RE/MAX'im Özel Ağ
Metin Çelikdemir
Bana Sorabilirsiniz...
ATATÜRK MAHALLESİ TURGUT ÖZAL BULVARI GARDENYA 42/Ç ÇARŞISI K:1 NO: 6-7-8-9, 34758
Ataşehir İstanbul-Anadolu
5.
Yıl
Metin Çelikdemir Hakkında
-Önce FARKI yaratırsın, sonra FARK yaratırsın..
"Ben bir Satış Danışmanıyım.
İş dünyasında benden önemli hiçbir ünvan yok! Şirketimin marka yüzüyüm. Ben mimarların tasarladığı, müteahhit firmalarının ve yapında binlerce kişinin emek verdiği gayrimenkulu tam da ihtiyacı ve hayali olan müşterinin kullanımına sunarım. Ben, firmamın başarısında, markamın temsilinde, mihenk taşıyım."

1973 Almanya doğumluyum.

Meslek Lisesi Elektronik Bölümünü bitirdikten sonra Gaziantep MYO Endüstriyel Tasarım Bölümü ve Açık Öğretim İktisat Bölümünü okudum.

1992 yılından beri bilfiil Bilgi İşlem sektöründe faaliyet gösterdim.

1998 (1 yıl) Yılında Hürriyet Gazetesi
1999 (2 yıl) Yılında Egebank
2001 (11 yıl) Yılında Akbank gibi kurumsal firmaların Bilgi İşlem departmanlarının çeşitli pozisyonlarında görev yaptım.
2012 sonbaharında bordrolu iş hayatımı kendi isteğimle sonlandırarak Organizasyon Firmamı açarak kurumsal firmaların vizyon, bayii toplantıları, özel şirket yemekleri gibi etkinlikleri organize edip yönettim.
2014 yılının 2. çeyreğinde Mersinde kurulu %100 Türk üretim-sermayeli Ev-Bina Otomasyon Sistemleri (Akıllı Evler) Votec Firmasının Marmara Bölge Bayiliği görevini üstlendim.

Kurumsal iş hayatım boyunca aldığım tüm eğitimler ve tecrübemin, hizmet sektörüne hitap etme avantajını RE/MAX'te üstlendiğim Gayrimenkul Danışmanlığı görevimde bana avantaj sağlayacağına inancı ile buradayım.

Sevgi ve saygılarımla..
RE/MAX Eğitim & Sertifikaları:
2015
2015
2018
Uzmanlık Bölgesi
Ataşehir Atatürk Barbaros Şerifali Site Karlıktepe
Müşteri Yorumları (4)Yorum Yaz
Hizmetlerden çok memnun kaldım teşekkürler. Metin Çelikdemir / Puan: 5
Asli Akçay13.07.2015
Satıcı ile aramızda ortaya çıkabilecek anlaşmazlıkları sorunsuz bir şekilde önceden çözülmesi ve sürecin sorunsuz tamamlanması sağlandı .Destek ve çözüm için çok teşekkürler. Metin ÇELİKDEMİR'E çok teşekkürler. / Puan: 5
Kazım Serbest08.05.2015
Olması gerektiği gibi danışman yine bir ev alsam metin beyle çalışmak isterim. Teşekkürler REMAX DEHA METİN ÇELİKDEMİR / Puan: 5
Ni̇lüfer Uçar08.05.2015
Metin bey iş konusunda güler yüzlülüğü konusunda harika bir insan.Bir o kadarda yaptıgı işte bizlere verdigi geri bildirimleri harika. / Puan: 5
Bilgehan25.03.2015

Son Eklenenler Son İşlemlerim
Bizi takip edin:
RE/MAX, RE/MAX COLLECTION, RE/MAX COMMERCIAL, ABOVE THE CROWD, RE/MAX BALLOON AND DESIGN (RE/MAX BALONU ve TASARIMI) vs RE/MAX International'ın tescilli ticari markası ve işaretidir. Türkiye ve KKTC’deki tüm marka hakları RE/MAX TÜRKİYE’ye aittir. Hiçbir surette izinsiz kullanılamaz.
Her ofisin sahibi ve işletmesi bağımsızdır.
Yasal Uyarı ve Kullanım Koşulları

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni

2019 © RE/MAX Türkiye   +90 (850) 888 8 769 (RMX)
Powered by