 3ü, 2013ün sonlarına doğru Gaziemirde Pasha 4ü, 2014 yılının başında Aydında Pasha 5’i ve 2015 yılında Bodrum yarımadasına tam hakimiyet kurabilme düşüncesi ile Bodrum Konacık’a ikinci ofisi kurduk son olarak İstanbul’da RE/MAX Smile ile iş birliği yaprak sınırlarımızı Marmara Bölgesi’ne kadar genişlettik. Şu anda 7 bölgede yaklaşık 135 gayrimenkul danışmanı ve 18 ofis personeli ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye çalışmaktayız.

Broker olarak gayrimenkul danışmanlarına bakış açımız, hizmet üretiminde emeklerini ortaya koyan çözüm ortaklarıdır. Danışmanlarımızın bireysel gelişimlerine ve üretkenliklerine yardımcı olmak, üretecekleri hizmet için ihtiyaçları olabilecek her türlü danışmanlığı ve sinerjiyi yaratmak ve siz değerli müşterilerimize etik değerleri göz önünde tutarak mümkün olan en iyi hizmeti sağlamak bizim görevlerimizdir.

Unutmamak lazım ki bir gayrimenkulün satışının yapılabilmesi için emek, zaman, sinerji, reklam ve para harcanması gerekir.Ofislerimiz size layık olduğunuz hizmeti vermek için hazırdır.

İnsanlar iyi hizmete layıktır. İyi hizmete ise iyi eğitimle ulaşılır.
Fark yaratan ofisler
Fark yaratan danışmanlar
RE/MAX Eğitim & Sertifikaları:
Müşteri Yorumları (0)Yorum Yaz

Son Eklenenler Son İşlemlerim
Bizi takip edin:
RE/MAX, RE/MAX COLLECTION, RE/MAX COMMERCIAL, ABOVE THE CROWD, RE/MAX BALLOON AND DESIGN (RE/MAX BALONU ve TASARIMI) vs RE/MAX International'ın tescilli ticari markası ve işaretidir. Türkiye ve KKTC’deki tüm marka hakları RE/MAX TÜRKİYE’ye aittir. Hiçbir surette izinsiz kullanılamaz.
Her ofisin sahibi ve işletmesi bağımsızdır.
Yasal Uyarı ve Kullanım Koşulları

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni

2019 © RE/MAX Türkiye   +90 (850) 888 8 769 (RMX)
Powered by