RE/MAX'im Özel Ağ
Canan Güllaç
Bana Sorabilirsiniz...
Barbaros Mah. Sütçüyolu Cad. No : 73 / A Kat : 2 ( Palladium Karşısı )
Ataşehir İstanbul-Anadolu
6.
Yıl
Canan Güllaç Hakkında
güven ve bilgi
İstanbul'luyum. İlköğretimimi Erenköy Zihnipaşa İlkokulu'nda, orta öğretimimi Erenköy Kız Lisesi'nde tamamladıktan sonra, 1987 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü'nü bitirdim.
Fakat mesleki kariyerime finans konusunda devam ettim. Yapı Kredi Bankası Menkul Değerler Merkezi ve Hazine Yönetimi'nde çalıştım. Böylece hem siyasi, hem ekonomik, hem yurt içi, hem de yurt dışı piyasaları takip ederek, paranın geleceğini okumayı öğrendim.
Bu kurumdan emekli olduktan sonra kariyerime gayrimenkul sektöründe devam etmeye karar verdim. Remax bünyesinde pek çok eğitimler almama ve sahada pek çok tecrübeler edinmeme rağmen, okullu olmak adına, Atatürk Üniversitesi Emlak ve Emlak Yönetimi Bölümünü bitirdim. Bu okulu bitirmiş olmak bana mesleğime daha profesyonel bir yaklaşım ve bakış açısı kazandırdı. Kanun ve yönetmelikleri daha doğru analiz etme, bu bilgileri güncel hayata geçirme konularında, bana büyük katkılar sağladı.
Gerek eğitim, gerekse saha tecrübelerimi daha çok kişi ile paylaşmak, sektörde eğitimli gayrimenkul danışmanlarının sayısını artırmak ve mesleğimizin hak ettiği itibarı kazanmak amacıyla bilgi ve tecrübelerimi paylaşmak istedim. Gerekli oryantasyon eğitimlerimi de tamamlayarak Ataşehir Halk Eğitimi Merkezi bünyesindeki Emlak Danışmanlığı branşında eğitmenlik yapmaktaya başladım.
Hem eğitim alanında, hem de sahada var olmaya devam etmek amacındayım.
24 yıldır Ataşehir'de yaşıyorum. Evliyim, bir kızım ve bir oğlum var.
Bildiği Diller: İngilizce,
RE/MAX Eğitim & Sertifikaları:
2014
2014
2015
2019
Uzmanlık Bölgesi
Ataşehir Atatürk Barbaros İçerenköy Küçükbakkalköy Mustafa Kemal
Müşteri Yorumları (0)Yorum Yaz

Son Eklenenler Son İşlemlerim
Bizi takip edin:
RE/MAX, RE/MAX COLLECTION, RE/MAX COMMERCIAL, ABOVE THE CROWD, RE/MAX BALLOON AND DESIGN (RE/MAX BALONU ve TASARIMI) vs RE/MAX International'ın tescilli ticari markası ve işaretidir. Türkiye ve KKTC’deki tüm marka hakları RE/MAX TÜRKİYE’ye aittir. Hiçbir surette izinsiz kullanılamaz.
Her ofisin sahibi ve işletmesi bağımsızdır.
Yasal Uyarı ve Kullanım Koşulları

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni

2019 © RE/MAX Türkiye   +90 (850) 888 8 769 (RMX)
Powered by