RE/MAX'im Özel Ağ
İbrahim Yüksel
2019 Ödül Kulubü
Bana Sorabilirsiniz...
Nisbetiye Cad. Levent 1 Apt.No:34 D:29/A Levent
Beşiktaş İstanbul-Avrupa
7.
Yıl
İbrahim Yüksel Hakkında
PROFESYONELLER FARK YARATIR!
1970 doğumluyum. 1991 İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunuyum. Aynı fakültede Pazarlama Yüksek Lisansı yaptım. Mezuniyet sonrası 2 yıl Londra"da yaşadım ve eğitimim ile ilgili programlara katıldım. 1998 yılında Sabancı Holding ortaklığı olan Danone-SA Satış ekibinde işe başladım ve 10 yıl Satış, Satış Geliştirme, Eğitim, Ticari Pazarlama ve Uluslararası Proje yönetimi alanlarında çalıştım. Sonrasında Mermerler Grubu Firmalarından Mermedyada pazarlama ve Billur Tuzda Strateji-İş Geliştirme ve satış görevlerini üstlendim.

Son 5 yıldır ilgi duyduğum gayrimenkul sektöründe perakende-cadde mağazacılığı uzmanı bir Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı firması bünyesinde yeniden yapılanma sürecini yönettim. İleriye dönük hedeflerim paralelinde Dünya"da en çok gayrimenkul satışı gerçekleştiren RE/MAX profesyonelleri arasına katıldım.

Müzik dinlemekten ve enstrüman çalmaktan hoşlanırım. Japon kültürüne ve yaşam tarzına ilgi duyuyorum. Girişimciliğe dair gelişmeleri takip eder ve paylaşırım. İşletme Fakültesi Mezunlar Derneği ile başlayan ve Genç Liderler ve Girişimciler (JCI) İstanbul Derneği ile devam eden Sivil Toplum Kuruluşları ile ilişkilerimi JCI, Endeavor ve Ulusal Franchising Derneği(UFRAD)ın organize ettiği faaliyetlere katılmaya çalışarak pekiştiriyorum.

Gayrimenkul ile ilgili konularda profesyonel hizmet anlayışı ile birikimlerimi sizinle paylaşmaktan memnuniyet duyarım.
-
I was born in 1970. I graduated from İstanbul Universitys Business Administration Faculty at 1991. I completed a Marketing PG degree at the same Faculty. I spent following two years in London and participated to some programs related to my education. I started business life by participating to Danone-SA Sales team which is a Sabancı Holding cooperation in 1988 and worked in Sales, Sales Improvement, Training, Commercial Marketing and Management of International Projects areas for 10 years. Afterwards, I took the mission of Strategy-Business Improvement and Sales missions at Mermedya Marketing and Billur Tuz which are partners of Mermerler Group. I have administrated a reforming process in real estate business which I enjoy for a Real Estate Investment Agency which had expertise on consumer-street shops for the last five years. As being parallel to my future plans I enjoyed to participate among to the Remax Special Office proffessionals as Remax has the most sales as a company all around the world. I like listening music and play instruments. I have an interest for Japanese Culture and their life style. I follow and share the developments on entrepreneurship. I started my relations with Civil Society Organisations by participating Business Administration Faculty Graduates Association, then continued with Junior Chamber International and to be improved by participating to the actions of JCI, Endeavour and National Franchising Association (UFRAD) organise. I would enjoy sharing my experience about real estate area with yours whenever needed.

Bildiği Diller: İngilizce,
- Gelişmelerle görüşmek üzere..
- 不動産コンサルタント
RE/MAX Eğitim & Sertifikaları:
2014
2018
2018
2019
2016
Uzmanlık Bölgesi
Levent Etiler Ulus Gayrettepe Atakent
Müşteri Yorumları (1)Yorum Yaz
Biz yabancı olduğumuzdan dolayı İstanbul gibi karışık bir şehirden ofis bulmak oldukça zor olacağını bekliyorduk.İbrahim Bey'in sayesinde güzel bir ofise taşındık.Özellikle dil açısından büyük bir iletişim desteği aldık.Teşekkür ederiz. / Puan: 5
Chikako Fujimoto03.04.2015

Son Eklenenler Son İşlemlerim
Kiralık Ticari Bina
Bolluca, Arnavutköy
İstanbul-Avrupa
230.000 ₺
  Yok   8436 m²   Tüm Katlar
Bizi takip edin:
RE/MAX, RE/MAX COLLECTION, RE/MAX COMMERCIAL, ABOVE THE CROWD, RE/MAX BALLOON AND DESIGN (RE/MAX BALONU ve TASARIMI) vs RE/MAX International'ın tescilli ticari markası ve işaretidir. Türkiye ve KKTC’deki tüm marka hakları RE/MAX TÜRKİYE’ye aittir. Hiçbir surette izinsiz kullanılamaz.
Her ofisin sahibi ve işletmesi bağımsızdır.
Yasal Uyarı ve Kullanım Koşulları

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni

2020 © RE/MAX Türkiye   +90 (850) 888 8 769 (RMX)
Powered by