RE/MAX'im Özel Ağ
Esin Gülinan
Bana Sorabilirsiniz...
Şemsettin Günaltay Cad. No:213 K:1 Erenköy,
Kadıköy İstanbul-Anadolu
5.
Yıl
Esin Gülinan Hakkında
“GAYRİMENKULDE İHTİYAÇLARINIZ İÇİN PROFESYONEL ÇÖZÜMLER” ®...
Anadolu Üniversitesi/İşletme Fakültesi, Trakya Üniversitesi/Muhasebe, T.C.Kültür ve Turizm Bakanlığı-Topkapı Sarayı/Tezhip mezunuyum. Mali Müşavirlik firmalarında ve sektörlerinde öncü ulusal ve uluslararası firmaların mali işler birimlerinde çeşitli görevlerde bulundum. İki yıl Londra’da dil eğitimi aldım.

Kendi işimin sahibi olma arzumu gayrimenkul sektörüne olan ilgimle birleştirerek sektöründe öncü ve lider RE/MAX’in bünyesine katılarak gerçekleştirmiş bulunmaktayım.

Hedefim profesyonel hizmet, güven, güleryüz ve samimiyete dayalı analitik çalışma tarzımla siz müşterilerimin beklentilerini tespit edip ürünü ve hizmeti beklenti ve ihtiyaçlarınıza göre sunmak. İhtiyaç duyduğunuz tüm gayrimenkül çözümlerini üreterek sizleri hayalleriniz ile buluşturarak mutlu kılmak, mutluğunuzla mutlu olmak.

Detayları kaçırmam, iyi bir gözlemci ve dinleyiciyim. Ruhuma ve işime yatırım yaparım. Tezhip sanatı, fotoğraf, windsurf profesyonel eğitimlerini aldığım uğraşılarım arasında yer almakta. İstanbul Fotoğrafçılar ve Sinemacılar Derneği (İFSAK) üyesiyim. Çeşitli fotoğraf projeleri ve karma fotoğraf sergilerinde yer aldım.

Spor hayatımın vazgeçilmezlerinden. Dayanıklılık ve teknik gerektiren windsurf, tenis, sguash ve yüzme sporlarını yapmaktayım.

ALDIĞIM EĞİTİMLER:
RE/MAX / Her Pazar Koşulunda Nasıl Başaırılı Olunur - Judy La Deur
RE/MAX / Müzakere ve Satış Kapama (NCS) - Angelo Fradera
RE/MAX / Gayrimenkul Başarınızı Geliştirmek (DRES) - Angelo Fradera
RE/MAX / Sales Power - Kemal Bakır
RE/MAX / Succeed - Kemal Bakır
RE/MAX / Temel Tapu - Dr.Erdal Köktürk
RE/MAX / Remax Kariyeriniz - Barış Kılıçarslan

Eğer gayrimenkul satmak, kiralamak veya almak için uzman danışmanlık hizmetine ihtiyacınız varsa lütfen beni aramaktan çekinmeyin. Size hizmet vermekten mutluluk duyacağım.
%100 müşteri memnuniyeti ve ömür boyu sürecek dürüst, güvenilir, güleryüzlü hizmet için beni aramanız yeterli.
RE/MAX Eğitim & Sertifikaları:
2015
2015
2016
2015
Müşteri Yorumları (3)Yorum Yaz
Güzel yönlendirmeleriniz ve sunumunuz için teşekkür ederiz. Kısa sürede gayrimenkulü istediğim özelliklerdeki bir kiracı ile verme imkanı buldum. Kendisinin verdiği hizmetten dolayı firmanıza teşekkür ederim. / Puan: 5
N. Hale Özşahin13.12.2018
Evle ilgili güzel detaylar verdiniz. İlk andan itibaren çok ilgili yaklaştınız. Her aşamada yardımcı oldunuz. Teşekkürler. / Puan: 5
Hatice Kapudere13.12.2018
Teşekkürler. / Puan: 5
Erdal Fatih Çanakçı03.05.2016

Son Eklenenler Son İşlemlerim
Bizi takip edin:
RE/MAX, RE/MAX COLLECTION, RE/MAX COMMERCIAL, ABOVE THE CROWD, RE/MAX BALLOON AND DESIGN (RE/MAX BALONU ve TASARIMI) vs RE/MAX International'ın tescilli ticari markası ve işaretidir. Türkiye ve KKTC’deki tüm marka hakları RE/MAX TÜRKİYE’ye aittir. Hiçbir surette izinsiz kullanılamaz.
Her ofisin sahibi ve işletmesi bağımsızdır.
Yasal Uyarı ve Kullanım Koşulları

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni

2019 © RE/MAX Türkiye   +90 (850) 888 8 769 (RMX)
Powered by