RE/MAX'im Özel Ağ
Didem İleri
Bana Sorabilirsiniz...
Barbaros Mahallesi Ihlamur Sokak Ağaoğlu My Prestige NO:1B
Ataşehir İstanbul-Anadolu
6.
Yıl
Didem İleri Hakkında
-1977 doğumluyum.Türkiye"nin en güzel sahil şehri Mersin"de yaşadım. Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunuyum. Evliyim ve Derin adında harika bir kızım var. 1998 - 2008 yılları arasında Mersin Büyükşehir Belediyesinde İnsan Kaynakları Daire Başkanlığında görev aldım.

2015 yılında kurumsal ve Gayrimenkul konularında tecrübeli RE/MAX ailesine katıldım. Gayrimenkul sektörü 'yüzyılın mesleği' olarak tanımlanır. Bunun bilincinde olarak RE/MAX"e katılmadan önce de gayrimenkul sektörünü büyük bir ilgi ile takip ediyordum. Ancak her şeyin doğru bir zamanı vardır. Ben de doğru zaman gelince gayrimenkul sektörüne adım attım. .
Sistem içerisinde ve ofis bazında mesleğimi ve duruşumu geliştirmeye yönelik çok nitelikli eğitim imkanlarından faydalanarak çalıştığım başta Ataşehir bölgesi olmak üzere, Re/Max sisteminde bilgi birikimi ve tecrübemi en doğru şekilde sunmaya hazırım.Gayrimenkul almak, satmak ve kiralamak pek çok aile için ya bir dönüm noktası yada yeni kararların arefesi demektir.. Müşterilerimin aldığı yeni kararlara eşlik etmek ve sektördeki tecrübelerimle rehberlik etmek, motivasyon kaynağımdır ...

Amacınız en kısa zamanda, en uygun fiyata, en iyi hizmeti ve danışmanlığı alabilmek ise BEN HAZIRIM.

EĞİTİMLERİM
Re/Max Kariyeriniz Eğitimi
Succeed Danışman Rehberlik Programı
Bildiği Diller: İngilizce,
RE/MAX Eğitim & Sertifikaları:
2016
2015
2015
Müşteri Yorumları (0)Yorum Yaz

Son Eklenenler Son İşlemlerim
Bizi takip edin:
RE/MAX, RE/MAX COLLECTION, RE/MAX COMMERCIAL, ABOVE THE CROWD, RE/MAX BALLOON AND DESIGN (RE/MAX BALONU ve TASARIMI) vs RE/MAX International'ın tescilli ticari markası ve işaretidir. Türkiye ve KKTC’deki tüm marka hakları RE/MAX TÜRKİYE’ye aittir. Hiçbir surette izinsiz kullanılamaz.
Her ofisin sahibi ve işletmesi bağımsızdır.
Yasal Uyarı ve Kullanım Koşulları

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni

2020 © RE/MAX Türkiye   +90 (850) 888 8 769 (RMX)
Powered by