RE/MAX'im Özel Ağ
Adil Tan
Bana Sorabilirsiniz...
Kavacık Mahallesi Fatih Sultan Mehmet Caddesi Detay Plaza. No:56 K:2 D:2, 34810 Kavacık
Beykoz İstanbul-Anadolu
6.
Yıl
Adil Tan Hakkında
ADİL HİZMET DÖNEMİ BAŞLADI!
Merhaba,

Karabük doğumluyum. İlk okulu Samsun'da, orta okul ve liseyi ise İzmir Bornova Suphi Koyuncuoğlu Lisesinde tamamladım. Daha sonra İstanbul Teknik Üniversitesi Elektrik ve Elektronik bölümünden 1984 yılında Y. Mühendis olarak mezun oldum.

Mezuniyetimle beraber İskenderun Demir Çelik İşletmelerinde çalışma hayatıma başladım. Sivas Demir Çelik İşletmelerinde kurucu mühendis olarak çalıştım. Cezayir'den Japonya'ya, İngiltere'den İran'a kadar bir çok ülkede iş dolayısı ile bulundum. Gerek Demir Çelik sektörü gerekse Elektrik Enerjisi ile ilgili alanlarda (enerji ve otomasyon projeleri) yurt içi ve dışında proje müdürü olarak çalıştıktan sonra Gayrimenkul sektöründe devam etmeye karar verdim.

Son olarak Cummins Holding Türkiye genel müdürlüğünde Dizel Jeneratör Satış Müdürlüğü görevimden ayrılarak Remax Armoni ailesine (Erenköy) ve daha sonra da Remax Aragonit ailesine (Beykoz Kavacık) katıldım.

Halen, Remax Aragonit bünyesinde Konut, Lüks Konut ve Ticari Gayrimenkul alanlarında değerli danışanlara en iyi danışmanlık hizmetini sunmayı arzu ediyorum.

Saygılarımla,

A. Adil TAN
Bildiği Diller: İngilizce,
Hizmette Adalet, Dürüstlük ve Güven!
Bilgi ve beceri daha sonra geliştirilebilir. Ancak karakter, dürüstlük ve güven asla sonradan kazanılamaz.
Size güvenli, saygılı, karakterli bir hizmet vadediyorum.
RE/MAX Eğitim & Sertifikaları:
2015
2015
2016
Uzmanlık Bölgesi
Kavacık Akfırat Tepeören Acarlar Anadolu Hisarı
Müşteri Yorumları (0)Yorum Yaz

Son Eklenenler Son İşlemlerim
Bizi takip edin:
RE/MAX, RE/MAX COLLECTION, RE/MAX COMMERCIAL, ABOVE THE CROWD, RE/MAX BALLOON AND DESIGN (RE/MAX BALONU ve TASARIMI) vs RE/MAX International'ın tescilli ticari markası ve işaretidir. Türkiye ve KKTC’deki tüm marka hakları RE/MAX TÜRKİYE’ye aittir. Hiçbir surette izinsiz kullanılamaz.
Her ofisin sahibi ve işletmesi bağımsızdır.
Yasal Uyarı ve Kullanım Koşulları

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni

2020 © RE/MAX Türkiye   +90 (850) 888 8 769 (RMX)
Powered by