RE/MAX'im Özel Ağ
Broker / Owner Özgün Aktepe
Bana Sorabilirsiniz...
Atasehir Mah.8229/1 Sk. No:32 Odin İş Merkezi
Çiğli İzmir
6.
Yıl
Özgün Aktepe Hakkında
Kariyerinizde devrim yaratmak için Beni ARAYIN..!!
26 Mayıs 1982 doğumluyum. Bodrumluyum. İzmir Karataş Lisesini bitirdikten sonra D.E.Ü. Metalürji Malzeme Mühendisliği bölümünde okudum. Bu sırada hayata bakışımı değiştiren Avrupa Birliği projeleri ile tanıştım. 34 ülkede 51 projede aktif rol aldım. Türkiye'de de birçok A.B. projesinin yazım ve koordinasyonunu gerçekleştirdikten sonra memleketime dönüş yaptım. Geleceğin parlayan yıldızı olarak gördüğüm Gayrimenkul sektörüne 6 yıl once Re/Max ile adım attım. Danışman olarak ilk yılımda Remax Türkiye'de ciro da ilk 10 arasında yer aldıktan sora bir çok kez Ege Bölge ciro şampiyonlukları yaşadım. Daha sonraki yıllarda da başarılı işlere imza attık. Gerek Türkiye gerekse Avrupa ve Amerika da bir çok kez ödül ve kupa kazandık.

2016-2017 yıllarında Takım Lideri(CEO) pozisyonunda yönettiğim Keller Williams markasının Bodrum ofisini 2 yıl gibi kısa bir sürede 118 vergi levhalı danışmana çıkararak Türkiye'nin en büyük gayrimenkul danışmanlık ofisini kurduk. Şirketin hizmet bedeli gelirleri 7 kat, satış adetleri ise %1300 arttı. Danışman başına düşen Brüt Hizmet Bedeli gelirleri ise %470 arttı.

2017 - 2018 arasında ise Coldwell Banker Turkiye operasyonunda Master Franchise Geliştirme Direktörü olarak Türkiye'deki 134 ofisin büyümesinden ve üretkenliğinden sorumlu olarak görev aldım. İstanbul'da yaşarken eşimle beraber ikiz bebeklerimizin haberini aldık. Ve çocuklarımızı Istanbul'da büyütmeme kararı ile memleketim olan ege kıyılarına kesin dönüş yaptık.

Ön yargılarından arınmış, takım çalışmasına önem veren ve hayata pozitif bakan bir kişiliğim var.

Pasha Çiğli takımı olarak özellikle İzmir'in kuzeyinde ki tüm gayrimenkul ihtiyaçlarınız için, size hizmet vermekten mutluluk duyacağız.
Bildiği Diller: İngilizce,
Fiyat ödediğiniz Değer ise elde ettiğinizdir.
Kalite Doğru ürün ve hizmeti, müşterinin eline doğru zamanda, doğru fiyatla koymaktır.
Güzellik, görenin gözündedir..!!
RE/MAX Eğitim & Sertifikaları:
2014
Müşteri Yorumları (1)Yorum Yaz
Sevgili Özgün ;Senin candan ilgi dolu çabaların sayesinde Bodrum da en güzel evlerden birini en uygun fiata alabilme şansım oldu.Seni tanıdıktan sonra ev alabilmenin stresten uzak ve yorucu olmadığını anladım.Güler yüzün hiç solmasın.Sonsuzteşekkürle / Puan: 5
Günhan Ni̇lgün Oğuz28.09.2014

Son Eklenenler Son İşlemlerim
Satılık Daire
Yamanlar, Bayraklı
İzmir
290.000 ₺
  3+1   145 m²   4. Kat
Bizi takip edin:
RE/MAX, RE/MAX COLLECTION, RE/MAX COMMERCIAL, ABOVE THE CROWD, RE/MAX BALLOON AND DESIGN (RE/MAX BALONU ve TASARIMI) vs RE/MAX International'ın tescilli ticari markası ve işaretidir. Türkiye ve KKTC’deki tüm marka hakları RE/MAX TÜRKİYE’ye aittir. Hiçbir surette izinsiz kullanılamaz.
Her ofisin sahibi ve işletmesi bağımsızdır.
Yasal Uyarı ve Kullanım Koşulları

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni

2019 © RE/MAX Türkiye   +90 (850) 888 8 769 (RMX)
Powered by