RE/MAX'im Özel Ağ
Omaykan Çinar
Bana Sorabilirsiniz...
Gürsel Mahallesi Namzet Sok. Ekşioğlu Plaza No:15 Kat:5 D:9
Şişli İstanbul-Avrupa
6.
Yıl
Omaykan Çinar Hakkında
Zaman, kaybedilemeyecek kadar değerli… Zamanınızı kaybetmeyin…!
Merhaba,

Günümüzde hayatın her alanında, uzmanlık gerektiren çalışmaları yapabilmek, bunlarla hayatımızı kolaylaştırabilmek ve hatta profesyonellerce verilecek bir destek alabilmek ihtiyaçtan çok zorunluluk haline gelmiştir.

Öyle ki arabalarımızın sigortası için genelde güvendiğimiz aynı sigortacıyı kullanır Başımıza hiç gelmesini istemediğimiz olaylarda hemen avukatımızı arar, hastalık, tedavi ve benzeri sağlık sorunlarında ise hemen doktorumuza başvurur ya da çevremize danışarak alanında en iyi tedaviyi uygulayabilecek ve sonuca ulaşacak kişiyi ararız.

Tüm bunlar verilen hizmetten memnun kalınan, ihtiyaca kısa sürede ve etkin şekilde cevap alınması durumunda gerçekleşir.

Gayrimenkul danışmanları da her coğrafyada, uzun dönemli olarak sizin özel yaşam alanınız olan evinizi, yatırım yapmak istediğiniz taşınmazı, hayatınızı kazandığınız iş yerinizin ya da zamanımızda elde edilmesi gün geçtikçe zorlaşan ancak sahip olunması rahatlık veren arsalarınız ile ilgili kaliteli hizmeti, uzmanlığı, güveni sizlere sunan eğitimli profesyonellerdir...

Gayrimenkulünüzü satmaya ya da kiralamaya mı karar verdiniz?

Kaça satabilirsiniz?

Kaça kiraya verebilirsiniz?

Aciliyetiniz mi var, acaba ne kadar sürer?

Yeni bir yer almak istiyorum ama elimdekini değerlendirmem gerekiyor mu diyorsunuz?

Yatırım mı yapacaksınız?

Ya da bir iş için uygun yere ihtiyacınız mı var...?

Ben OMAYKAN ÇINAR, ücretsiz gayrimenkul fiyat analizi sayesinde bölgenizi tarıyor, araştırıyor, gayrimenkulünüzün sahip olduğu koşullara göre en hızlı sürede, en doğru fiyata, en gerçekçi sizleri buluşturmak istiyorum...sizlere bu hizmeti verebilmek için ve sizleri Dünyada 1 numara olan RE/MAX ile çalışmaya davet ediyorum

ZAMANINIZI KAYBETMEYİN, ZAMAN ÇOK DEĞERLİ...
RE/MAX Eğitim & Sertifikaları:
2014
Uzmanlık Bölgesi
Zuhuratbaba Etiler Levent Ulus Levazım
Müşteri Yorumları (0)Yorum Yaz

Son Eklenenler Son İşlemlerim
Bizi takip edin:
RE/MAX, RE/MAX COLLECTION, RE/MAX COMMERCIAL, ABOVE THE CROWD, RE/MAX BALLOON AND DESIGN (RE/MAX BALONU ve TASARIMI) vs RE/MAX International'ın tescilli ticari markası ve işaretidir. Türkiye ve KKTC’deki tüm marka hakları RE/MAX TÜRKİYE’ye aittir. Hiçbir surette izinsiz kullanılamaz.
Her ofisin sahibi ve işletmesi bağımsızdır.
Yasal Uyarı ve Kullanım Koşulları

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni

2019 © RE/MAX Türkiye   +90 (850) 888 8 769 (RMX)
Powered by