RE/MAX'im Özel Ağ
Hasan Sağ
2019 Ödül Kulubü
Bana Sorabilirsiniz...
Maslak Mh. Taşyoncası Sok. Ağaoğlu Maslak 1453 A2 Blok No: 262
Sarıyer İstanbul-Avrupa
6.
Yıl
Hasan Sağ Hakkında
Üsküdar Ticaret Meslek Lisesinden mezun olduktan sonra, önce Vergi ve Muhasebe uygulamaları yüksek okulun dan, sonra Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesinden mezun oldum.
Özel sektörde başladığım iş hayatında 10 yılı aşkın süre çalıştım bu sürenin son 5 yılın da yöneticilik yaptım. 2011 yılının sonlarında, Ticarette girerek, perakende satış mağazaları açtım, yaklaşık 2, 5 yıl süren bu işten sonra, Gayrimenkulle Sektörüyle tanıştım. Çalışma hayatım boyunca oluşan bilgi ve birikimlerimi, kazanımlarımı Gayrimenkul danışmanlık işinde değerlendirme kararı alarak, bir Gayrimenkul ofis açtım ve 6 ay çalıştıktan sonra, Dünya lideri Re/max ile tanıştım ve Re/max'e katıldım.
RE/MAX Eğitim & Sertifikaları:
2015
2014
2017
Müşteri Yorumları (2)Yorum Yaz
Hasan bey sonderece profsyonel ve dürüst bir arkadaş kendisinden teşekürederim. Gholamreza hajisalem / Puan: 5
Gholamreza hajisalem29.01.2020
Hasan bey kirada olan bir dairem ile ilgili yaklaşık 5 yıldır çalışıyor. Yakın dönemde de bir kiracı değişimi oldu. Kendisi, piyasa hakkında düzenli bilgilendirmeleri, hep ulaşılabilir olması, en iyi sonuca ulaşmak için hızlı, özverili ve güleryüzlü çalışması ile benden her zaman tam puan aldı. Hasan beyi kesinlikle herkese tavsiye ediyorum. / Puan: 5
Sinan Oktem22.01.2020

Son Eklenenler Son İşlemlerim
Kiralık Mağaza/Dükkan
Maslak, Sarıyer
İstanbul-Avrupa
340.000 ₺
  Yok   210 m²   Bahçe Katı
Bizi takip edin:
RE/MAX, RE/MAX COLLECTION, RE/MAX COMMERCIAL, ABOVE THE CROWD, RE/MAX BALLOON AND DESIGN (RE/MAX BALONU ve TASARIMI) vs RE/MAX International'ın tescilli ticari markası ve işaretidir. Türkiye ve KKTC’deki tüm marka hakları RE/MAX TÜRKİYE’ye aittir. Hiçbir surette izinsiz kullanılamaz.
Her ofisin sahibi ve işletmesi bağımsızdır.
Yasal Uyarı ve Kullanım Koşulları

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni

2020 © RE/MAX Türkiye   +90 (850) 888 8 769 (RMX)
Powered by